background preloader

Usability Geek

https://usabilitygeek.com/

Related:  Toolsnataliachruscicka

Photos, videos, logos, illustrations and branding on Behance SONGER — sans-serif font family supporting Greek & Cyrillic Free for personal use Version: 1.0 OpenType Features: - Stylistic sets - Slashed zero Blog SuperMemo - dowiedz się więcej o nauce języka Chcesz nauczyć się języka, łącząc przyjemne z pożytecznym? Rewolucyjna wtyczka od Netflixa w połączeniu z metodą inteligentnych powtórek SuperMemo to klucz do sukcesu! Netflix to obecnie jedna z najbardziej znanych platform, na której znajdziesz filmy i seriale z całego świata. Jej popularność oraz liczba produkcji nieustannie rośnie. We wcześniejszych wpisach wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że oglądanie zagranicznych seriali i filmów jest idealnym sposobem na oswojenie się z językiem. W tym artykule dowiesz się, jak uczyć się słów i szlifować wymowę, korzystając z innowacyjnych rozwiązań Netflixa w powiązaniu z SuperMemo.

Complete Beginner's Guide to UX Research In an industry devoted to the people who use our products, services, and applications, research is paramount. We ask questions. We take notes. Jak napisać idealny opis produktu? – Paweł Tkaczyk Ten artykuł (ma ponad 15 tysięcy znaków) jest przepełniony wiedzą i… jest efektem płatnej współpracy. Z kim? Cóż, za dwa akapity wszystko stanie się jasne. Opis produktu – jak do tego podejść? Odpowiedź najprostsza: odpowiedzieć sobie najpierw na pytanie, na którym etapie procesu decyzyjnego jest Twój odbiorca. Najlepsze GIFY, które odmienią wygląd Twojego Instastories! Aloha chłopcy i dziewczeta! Sukces na Instagramie pisany jest ciężką pracą, masą czasu spędzonego nad aplikacją i toną szczęścia, że odbiorcy uznają Was za interesujące obiekty w całych, obszernych mediach społecznościowych. Bardzo często spotykam się więc z pytaniem, jak zrobić instastory i co wstawiać na instastory, by przykuć uwagę odbiorców.

Jak dodać emotikon □□□ (kolorowe symbole) w tytule, treści: Steem, GMail, Facebook, YouTube, Tweeter ...□ Użycie emotikon (kolorowych ikonek)🛠 jest bardzo proste. Nie wymaga stosowania żadnych magicznych kodów, ani jakiś specjalnych technik. Sam już od wielu lat zachwycałem się, gdy dostawałem maila z ikonkami w tytule, starałem się znaleźć informację jak to zrobić. Już od dawna wiem, że rozwiązanie jest bardzo proste, ale publikacji na ten temat jest niewiele, dlatego dzielę tym z wami: Aby zamieścić ikonkę (emotikon) to kopiujesz i wklejasz w dowolne miejsce: tytułu lub tekstu.

25 narzędzi za free, dzięki którym Twój post będzie prawdziwą perełką (+ ściągawka do pobrania) Nie ma rady. Jeśli prowadzisz blog, musisz poświęcić trochę czasu na przygotowanie treści. Na szczęście na różnych etapach pracy nad nimi możesz wesprzeć się sprytnymi narzędziami, dzięki którym cały proces pójdzie Ci sprawniej i przyniesie lepsze efekty. Oto przewodnik po takich blogowych pomocnikach. Historia Świętego Mikołaja – biskupa z Miry oraz wizerunku, jaki znamy obecnie Jak opowiedzieć o Świętym Mikołaju, by nie oszukiwać dziecka, ale jednocześnie nie odbierać mu magii świąt? Oto informacje o św. Mikołaju z Miry, który jest pierwowzorem współczesnego Świętego Mikołaja – tego w czerwonym kubraku i ze śnieżnobiałą brodą. Do historii świętego Mikołaja dodajemy opis świątecznych zwyczajów – nie tylko polskich.

Woreczki sensoryczne - wspieranie rozwoju dziecka poprzez stymulowanie zmysłów Woreczki sensoryczne Z pewnością wielofunkcyjną zabawką pobudzającą wszystkie zmysły są woreczki sensoryczne. Wspierają rozwój integracji sensorycznej, która polega na organizacji wrażeń zmysłowych napływających przez receptory. Kiedy mózg otrzymuje informację z wielu źródeł (wzrok, dotyk, słuch, równowaga), musi dokonać rozpoznania, posegregowania i interpretacji, po czym tworzy reakcję odpowiednią do sytuacji. Wspomagając rozwój dziecka poprzez integrację wrażeń sensorycznych, ułatwiamy mu lepsze zrozumienie otaczającego je świata, a także bezpieczniejsze i łatwiejsze w nim funkcjonowanie.

Related: