background preloader

Red (2010) - Animation

Red (2010) - Animation

http://www.youtube.com/watch?v=2gxrI5CPYIM

Related:  YouTube

Opuszczone miasto Pstrąże (Strachów) Wzmianki o mieście pochodzą z 1305 roku. Do końca XIX wieku mieszkańcy wypasali bydło, owce oraz wytapiali żelazo. W 1901 roku rozpoczęto przebudowę miasta dla potrzeb armii niemieckiej. Film School Shorts Hit that SUBSCRIBE button! summer camp horror-comedy about a young teen, his crush on a mischievous girl, and how the pursuit of a kiss awakens a lake monster. A short film by Andrew Ellmaker.

Batman: Gotham Knight Ep. 6 - Deadshot 10 Ways to Escape An Awkward Situation Lęk pier***enie, czyli mam nie pamiętać, jakie błędy popełniłem w przeszłości? Przecież na nich się nauczyłem i wcale nie twierdze, że się ich boję, a przecież trzeba myśleć o przyszłości w takim sensie, żeby żyć tak by ich nie powtórzyć.. Sam nie mam wiele wiosen na koncie, ale moje życie od początku to refleksja nad samym sobą i całym życiem, które mnie otacza. To mi daje mój osobisty świat, unikalny, który pozwala mi cieszyć się życiem, a trudne, złe chwile to rzeczy, które każdy człowiek musi przeżyć, żeby wiedzieć jak się podnieść nie czekając na pomoc innych, która często nie przyjdzie, bo większość ludzi nie lubi pomagać innym, wolą chodzić w jajcogniotach, genderować się i nie wiadomo co jeszcze. Jasne, wieczne zadręczanie się to nie jest rozwiązanie, ale to przypadki skrajne.

Spel-och undervisningsfilm ( bild lånad från Unesco.org ) 23 april hyllar vi böcker, författare och upphovsrätt! Temadagen ” Världsboksdagen” instiftades av Unesco 1995 med målet att uppmuntra författare, kämpa mot analfabetism och bidra till ökad förståelse, tolerans och kunskap om andra människors situationer och detta vill vi givetvis uppmärksamma med filmatiseringar av litteratur! Varför inte passa på att ha en läslektion med eleverna och samtidigt bjuda på lite film? Ursa minor blue Reportaż z Tokio Chyba najlepszy reportaż o Japonii. Jeśli kogoś interesuje kultura dalekiego wschodu to polecam. Co ciekawsze podawane są również ceny produktów/posiłków(dość zaskakujące). Warto dodać że zarobki w Japonii to około 8-10 tys zł. (tak mówi internet)

Related:  Vidéos