background preloader

מחולל תשבצים

מחולל תשבצים

http://www.typo.co.il/~mooffie/crossword/crossword.php

Related:  משחקים וירטואליםharlev

המחלקה לטכנולוגיות למידה פרויקט הגמר הוא גולת הכותרת של הלימודים בטל"מ. במסגרת הפרויקט מתמודדים הסטודנטים עם אתגר הדרכתי אותנטי ומיישמים את הידע והמיומנויות שרכשו במהלך הלימודים בתחום טכנולוגיות הלמידה. הפרויקט מתבצע מול לקוח אמיתי (ארגון, חברה או מוסד) בהנחיית חברי סגל המחלקה ומנחה משותף מן הארגון. פרויקט גמר טיפוסי כולל: חקר וניתוח צרכים, גיבוש פתרון, אפיון עיצוב ופיתוח של הפתרון המוצע ובחינתו והערכתו בקהל היעד. פרוייקטי הגמר מבוצעים בכל סוגי הארגונים במשק .

תבניות רב תכליתיות - משחקים לימודיים #_lt#div#_gt##_lt#font size="4"#_gt##_lt#b#_gt# #_lt#/b#_gt##_lt#/font#_gt##_lt#span#_gt##_lt#font size="4"#_gt##_lt#b#_gt##_lt#a target="_parent" href="http#_sc#//www.efrat.edu1.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=558266"#_gt#משחקים אסטרטגיים#_lt#/a#_gt##_lt#br#_gt##_lt#br#_gt##_lt#span#_gt##_lt#a target="_parent" href="http#_sc#//www.efrat.edu1.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=558260"#_gt#משחקי מסלול#_lt#/a#_gt##_lt#/span#_gt##_lt#br#_gt##_lt#br#_gt##_lt#span#_gt##_lt#a target="_parent" href="http#_sc#//www.efrat.edu1.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=552397"#_gt#משחקי קלפים#_lt#/a#_gt##_lt#/span#_gt##_lt#br#_gt##_lt#br#_gt##_lt#span#_gt##_lt#a target="_parent" href="http#_sc#//www.efrat.edu1.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?

בינגו תזונה נכונה לילדים מחפשים הפעלה מעולה וקלה לגן או לכיתה או לכל קבוצה גדולה? הדפיסו 30 לוחות בינגו שונים של מאכלים בריאים לילדים ולמדו על תזונה נכונה בדרך חווייתית של בינגו. מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה, גם לאלה שעדיין לא קוראים 07.06.12 | מאת: מאיה שלום אחד המשחקים הקבוצתיים שמרגשים ילדים הוא בינגו, ולכן כדאי לשלב אותו בלימוד חווייתי של נושא שמעבירים בהפעלה בקבוצות. יש לבינגו את כל הנתונים הדרושים למשחק חווייתי לילדים, עובדה שהוא גורם להם לצהלות שמחה. אם אתם מחפשים הפעלה בנושא חשוב – תוכלו לבחור להעביר את המסר של בריאות ותזונה נכונה לילדים שמתאים לטווח גדול של גילאים ולשלב את משחק הבינגו הכולל מאכלים בריאים.

מדריך התקנה והפעלה לתוכנת Memories On Web להכנת סרטונים/קליפים והעלאתם לרשת את התוכנה ניתן להוריד מהקישור הזה memoriesonweb.exe מספר טיפים להשגת תוצאות מיטביות: להשגת תוצאות מיטביות, יש להתקין את המקודדים הבאים המרפסת של עמי סלנט: תמונת הידע המידעני: אנציקלופדיות עירוניות מקוונות עם התפתחות הוויקפדיה באינטרנט כמפעל אנציקלופדי מקוון מתחילות להתפתח גם אנציקלופדיות עירוניות מקוונות ביוזמה של ארגונים , מוזיאונים וחוקרים הפועלים באופן עצמאי . Dust Bin Dust Bin משחק התאמה – עליכם להזין עד 4 קטגוריות, לכל קטגוריה יש להזין את ההסבר/המושג המתאים. התלמיד יצטרך לגרור את ההסבר/המושג אל תוך הפח של הקטגוריה הנכונה.

גוגל משדרגת את Hangouts עם אתר חדש לחלוטין גרסת הדפדפן של Hangouts תתמוך בשליחת הודעות מיידיות, שיחות קוליות או וידאו. תסתנכרן באופן קבוע עם האפליקציה בנייד כדי שמשתמשים יוכלו לעבור בקלות בין הפלטפורמות גוגל העניקה ל-Hangouts בית חדש על גבי רשת האינטרנט – החל מהיום, שירות ההודעות וצ'אט הוידאו לא קבור עוד אי-שם כחלק אינטגרלי בתוך חשבון הגוגל פלוס שלכם או בג'ימייל, אלא יש לו אתר חדש שמוקדש אך ורק לו. האתר מתמקד בשלושה רכיבי מפתח של Hangouts – שליחת הודעות מיידיות, קיום שיחות קוליות וצ'אט וידאו.

איך תיצרו משחק מחשב בעצמכם את הפוסט הזה אני כותבת בעקבות פניות שלכם אלי דרך האתר – איך ליצור משחק מחשב בעצמכם. שליו שאל לגבי יצירה של משחק עם רוגטקה ועידן שאל באופן יותר כללי איך יוצרים משחק. אז בפוסט הזה ובבאים אחריו מדריך ליצירת משחק מחשב בעצמכם. ובהמשך גם איך ליצור משחק עם רוגטקה. במדריך הזה ניצור משחק באמצעות תוכנת Game Maker ולכן השלב הראשון יהיה להוריד את התוכנה למחשב שלכם. ספרים דיגיטליים | חוזרי מנכ"ל בנושא ספרי לימוד דיגיטליים | קול קורא לספרי לימוד דיגיטליים | הודעה בנושא ספרים דיגיטליים | סיוע ותמיכה בהסבת ספרי לימוד בגירסה מודפסת לספרים דיגיטליים | הוראות תכ"מ לתמיכה | כנס בנושא תקינת ספרים דיגיטליים | כנס בנושא פדגוגיה בספרים דיגיטליים | תקן לספרים דיגיטליים | רשימת ספרי לימוד דיגיטליים בבדיקה/אישור | עדכונים בנושא ספרים דיגיטליים | מגזין ספרי לימוד דיגיטליים היכנסו לדף הפייסבוק שלנו בנושא תוכן וספרי לימוד דיגיטליים רשימת ספרי לימוד דיגיטליים בבדיקה/אישור אנו מבקשים להביא לידיעת בתי הספר והציבור, את רשימת הספרים שהוגשו לבדיקה ואישור משרד החינוך בפורמט של ספר דיגיטלי, לתשע"ג ולידם ציון היותם מאושרים או טרם מאושרים.

שרים לחנוכה חג החנוכה המתקרב הוא הזדמנות נפלאה למשחק שירים. מחלקים את הכיתה לקבוצות, מגרילים שמות שירים / חידות וכו'. כל קבוצה בתורה צריכה לזהות (ולשיר !) את השיר שהוגרל בעבורה: הצליחה – זכתה בנקודה; נכשלה – השיר עובר לקבוצה הבאה. הגרלת השירים נעשית באמצעות מכונת מזל (לאס וגאס סטייל). שלושה תוספים מומלצים לדפדפן כרום האחד יחסוך לכם כסף בקנייה הבאה שלכם באינטרנט, השני יחסוך לכם פדיחות והשלישי יקליט את המסך שלכם בקלות מקור: יח״צ 1. Honey – לחובבי הקניות באינטרנט

Related: