background preloader

Урок 2. Інформаційні системи та технології.

Facebook Twitter

TimelineJS Embed. Повторення. Понятие "Информация" Слово «информация» происходит от латинского слова informatio,что в переводе означает сведение, разъяснение, ознакомление.

понятие "Информация"

Понятие «информация» является базовым в курсе информатики, однако невозможно дать его определение через другие, более «простые» понятия. Понятие «информация» используется в различных науках, при этом в каждой науке понятие «информация»связано с различными системами понятий. Информация в биологии: Биология изучает живую природу и понятие «информация» связывается с целесообразным поведением живых организмов. В живых организмах информация передается и храниться с помощью объектов различной физической природы (состояние ДНК), которые рассматриваются как знаки биологических алфавитов. Генетическая информация передается по наследству и хранится во всех клетках живых организмов. Можно выделить следующие подходы к определению информации: Для человека: Информация – это знания, которые он получает из различных источников с помощью органов чувств Знания делят на две группы: Інформатика. Інформаційні процеси.

Розробка уроку Тема: інформатика, інформаційні процеси та технології.

Інформатика. Інформаційні процеси

Мета: сформувати поняття інформатики, як науки та галузі діяльності людини. Дати визначення інформаційних процесів та їх характеристику. Ознайомити учнів з етапами становлення інформаційних технологій. Розглянути етапи розвитку інформаційних технологій та їх використання у суспільстві (освіта та навчання). Інформатика та Інформація. Інформатика-9. Інформація та інформаційні процеси. Lek1_P12.pdf. Glava_1_1.pdf. Информация. Информатика. Компьютер. Schoolinfo0. Украина – родина вычислительных машин. Основы Hard & Soft. Олег Голиков Oleg Golirov Опубликовано на сайте 12/02/2015 по версии редакции от 12/02/2014 Ссылки на странички сайта по материалам конспекта. коментарів: 2 Елена Клейн написав(ла): 13 Февраль 2015 12:54 Очень интересный материал.

Украина – родина вычислительных машин. Основы Hard & Soft

Спасибо. Если не возражаете – буду рекомендовать детям как дополнительную информацию. Залишити коментар © 2010 Гімназія «Києво-Могилянський колегіум» ЕТАПИ становлення історичної інформатики В СВІТІ ТА УКРАЇНІ. Автор: Сергій Жабін (Київ, Україна) Сучасний етап розвитку наукових знань є постнекласичним [1; с. 57–62].

ЕТАПИ становлення історичної інформатики В СВІТІ ТА УКРАЇНІ

Використання інформаційних та комп’ютерних технологій в 1960–1970 рр. при пошуку, аналізі та вивченні історичної інформації привело до виникнення і становлення провідних радянських шкіл квантитативної історії, яка об’єднала різні сфери історичного дослідження, сцієнтизма, переходу до точного, верифікованого виміру інформації і подальшого (статистичного) аналізу. Квантитативний підхід в історичних дослідженнях привів до багатьох позитивних наслідків: пошуку закономірностей, уваги до чіткості в оцінках, перевірки результатів. Найбільш успішними виявилися дослідження, в яких вдалося знайти постановку нових проблем і більш високий рівень узагальнення, це знаменувало перехід від тематики джерела до проблемно–орієнтованих історичних досліджень [2; с. 151].

В цей час в Інституті історії АН СРСР завдяки зусиллям І.Д. Потужна школа квантитативної історії І.Д. В Україні на початку 1960-х рр. Дистанційне навчання інформатики: Увійти на сайт. Додатково електронні курси: