background preloader

מאגר ספרי לימוד

מאגר ספרי לימוד
Related:  levirhanitahen

גלים - אתר חינוכי לילדים גלים أمواج תחומי דעת חדשות מחולל פעילויות כיף מורים כניסה משימות והודעות בגליםבעברית וספרות בגלים עברית וספרות עולם שיח ספרותי ספרים וסיפורים שירים ופזמונים משלים, אגדות ומעשיות מידוע, תיאור והסבר טקסט מידעי / לימודי טקסטים חזותיים ביוגרפיה סיפור היסטורי ידיעה / כתבה עיתונאית טיעון ושכנוע מאמר עמדה / הבעת דעה פרסומת / המלצה עצומה מכתבים רשמיים תגובית (טוק בק) טקסט למטרת הפעלה הוראות מכתב בקשה / הזמנה כתיבה ויצירה כתיבה אישית/ סיפורית כתיבה עיונית סופרים ומשוררים לשון ושיח אותיות האל"ף-בי"ת מילים, ניבים ופתגמים חלקי הדיבור דרכי ארגון של טקסטים לשון התרגום זכר ונקבה מהמקורות היהודיים גלים עברית וספרות מְצַיְּרִים בְּ -א מְשַׂחֲקִים בְּ - א בַּיִת שֶׁל הָאוֹת - א נִקּוּד שֶׁל הָאוֹת - א מַכִּירִים מִלִּים עִם הָאוֹת - א חדשות הילדים | גלגלון | קהילות גלים | גלים כיף!

תמונת הידע המידעני: כלים מתוקשבים פתוחים לאוצרות דגיטאלית תמונת הידע המידעני, סקירה מס' 6 ,8 במרץ 2013 גרסה 4.00 לאחר תובנות והמלצות נוספות של עמיתים נמשיך לעדכן את הגרסאות הבעייה כיום בעולם המידענות וניהול מהתוכן אינה מחסור בכלים לאיסוף מידע אלא הצורך לשמר את המידע, להשאיר אותו במודעות כדי שלא יישכח. הכלים המתוקשבים הנסקרים בסקירה זו מתוארים עפ"י החלוקה לקטגוריות הבאות: כלים מתוקשבים טקסטואליים ( סימניות חברתיות כבסיס ידע שיתופי) ניהול נתונים ביבליוגראפיים לחוקרים ולמדענים כלים מתוקשבים להצגה ויזואלית ( כלים ויזואליים) ,כלים משולבים טקסט ותצוגה חזותית כלים מתוקשבים להפצת מידע ( עיתונים מותאמים אישית) מחוללים לאתרי תוכן ( וורדפרס, בלוגר וכדומה)כלי איסוף וצוברי מידע בהתאמה אישית בכל אחת מן הקטגוריות המפורטות בסקירה זו הבאנו גם תיאור של מדריכי עזר ודוגמאות של יישומים שפיתחו המשתמשים השונים בארץ ובעולם. כלים טקסטואליים: diigo.com בעידן ה-וב2.0, גם ה"מועדפים" הינם משאב לחלוק עם משתמשים אחרים. מאפשר גישה מכל מחשב בכל מקום. דוגמאות מאגר הסימניות של עמי סלנט ( מאגר ידע על מאגרי מידע בישראל) תכונות ומאפיינים של הכלים המתוקשבים בDIIGO הדגשת טקסט Community 1. 2.

סיפור בעברית קלה - אתר סיפורי ילדים בדף זה תמצאו סיפור בעברית קלה עם דף עבודה והקלטה של הסיפור בקובץ שמע! הסיפור מנוקד. תהנו! יוֹסֵף מוֹקִיר שַבָּת עַל שְׂפַת הַיָּם, בְּבַיִת קָטַן, גֵּר הַצֲדִיק יוֹסֵף. יוֹסֵף הוּא אִישׁ עָנִי. אֵין לוֹ הַרְבֵּה כֶּסֶף. אֲבָל, יֵשׁ לְיוֹסֵף הַרְבֵּה יְלָדִים וְיֵשׁ לוֹ גַּם הַרְבֵּה חֲבֵרִים. יוֹסֵף תָּמִיד שָׂמַח. בְּכָל הַיָּמִים שֶׁל הַשָּׁבוּעַ: בְּיוֹם רִאשׁוֹן, בְּיוֹם שֵׁנִי, בּיום שְׁלִישִׁי, בְּיוֹם רְבִיעִי, בְּיוֹם חֲמִישִׁי, וּבְיוֹם שִׁשִּׁי, יוֹסֵף אֹכֶל רַק קְצָת לֶחָם וְשׁוֹתֶה מַיִם. וְלִכְבוֹד שַׁבָּת יוֹסֵף קוֹנֶה הַרְבֵּה אֹכֶל. בַּשַּׁבָּת יוֹסֵף וְהַיְּלָדִים יוֹשְׁבִים לְיַד הַשֻּׁלְחָן וְעוֹשִׂים סְעוּדָה גְּדוֹלָּה. הֵם אוֹכְלִים וְשָׁרִים, כֻּלָּם מְאֹד שְׂמֵחִים. הֵם שָׁרִים, שָׁלוֹם עֲלֵיכֶם וְאֵשֶׁת חַיִל וָעוֹד הַרְבֵּה שִׁירִים. "הַדָּגִים מְאֹד טְעִימִים!" "אַתֶּם יוֹדְעִים יְלָדִים, לָמָּה הַדָּגִים מְאֹד טְעִימִים? לְיַד הַבַּיִת שֶׁל יוֹסֵף יֵשׁ בַּיִת אַחֵר. בַּבַּיִת הַזֶּה גָּר גּוֹי רָשָׁע. אֲבָל, אֵין לוֹ יְלָדִים וְאֵין לוֹ חֲבֵרִים. 1. חזרה לדף הבית

חניתה חן תולעת ספרים - סיפורים מהלב לימוד אנגלית: הכתבה ומשחקים באנגלית לילדים בכיתה ד', ה', ו', ז' שלום לכולם! אתר זה מאפשר לכם ללמוד ולתרגל את המילים להכתבות. הקלד את המילים לתרגול או בחר אותן מרשימה, ובחר פעילות - לימוד המילים, הכתבה או משחק. מורים משתפים רשימות המילה מספר האותיות במילה: עמוד זה מיועד לשימוש תלמידים הלומדים אנגלית, והן עבור מורים לאנגלית המעוניינים להעשיר את תלמידיהם בפעילות מקוונת לתרגול כתיבה נכונה של מילים, ולהרחבת אוצר המילים באנגלית. את המילים ללמידה ניתן לרשום בשדות הטקסט שלמעלה, או לבחור אותן מתוך רשימה קיימת. לאחר שהרשימה מוכנה, ניתן לבחור בפעילויות: תרגול המילים, הכתבה, או משחקים ללימוד אנגלית. באופן זה האתר למעשה מאפשר לימוד אנגלית בחינם מכל מחשב המחובר לאינטרנט, הן לילדים ברמת מתחילים (כיתה ד' - ה') והן מתקדמים (כיתה ו', ז', ח'), באמצעות תרגול עצמי של המילים. אודות התרגום לעברית התרגום נבחר להיות תרגום "פשוט", כלומר לא מופיעים בו כל הפירושים של מילה מסויימת, אלא הפירושים הפשוטים והנפוצים שלה. אודות הקריינות לעתים נלמדת האנגלית בארץ במבטא ישראלי. כך יוצא למשל שהאות A נלמדת כמשמיעה את הצליל אֶ (א' עם סגול) ואז המילים bat, bag ו- bad נשמעות כמו bet, beg ו- bed.

תולעת ספרים - סיפורים מהלב גלים أمواج תחומי דעת חדשות מחולל פעילויות כיף מורים כניסה משימות והודעות דפי עבודה מדריך למורה על הספר תולעת ספרים | סיפורים מהלב | גלים | סנונית היצירות | התערוכה | המעודדים | שעת חירום | פורומים | הדואר שלי | התיקייה שלי כניסה למורה וליועץ | על האתר | כתבו לתולעת כל הזכויות שמורות © עמותת סנונית (ראו תנאי שימוש) כל אירוע בחייו של הילד מתועד ביומן דיגיטלי, הכירו את Remini הישראלית 10,000 משתמשים ויותר מ-500 גני ילדים ברחבי הארץ עושים שימוש באפליקציית Remini המאפשרת להורים לבנות את סיפור החיים של הילד שלהם בפלטפורמה פרטית, בשילוב בני המשפחה הפוסט נכתב על ידי סיגל בר-קובץ, עורכת, סופרת, קופירייטרית, בוגרת תואר שני בתקשורת מהאוניברסיטה העברית. לכולנו חשוב לזכור את רגעי הילדות הראשוניים, הפעם הראשונה שהילד אמר 'אבא', החוכמה המצחיקה שהוא הנפיק, הציור המקושקש שנתלה על המקרר, היום הראשון בכיתה א'. את כל אלה מתעדים ההורים בהתרגשות, אך לא תמיד מתלהבים לחשוף את הילדים ברשתות החברתיות ובאינטרנט, ומעדיפים שהרגעים האינטימיים יישארו בין בני המשפחה. כאן נכנסו לתמונה דורון עודד (30) ורז וסרשטיין (32), שני עתודאים לשעבר, בעלי תואר ראשון ושני בהנדסת מערכות מידע. אחרי שירות של שש שנים במגוון תפקידים טכנולוגיים במשרד ראש הממשלה ובאגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל, השתחררו השניים מהצבא והחליטו ש-Remini היא הפרויקט הבא שלהם: אפליקציה ואתר לבניית סיפור החיים של הילד על ידי הגורמים הסובבים אותו בחייו – הורים, משפחה קרובה, חברים וגן הילדים. וסרשטיין: "מרגע שעלה העניין, האמנו בו.

Related: