background preloader

מערכי שיעור מתוקשבים במדע וטכנולוגיה

מערכי שיעור מתוקשבים במדע וטכנולוגיה
Related:  פעילויות מתוקשבות במדעיםכלים והדרכהjannagarcblit

cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/MadaTech/hatamat_marechet_21/PituchTochenDigitali/portal_tochn_cinuch.htm פורטל התוכן החינוכי | עדכונים | סיסמאות התנסות | סרטוני הדרכה לשימוש בפורטל פורטל התוכן החינוכי לתמיכה בפורטל: 03-9298888 עכשיו גם בצ'אט מול נציג! במסגרת התכנית הלאומית – "התאמת מערכת החינוך למאה ה-21" הוקם פורטל תוכן חינוכי שמטרתו להנגיש לכלל הציבור, ולמורים בפרט את מגוון התכנים הדיגיטליים הקיימים בהתאמה לתכניות הלימודים. הקליקו להצגת הסרטון על פורטל התוכן החינוכי הקליקו לסרטון פורטל התוכן עם תרגום בערבית * חדש! הערה: במידה ורמת השמע אינה גבוהה, אנא וודאו את עוצמת הרמקולים תחת תפריט התחל>עזרים>בידור>בקרת עוצמה. עדכונים סיסמאות התנסות לנוחיותכם טפסים לקבלת סיסמא זמנית לגישה ליחידות בתשלום של הגופים המפתחים המופיעים בפורטל: ספקי התוכן הבאים מאפשרים גישה חופשית לסביבות הלמידה בהרשמה מוקדמת לפי פרטי ההתקשרות הבאים: LNETניתן לקבל הרשאת גישה לאתר Lnet על ידי פנייה לדוא"ל: lnet@learnonet.com

SMS איך מגיבים לפעילות? אפשר להגיב לפעילות בשתי דרכים: SMS או אתר סלולרי SMS רגיל למספר 03-5026612 תוכן ה-SMS יבנה על פי התבנית הבאה: קוד פעילות, מקף, תשובה לדוגמא: כדי לשלוח את התגובה "כלב" לפעילות מספר 1234, שלחו 1234-כלב כדי לשלוח SMS המכיל כמה תשובות, יש להפריד בין התשובות בפסיק, לדוגמא: 2,4-1234 (עלות SMS רגיל, בהתאם לתוכנית מול המפעיל הסלולרי של שולח ה-SMS) אתר סלולרי – קוד פעילות/m.sms-hit.net (ניתן להיכנס מדפדפן בכל מכשיר smartphone) לדוגמא כדי להגיב לפעילות 1234הכנס לכתובת m.sms-hit.net/1234 בעמוד שיפתח יש לסמן את התשובה מהרשימה או להזין תגובה (או מספר תשובות מופרדות בפסיק).

מדע וטכנולגיה בבית ספר יסודי תכנית לימודים הענקת השכלה מדעית-טכנולוגית לכלל אוכלוסיית התלמידים במסגרת לימודי החובה בכל המגזרים היא צורך המתבסס על ההכרה, כי "מדע וטכנולוגיה הם חלק מההשכלה הכללית הדרושה היום, ותידרש עוד יותר בעתיד, לכל אדם המסוגל לתרום לחברה" (מתוך דוח הוועדה העליונה לחינוך מדעי וטכנולוגי, "מחר 98", עמ' 9). חינוך מדעי-טכנולוגי מתקדם מהווה תשתית להתפתחות ולהצלחה, הן במישור האישי, ברכישת ידע ומיומנויות חשיבה ועשייה, המאפשרים לימוד עצמי, חקירה ויצירה, והן במישור הלאומי והחברתי, כבסיס לפיתוח חוסן מדיני וחברתי שיתבטא בתחומים מגוונים, כגון ביטחון, תעשייה, בריאות, תקשורת ואיכות סביבה. טיפוח חינוך מדעי-טכנולוגי כחלק מרכזי בהשכלה התרבותית של כל ילד וילדה הוא זרע שיניב פירותיו בעתיד, בדמותו של אזרח פעיל המעורב בתהליכי קבלת החלטות ותורם לתפקודה של החברה ולצמיחתה. הזיקה החזקה, ההשפעות ההדדיות וטשטוש הגבולות שבין תחומי המדעים והטכנולוגיות בתקופתנו והצורך ללמד תחומים אלה במשולב, הביאו להכרה במקצוע רב תחומי חדש במערכת החינוך - מדע וטכנולוגיה.

Бесценный список ссылок электронных библиотек в Интернете - Сайт nacionalnaiaideia! Бесценный список ссылок электронных библиотек в Интернете ФИЛОСОФИЯ 1. -Электронная библиотека "Куб" 2. - электронная библиотека "Пазлы" 3. Библиотека М. Мошкова Электронная Библиотека "ImWerden" 4. Библиотека "Вехи" рус. религ.-философ.и худ. литературы. 5. философия на ресурсе 6. лит-ра по философии 7. Философская электронная полнотекстовая библиотека от Ихтика 8. ЭЗОТЕРИКА 1. -Электронная библиотека "Куб" 2. - электронная библиотека "Пазлы" 3. - библиотека Лотоса 4. Библиотека М. МЕДИЦИНА,ЗДОРОВЬЕ 1. -Электронная библиотека "Куб" 2. Библиотека М.

מדעים-איריס כי מציון יצא מדע מדענים ישראלים תופסים את המקום ה – 12 בעולם בהשפעה מדעית . פעוטה בלעה מגנט מהמקרר - וניצלה. מאגר ספרים סרוקים המרכז הישראלי לחינוך מדעי טכנולוגי ע"ש עמוס דה שליט (מל"מ) בשיתוף עם האגף לתכנון ולפיתוח תכניות לימודים במשרד החינוך התרבות והספורט שמחים להודיע על תחילתו של מבצע לפרסום דיגיטלי של חומרי למידה לשימוש חופשי של ציבור התלמידים, ההורים, המורים, אנשי חינוך ואקדמיה. חומרי הלמידה, שפותחו בשנים האחרונות על יד מל"מ, כוללים ספרים וחומרי עזר במקצועות המתמטיקה, מדע וטכנולוגיה ומדעי המחשב המיועדים לילדים ולגננות בגני-הילדים ולתלמידים ולמוריהם בבתי-הספר היסודיים, בחטיבות הביניים ובחטיבות העליונות. קבוצת ספרים סרוקים במקצוע מדע וטכנולוגיה לבית הספר היסודי פותחת את המבצע ואנו מקווים להמשיך ולהעלות ספרים לרשת עד להשלמת המשימה. בשלב הראשון מדובר על פרוייקט ניסיי שילווה בפעולת הערכה אנו מאמינים שחשיפת ספרי הלימוד לשימוש חופשי של הציבור תסייע להשבחת ההוראה ותעזור לתלמידים בתהליך הלמידה. רכישת ספר זולה בהרבה מהוצאת תדפיסים במדפסת ביתית האיכות של עמוד בספר טובה בהרבה מהאיכות של עמודים סרוקים נוחיות השימוש בספר אינה מחייבת הימצאותו של מחשב או חיבור לרשת החשמל והאינטרנט הצלחת הפרוייקט תלויה בכם! תודה על ההתייחסות!

Stoodle | לוח שיתופי מקוון Stoodle הוא לוח שיתופי מקוון עליו ניתן להקליד, לצייר, ולהעלות תמונות. הכלי לא מצריך הרשמה ומתאים לעבודה במחשב ובטאבלט (ללא צורך אפליקציה). כל שיש לעשות הוא ליצור כיתה באמצעות לחיצה על Launch a classroom > להזין שם באמצעותו תזוהו בצ'ט > לאשר / לדחות שימוש במיקרופון. במידה ותאשרו התחברות אל המיקרופון של המחשב תוכלו להנחות את יתר השותפים הפועלים על הלוח הספציפי. את כתובת הלוח תוכלו לשתף עם תלמידיכם. – שיתוף פעולה בזמן אמת על לוח וירטואלי עם דפים אינסופיים – תקשורת בזמן אמת באמצעות שיחות ועידה בקול וצ'אט טקסט – תמיכה בהעלאת תמונות – גישה לכלי ציור בסיסיים וצבעים קשור Padlet Padlet (בעבר נקרא Wallwisher) - לוח עבודה שיתופי מקוון. ב-"Padlet" יצירת סרטון וידאו: WhiteBoard for Teachers - theLearnia במהלך חודש ספטמבר, פרסמתי פוסט העוסק ברשת הלימודית-חברתית theLearnia, המציעה מגוון תכנים בנושאי לימודי הליבה לתלמידי יסודי עד תיכון, בפורמט של סרטוני וידאו מקוטלגים לפי מקצוע, נושא וכיתת לימוד. ב-"theLearnia" RealtimeBoard | לוח מקוון לעבודה שיתופית RealtimeBoard *** הכלי לא תומך בשפה העברית.

שינויים בגיליון מבוא | כתובות יחסיות כאשר אתה מעתיק נוסחה, הכתובות הרשומות בה, מתעדכנות באופן יחסי. בהעתקה לאורך העמודה האות הכתובה אינה משתנה. בהעתקה לרוחב השורה המספר בכתובת אינו משתנה. כתובות קבועות ומעורבות באפשרותנו לקבוע את מרכיב הנוסחה כך שברגע שאנו מעתיקים את הנוסחה לתאים אחרים, לא ישתנו מספרי השורות או האותיות. באמצעות הוספת הסימן "$" לפני מרכיבי הנוסחה לא ישתנו מרכיביה. מבנה הנוסחה יראה כך: שימוש בפונקציות לכל פונקציה מבנה כללי זהה: (איברים) שם הפונקציה =שם הפונקציה - לכל פונקציה שם מזהה שונה.איברים - לכל פונקציה מספר איברים שונה, כל איבר מופרד עם פסיק. הדבקת פונקציות על מנת להדביק פונקציות בגיליון Excel יש להקיש על הסימן הנמצא בסוף שורת הנוסחאות ומתקבל החלון הבא: נפעל לפי השלבים הבאים: נבחר את הקטגוריה הרצויה.בחר בפונקציה הרצויה ואשר.הזן את ערכי הפונקציה ואשר שוב.

‪AsapSCIENCE‬‏ Follow us @mitchellmoffit & @whalewatchmeplziTunes ( Bandcamp ( It's free: Get the AsapSCIENCE book! Check out our second channel: LINKS TO FOLLOW USInstagram - Greg ( Mitch ( - Greg ( Mitch ( - Greg (whalewatchmeplz) Mitch (pixelmitch) FOLLOW ASAPSCIENCEFacebook: Search "AsapSCIENCE" on vine! Send us stuff! ASAPSCIENCE INC.P.O. Written and created by Mitch Moffit and Greg Brown Lyrics: I'll be the spark, if you'll be the flameStart a reaction that can't be containedBalance your pH by sharing my baseI'll be your star, if you'll be my space 'Cause there is no distance that I wouldn't goThrough spacetime and wormholes my matter would flowTo the edge of the universe 'Cause you matter to me Show less צבעים, פעמיים כי טוב!: לעבוד טוב יותר עם PDF שלום לכם, איזה מזג אוויר נפלא יצא הפסח הזה, לא קר מדי לא חם מדי בדיוק מתאים לטיולים...להיום.....כמה פעמים קיבלתם בדוא"ל טופס למלא וגיליתם שזה טופס PDF ואי אפשר למלא אותו. עכשיו צריך להדפיס אותו - בדיוק נגמר הדיו - אז שולחים לבית הספר - והמדפסת לא עובדת - והולכים למזכירה ומבקשים שהיא תדפיס. ואחרי שמילאתם את כל הפרטים, מה עכשיו? אז זהו שלא, יש פתרון פשוט וקל שני תוספים לדפדפן כרום ופתרתם את הבעיות שלעיל. התוסף הזה הוא תוסף נהדר. מעלים קובץלוחצים על Edit & Sign וכעת תבחרוגודל גופן הוספת טקסט (ללא תמיכה בעברית) הוספת תאריך הוספת סימון V הוספת ר"ת הוספת חתימה ואחרי שמילאנו את כל הקבצים שהיינו צריכים או אם סרקנו קבצים כקובצי PDF או אם יש לנו קובצי PDF רבים אותם אנו רוצים להפוך לחוברת? לאחר שמתקינים את התוסף בוחרים את המיקום של הקבצים אותם ברצוננו לאגד - על המחשב או בכונן - בוחרים את התיקייה בה הם נמצאים, בוחרים את הקבצים. מכירים? תודה לכל מי שחשף בפני את הכלים והאתרים. להתראות בשלישי הבא ב"צבעים - פעמיים כי טוב"

צבעים, פעמיים כי טוב! מכון דוידסון מאגר מידע אנחנו מאמינים שתמונה אחת שווה אלף מלים וסרטון אחד שווה אלף תמונות. כאן תוכלו למצוא אנימציות מרהיבות, הרצאות מרתקות וכתבות מאירות עיניים ומרחיבות אופקים. מאגר מדע עוסק בנושאים מכל הקשת המדעית, החל ממדע בסיסי בכימיה, פיסיקה וביולוגיה ועד לחידושים מעולם הטכנולוגיה והרפואה והכל בשפה פשוטה וברורה שתתאים גם לאלו ללא השכלה מדעית. השאיפה שלנו היא שתוכלו למצוא כאן סרטון או כתבה על כל נושא מדעי שמעניין אתכם, ואם לא מצאתם תוכלו ליצור אתנו קשר דרך המייל או הפייסבוק ואנחנו נשתדל לעזור. {*style:<b> מנהל מדור </b>*}: ארז גרטי : ירון גרוס , חגי כספי, עידו קמינסקי וד"ר חיים חביב. אחת השאלות הנשאלות על ידי אסטרונומים ומאז ומעולם הינה מהו עתיד הגלקסיה שלנו, ובפרט מהו עתידה של מערכת השמש שלנו? אם היו נותנים לכם סטייק בצבע כחול – הייתם אוכלים אותו? הגז הטבעי עלה לאחרונה לכותרות העיתונים מסיבות רבות. עוד בתקופת יוון העתיקה ניסה האדם להבין ממה עשוי החומר. אקנה היא אחת ממחלות העור המוכרות והנפוצות ביותר. השמנה הינה אחת התופעות הבעייתיות ביותר בקרב ילדים כיום.

תרשמי זרימה ומפות חשיבה | gliffy gliffy – כלי המאפשר יצירת תרשימי זרימה ומפות חשיבה המשלבות צורות, תמונות וטקסט. מאפשר יצירה חינם של 5 תרשימים (במצב PUBLIC), הגרסה החינמית מוגבלת ל-2MB. מדריך כתוב מאת מנהל מדע וטכנולוגיה מדריך מצולם מאת מנהל מדע וטכנולוגיה, הענן החינוכי תוסף למסמכי GOOGLE DOC תוסף לדפדפן הכרום – ניתן להוריד גם כתוסף לדפדפן הכרום (ניתן להשתמש ביישום גם כשאין חיבור לאינטרנט). למדריכי וידאו נוספים, בשפה האנגלית לקריאה נוספת על מפות חשיבה, כלים ושימושים, לחץ כאן קשור Google Draw - מפת חשיבה הפונקציה "שרטוט" במסמכי גוגל או בשמו הלועזי "Google Draw", מאפשרת יצירת מפת חשיבה, כמו גם שרטוטים אחרים. ב-"Google Draw" Evernote | ניהול רשומות מקוון Evernote - כלי יעיל לניהול ושיתוף מידע: כתיבה, מיון, קטלוג רשומות (NOTE) הכוללות טקסט, תמונות, קבצים, דפי אינטרנט ועוד. ב-"Ever note Clipper" mindmup - מפת חשיבה mindmup - מפות חשיבה. ב-"mindmup" מתויג:מפת חשיבה, תרשים זרימה

Related: