background preloader

Antimoon: How to learn English effectively

Antimoon: How to learn English effectively

http://www.antimoon.com/

Related:  nattina91sandra2020

Najciekawsze filmy i TEDtalki o Myśleniu Wizualnym - MyślenieWizualne.pl Filmy po polsku: 1. Powrót do marzeń z dzieciństwa poprzez rysowanie – Klaudia Tolman, TEDxSopot: Rysowanie jako powrót do dzieciństwa, do pierwotnej, naturalnej umiejętności, którą posiada każdy z nas. Dzięki skomunikowaniu się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jesteśmy w stanie znaleźć swoje miejsce w świecie. Wystarczy wrócić do tego, co robiliśmy w niewymuszony sposób jak byliśmy mali! 152 blogi marketingowe, które szybko przemienią cię w fachowca W naszych artykułach wielokrotnie podkreślaliśmy rolę ciągłego edukowania się jeśli chodzi o prawidłowe prowadzenie biznesu i dostarczaliśmy treści edukacyjnych by wam to ułatwić. Staramy się zebrać i przedstawić przydatne informację dotyczące sztuczek marketingowych czy sposobów na niedrogi marketing. Tym razem oddamy pałeczkę bardziej doświadczonym graczom na marketingowej scenie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie najlepszych blogów marketingowych. Ich liczba z roku na rok ciągle się powiększa.

Pieczona owsianka na 3 sposoby Od momentu gdy staliśmy się znowu szczęśliwymi posiadaczami kokilek- czyli małych, żaroodpornych naczynek do zapiekania- na naszym śniadaniowym stole zagościł dawny ulubieniec na chłodne poranki czyli pieczona owsianka- dzisiaj na blogu mam dla was przepis na takie śniadanie w 3 przepysznych wersjach! Pieczona owsianka to pyszne, zdrowe i pożywne śniadanie, które jest genialnym towarzystwem do kubka porannej kawy i poprawia humor zanim dzień na dobre się rozkręci. → NOWY PRZEPIS: PIECZONA OWSIANKA KOKOSOWA (bez nabiału) Świetne rozwiązanie dla tych z was którzy uwielbiają zaczynać dzień na ciepło i słodko, ale jednak szukają pomysłów na śniadanie zdrowszych niż croissanty i drożdżówki.

Marka osobista: jak pisać dobry list motywacyjny – Paweł Tkaczyk Dla firmy silna marka oznacza możliwość dyktowania wyższej ceny za swój produkt czy usługę — Konsumentowi ciężko zastąpić go czymś innym. Twoja silna marka osobista działa dokładnie tak samo — możesz zażądać wyższego wynagrodzenia za Twoją pracę, bo pracodawca czuje, że ciężko będzie zastąpić Cię kimś innym. Warto więc inwestować w markę osobistą. Jak to robić? Reguły są bardzo podobne, jak przy kreowaniu marki firmowej. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób zacząć budować markę, a potem wyrazić ją poprzez dobry list motywacyjny.

Nie znam się, to się wypowiem. O powstawaniu ekspertów – Paweł Tkaczyk Andrew Keen, autor bestselleru Kult amatora dał świetne wystąpienie podczas tegorocznej konferencji Internet Beta 2012 w Rzeszowie. W wykładzie zatytułowanym Digital Vertigo: How social media is turning the Internet into a Hitchcock movie Andrew mówił o tym, jak płytkie stają się relacje między ludźmi. Pointa wykładu – powinniśmy odłączyć się od sieci i starać nawiązać bardziej znaczące relacje poza nią – jest jednocześnie osią jego najnowszej książki, zatytułowanej Digital Vertigo właśnie. Trochę głupio się czułem wstępując na scenę zaraz po nim.

CE SPNT: Platforma edukacyjna Moodle jest pakietem przeznaczonym do tworzenia kursów prowadzonych przez internet oraz stron internetowych. Jest to rozwijający się projekt, zaprojektowany aby wspierać społeczny konstrukcjonizm jako podstawę edukacji. Słowo Moodle jest skrótem od Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment (Modularne, zorientowane obiektowo dynamiczne środowisko nauczania) i jest najbardziej przydatne dla programistów i teoretyków edukacji. Pozycjonowanie: Audyt SEO - co powinien zawierać? - Delante Online Marketing Jeśli chodzi o pozycjonowanie, audyt SEO stanowi podstawowy dokument rozpoczynający współpracę między firmą SEO a właścicielem strony internetowej. Audyt ma niejako dwie strony. Z jednej, jest to analiza różnych aspektów strony internetowej. Z drugiej strony klient, jako odbiorca audytu, ma prawo oczekiwać wskazania w audycie konkretnych działań, które firma SEO przeprowadzi w celu poprawienia wyników (czyli głównie widoczności w danej wyszukiwarce na określone frazy kluczowe). ABC pozycjonowania – zawartość audytu SEO w wersji basic

Pozycjonowanie strony na Wordpressie - pomocne wtyczki Główną zaletą wtyczek jest to, że o ile tylko zainstalujemy te odpowiednie, ułatwią nam życie i skrócą czas pracy. Nie warto instalować zbyt wielu pluginów – obciążają wtedy stronę i spowalniają ją, to zaś jest negatywnie oceniane przez Google i użytkowników. Zamiast sięgać po wiele byle jakich wtyczek, lepiej wybrać kilka najlepszych. Ich subiektywną listę zamieszczamy w poniższym tekście. Jak zainstalować wtyczkę? Artykuł nie byłby jednak kompletny, gdybyśmy nie napisali, jak zainstalować plugin, który pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w WordPressie.

Related: