background preloader

نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس

نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس
Planet Earth : All Episodes HD 1080p (2009) Mp4 |دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت| |۱۱ قسمت کامل با کیفیت HD 1080p به همراه زیرنویس فارسی| |بهترین مستند سریالی از نظر سایت معتبر IMDB| نام مستند : Planet Earth – مستند سیاره زمین سال انتشار : ۲۰۰۶

http://www.downloadha.com/

Related:  M - 35765Projet

دانلود منیجر Internet Download Manager 6.25 Build 23 Final | به همراه کرک و پچ جدید | دانلود منیجر Internet Download Manager 6.25 Build 23 Final Retail + Portable یا IDM نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یکی از قویترین نه بلکه قویترین و بهترین نرم افزار دانلود می باشد. نرم افزار IDM می تواند سرعت دانلود شما را تا 5 برابر یا %500 افزایش دهد. نرم افزار آی دی ام با تمامی مرورگرها و سیستم عامل های موجود سازگاری کامل را دارد. Google Çeviri Google Çeviri (İngilizce: Google Translate), İnternet sayfalarını, metinleri veya yüklemiş olduğunuz belgeleri ücretsiz çeviren bir araçtır. Google tarafından sağlanır. İlk olarak 28 Nisan 2006 tarihinde, Arapça ile İngilizce arası çeviri yaparak hizmete girmiştir.[1] 20 milyar kelime içeren Birleşmiş Milletler belgeleri üzerinde eğitilen bir yazılım kullanır. 1 Şubat 2009 tarihi itibariyle Türkçe çeviri de yapılabilmektedir. Google Çeviri 64 farklı dil arasında anında çeviri sağlayan ücretsiz bir çeviri hizmetidir.

Google+ Google+ (bazen Google Plus olarak da bahsedilir ve G+ şeklinde kısaltılır), kurucusu olan Google tarafından yönetilen sosyal ağ ve kimlik doğrulama hizmeti. 28 Haziran 2011 tarihinde duyurulan servis ilk dönemde davetiye sistemi ile üye kabul etmiş[2], 20 Eylül 2011 gününden itibaren ise siteye üyelikler gerçek adını kullanmak şartıyla 18 yaş üzeri herkes için açılmıştır. Google+, Google Profiller üzerine inşa edilmiştir. Google Buzz gibi diğer Google projeleriyle de entegre çalışan servis Çevreler, Konular ve Video Sohbet Odaları gibi sosyal ağ dünyasında yeni olan özellikler içermektedir.[3] Mobil uygulamalar ile de erişilebilen Google+, Google'ın en büyük sosyal ağ girişimi olarak 800.000.000[4] üyesi bulunan Facebook'un rakibi olarak görülmektedir.[5] Bu servis, Google Buzz, Google Friend Connect ve Orkut'un ardından Google'ın dördüncü sosyal ağ girişimidir. Hizmetler[değiştir | kaynağı değiştir] Google+'ın davetiye sistemini uyguladığı dönemki anasayfası.

CAPTCHA CAPTCHA (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) Carnegie Mellon School of Computer Science tarafından geliştirilen bir projedir. Projenin amacı bilgisayar ile insanların davranışlarının ayırt edilmesidir ve daha çok bu ayrımı yapmanın en zor olduğu web ortamında kullanılmaktadır. CAPTCHA projesinin bazı uygulamalarına çoğu web sayfalarında rastlamak mümkündür. Üyelik formlarında rastgele resim gösterilerek formu dolduran kişiden bu resmin üzerinde yazan sözcüğü girmesi istenir. Buradaki basit mantık o resimde insan tarafından okunabilecek ancak bilgisayar programları tarafından okunması zor olan bir sözcük oluşturmaktır. Eğer forma girilen sözcük resimdeki ile aynı değilse ya formu dolduran kişi yanlış yapmıştır ya da formu dolduran bir programdır denebilir.

Lilith Musevilik ve Hıristiyanlık apokrif inançlarında Âdem'in ilk eşidir. Talmud'da yer alan Yaradılış bölümünün 1. Bab'ında Âdem ile beraber bir dişi yaradıldığından, 2. Bölümde ise Âdem'in kaburga kemiğinden bir dişi yaratıldığı yazılıdır. Tanah[değiştir | kaynağı değiştir] دانلود رایگان نرم افزار Software Bank - Software Bank - Software Download Center How-To Geek - For Geeks, By Geeks. دانلود نرم افزار - پی سی ورلد SafeShare.TV HTML5 Please - Use the new and shiny responsibly

Related: