background preloader

Uçak Firmaları

Facebook Twitter

Thai Airways - Telefon Rehber. Egyptair Havayolları - Telefon Rehber. EGYPTAIR ( Mısır Havayolları ) grubu Mısır Cumhuriyeti nin uluslararası milli hava yolu şirketi olarak kozmopolit başkent olan Kahire’de bulunmaktadır. 7 Mayıs 1932 yılında faaliyetlerine başlamış ve Ortadoğu ve Afrika ülkeleri içinde ilk uçuşlarına başlamıştır.

Egyptair Havayolları - Telefon Rehber

Dünyada IATA örgütüne katılan 7. Havayolu şirketi olarak bir ticari marka hüviyetini kazanmıştır. 80 yıllık hizmet geçmişi boyunca, EGYPTAIR hatırı sayılır bir büyüme gerçekleştirmiştir. Şu anda, EGYPTAIR filosu 79 uçağı ile hem iş , hem de eğlence amaçlı seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız. 53 ülkede 79 noktaya çapraş geçişli uçak seferlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. 24 Saat Rezervasyon. Emirates Airlines - Telefon Rehber. 24 Saat Rezervasyon Telefon: +971 600 55 55 55 Emirates, 25 Ekim 1985'te, kiraladığı bir Boeing 737 ve bir Airbus 300 B4 ile Dubai'den ilk uçuşlarına başladı.

Emirates Airlines - Telefon Rehber

O zaman da şimdiki gibi hedefimiz nicelik değil nitelikti ve ilk olarak küçük adımlarla girdiğimiz bölgesel sahnedeki yıllarımızdan bu yana işimizde her alanda yüksek standart kalitemizle tanındığımız, küresel olarak etkili bir seyahat ve turizm şirketler grubu geliştirdik. Sahibi tümüyle Dubai Hükümeti olsa da, Emirates korumacılıkla değil rekabetle hem nicelik olarak büyümüş hem de prestij kazanmıştır. Dubai'nin açık hava politikasından yararlanan uluslararası taşıyıcı sayısı sürekli artmaktadır. Emirates 2001'de, toplam 15 milyar ABD doları değerindeki havacılık tarihinin en büyük siparişini ilan ederek sanayinin gelecekte büyüyeceğine olan güvenini göstermiştir. Lufthansa Havayolları - Telefon Rehber. Qatar Airways - Telefon Rehber. 24 Saat Rezervasyon Telefon: +974 4023 0000 Qatar Airways oldukça kısa bir sürede, dünya çapında 140'ı aşkın noktaya yolcu taşımaya başladı.

Qatar Airways - Telefon Rehber

Eşsiz hizmet kalitesinde rakip tanımayan Qatar Airways, dünyadaki en iyi havayolu şirketi olma yolunda hızla ilerliyor. Seyahat değerlendirme organizasyonlarından Skytrax tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Dünyanın En İyi Havayolu seçilen Qatar Airways, seyahat eden yolcuların güvenini kazanmıştır. Uçak seyahati, dünyanın neredeyse her köşesinde alışılagelmiş bir ulaşım şekli haline geldi. Rekabetin yoğun olduğu bir ortamda rota ağını genişleterek her yıl yüzde 30’luk olağanüstü bir büyüme kaydeden Qatar Airways, şu an 158 uçağıyla gökyüzündeki en modern uçak filolarından birine sahiptir.

Etihad Havayolları - Telefon Rehber. Etihad Havayolları Temmuz 2003'te Kraliyet Kararnamesi ile kurulmuştur.

Etihad Havayolları - Telefon Rehber

Kasım 2003'te faaliyetlerine başlayan havayolu, ticari havacılık tarihinin en hızlı büyüyen havayollarından birisi haline gelmiştir. Havayolu, Arap misafirperverliğini en iyi yönleriyle yansıtmayı (görgü, saygı, samimiyet ve cömertlik) ve Doğu ve Batı arasında bir konaklama merkezi olarak Abu Dabi'nin prestijini artırmayı hedeflemektedir. Amacımız, havayolu sektöründe kabul görmüş yöntem ve kurallara meydan okuyarak ve bunları değiştirerek tam anlamıyla 21. yüzyıla ait küresel bir havayolu olmaktır. Dünya Seyahat Ödülleri kapsamında beş yıl üst üste aldığımız "Dünyanın Lider Havayolu" ödülü dahil olmak üzere, her yıl dünyanın önde gelen premium havayolu markalarından birisi olarak konumumuzu yansıtan çeşitli ödüller alıyoruz. Küresel hava taşımacılığı pazarında rekabetçi olabilmek için gerekli olan büyüklüğe ulaşmak için işbirliğine dayalı bir büyüme stratejisini benimsiyoruz.

Gulf Air - Telefon Rehber. 24 Saat Rezervasyon Telefon: (+973) 1737 3737 Gulf Air Bahreyn ve Umman'ın ulusal havayolu şirketidir.

Gulf Air - Telefon Rehber

Şirket 34 uçaklık bir filoya sahiptir; Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Ortadoğu'da 47 tarifeli sefer yapmaktadır. Gulf Air'in hub'ları Bahreyn Uluslararası Havaalanı (BAH) ve Seeb Uluslararası Havaalanı (MCT)'dir. HAVAŞ - Telefon Rehber. Onur Air - Telefon Rehber. Onur Havayolları Taşımacılık A.Ş., 14 Nisan 1992’de kurulmuş ve ilk uçuşunu 14 Mayıs 1992 tarihinde A-320 tipi uçakla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na gerçekleştirmiştir.

Onur Air - Telefon Rehber

Takip eden zaman içinde, Temmuz 1992’de ikinci uçağını, Aralık 1992’de üçüncü uçağını ve Nisan 1993’te dördüncü uçağını filosuna dahil etmiştir. Turizm sektörünün önde gelen şirketlerinden Ten Tour ile 1994 tarihinde yapılan işbirliği sonucu yolcu kapasitesini artıran Onur Air, bu artışı karşılamak amacıyla Nisan 1995 tarihinde A-320 tipi beşinci ve altıncı uçağını, Temmuz 1995 tarihinde ise yedinci uçağını filosuna dahil etmiştir. Aynı yıl içinde 2 adet A-320 tipi uçağı sub-charter olarak filosuna dahil eden Onur Air, 1995 tarihinde 9 uçak ve 1.566 koltuk kapasitesine ulaşmış ve kurulduğunda 150 olan personel sayısını 512’ye çıkarmıştır.

Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketi olan Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 15 noktaya sefer düzenlemektedir. Borajet - Telefon Rehber. Borajet Havayolları, günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Bölgesel Havayolu” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği.

Borajet - Telefon Rehber

“Yeni nesil havacılık” olarak tarif edilen, öncelikle ‘güven’ ve ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapıyor ve büyük bir hızla yükseliyor. Bu anlayışla, Tokat, Çanakkale ve Siirt örneklerinde olduğu gibi yepyeni uçuş noktalarına hizmet götürüyor… Mykonos, Rodos, Dole, Kıbrıs, Beyrut, Bodrum, Edremit ve Antalya gibi çok sayıda gözde turizm rotası için özgün hizmetini sunuyor… İzmir, Trabzon, Adana ve Ankara gibi büyük şehirlerimizde yaşayanlarımıza yepyeni bir alternatif sağlıyor.Borajet Havayolları sunduğu “alternatif hatlar” ve “bağlantılı uçuşlar” imkânıyla ülkemizin çok sayıda yöresini birbirine bağlıyor, kaliteli uçuş hizmetiyle tanıştırıyor.

Atlasglobal Havayolları - Telefon Rehber. Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur.

Atlasglobal Havayolları - Telefon Rehber

İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasglobal, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasglobal, Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dahil etmiştir.

Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy'un önderliğinde Atlasglobal’de yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasglobal ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır. 24 Saat Rezervasyon. Havalimanı - Telefon Rehber. Anadolu Jet Satış Ofisi. Türk Hava Yolları - THY Satış Ofisleri.