background preloader

Урок 4. Пристрої введення та виведення даних.

Facebook Twitter

Історія на моєму віку. Конфігурація комп’ютера під потребу. Розробка уроку — практичної роботи Тема: конфігурація комп’ютера під потребу.

Конфігурація комп’ютера під потребу

Мета: розглянути процес підбору типової конфігурації комп'ютера під конкретну задачу. По завершенню вивчення теми учень: знає:типи персональних комп'ютерів за призначенням;сучасний стан ринку комп'ютерних комплектуючих;основні принципи вибору комплектуючих для комп'ютера.уміє:обирати найбільш прийнятні комплектуючі;формувати вимоги до конфігурації у відповідності з потребою. Структура уроку Організаційний моментАктуалізація опорних знаньВивчення нового матеріалуІнструктаж з ТБЗакріплення вивченого матеріалуПідбиття підсумківДомашнє завдання Хід уроку 1. Вітання з класом. 2. Що таке інформаційна система?

3. Конфігурація ПК — набір складових ПК, призначеного до розв'язування певного типу задач (опрацювання офісної документації, робота з графікою тощо). За призначенням і, відповідно, за конфігурацією розрізняють: Огляд сучасних комп'ютерних комплектуючих У світі є багато питань, на які немає однозначної відповіді. Micro−ATX. "Периферійні пристрої" Чуба А.С. Жашків. Основні пристрої. Пристрої вводу. Клавиатура. Інформатика - баз: Практична робота № 1. Робота з клавіатурним тренажером. Увага!

Інформатика - баз: Практична робота № 1. Робота з клавіатурним тренажером

Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки і санітарно-гігієнічних норм. 1. Ознайомтеся з правилами розміщення пальців рук для введення символів з клавіатури. Для швидкого введення текстів і чисел з клавіатури слід правильно розмістити пальці рук. Для освоєння друку десятьма пальцями пропо­нується таке закріплення клавіш за пальцями лівої та правої руки (рис. 2.58). На клавіатурі є базові клавіші - це клавіші з літерами А та О. Вказівні пальці натискають: лівої руки - клавіші з літерами К, Е, А, П, М, И та з цифрами 4, 5;правої руки - клавіші з літерами Н, Г, Р, О, Т, Ь та з цифрами 6, 7.

Середні пальці натискають: лівої руки - клавіші з літерами У, В, С та з цифрою 3;правої руки - клавіші з літерами Ш, Л, Б та з цифрою 8. Підмізинні (безіменні) пальці натискають: лівої руки - клавіші з літерами Ц, І, Ч та з цифрою 2;правої руки - клавіші з літерами Щ, Д, Ю та з цифрою 9. Мізинці натискають: Великі пальці натискають клавішу пропуск. Мышка. Мышка2. 7 скрытых функций компьютерной мыши. Компьютерный ликбез. Клавиатура и мышь являются уже настолько привычными вещами в нашей жизни, что кажется тут уж точно нас не могут подстерегать никакие сюрпризы.

7 скрытых функций компьютерной мыши. Компьютерный ликбез

Тем не менее, бывает что и совершенно привычные продукты имеют не совсем очевидные свойства и функции. Сегодня мы хотим вас познакомить, а некоторым просто напомнить о нескольких скрытых способах использования компьютерной мыши. 1. Выделение части текста Мы все знаем, что для выделения текста необходимо зажать левую кнопку мыши и провести курсором по нужному участку текста. 2. В браузере для перехода на предыдущую или следующую страницу совсем не обязательно щелкать по соответствующим кнопкам на панели инструментов программы. 3. Вы можете изменять масштаб отображения открытой страницы просто покрутив скролл с зажатой одновременно на клавиатуре кнопкой CTRL. 4. Все знают, что для выделения слова нужно просто два раза быстро по нему щелкнуть мышкой. 5.

Джойстик. Джойстик2. Сканер. Пристрої виводу. Графопостроитель. Матр принт. Струй принт. Периферийные устройства. Перевірь себе. Практична робота 1. Творча робота. Прикол.