background preloader

סיורים וירטואלים במוזאונים

Facebook Twitter

מגדל שלום סיור וירטואלי - תולדות תל אביב בפסיפס וצילומים. מגדל שלום תוכנן ע"י האדריכלים יצחק פרלשטיין וגדעון זיו, ונבנה ע"י היזם מרדכי מאיר שעל שם אביו שלום הוא נקרא.

מגדל שלום סיור וירטואלי - תולדות תל אביב בפסיפס וצילומים

בכניסה לבניין קירות פסיפס שנוצרו ע"י האמנים נחום גוטמן ודוד שריר, המתארים את תהליך התפתחותה של תל אביב ותערוכת צילומים של העיר תל אביב בשנים 1919-1936 של הצלם שמעון קורבמן. קיר פסיפס של נחום גוטמן מתאר ארבע תקופות בחיי העיר באמצעות 4 כתמי צבע: הקיר הירוק – מתאר את יפו העתיקה מוקפת פרדסים עם שיירת גמלים וסירות דייגים. יד לשריון לטרון - סיור וירטואלי. סיור וירטואלי בגבעת התחמושת. בתולדות המערכות הצבאיות, שניהל צה''ל מאז הקמתו, מעטים הקרבות שזכו לתהודה רבה כמו הקרב שהתחולל בגבעת התחמושת ב-6 ביוני 1967.

סיור וירטואלי בגבעת התחמושת

בקרב גבורה עקוב מדם בלילה הראשון של מלחמת ששת הימים הצליחו לוחמי הצנחנים להשתלט על היעד הירדני המבוצר, בדרכם לחבור אל הר הצופים המנותק. סיור וירטואלי במוזיאון ז'בוטינסקי. מוזיאון ז'בוטינסקי הוא כיום מן המוזיאונים ההיסטוריים האטרקטיביים ביותר בתל-אביב.

סיור וירטואלי במוזיאון ז'בוטינסקי

עם חנוכת התערוכה והמיצג על העלייה ה''בלתי לגאלית'' לארץ-ישראל בשנות השלושים, הושלמה העלאת המוזיאון על מסלול של תערוכות ומיצגים חווייתיים, המעבירים באמצעים טכנולוגיים חדשניים, מהנים ויעילים, את הנושא והמסר של הפרשה ההיסטורית. לא עוד לוחות-קיר שעליהם מוצגים מסמכים, תמונות וכיו''ב, לעתים באופן יבש ומייגע, כאשר המבקר לא תמיד יודע להיכן לזרום ולהתקדם, אלא מצגות אור-קוליות מופעלות על-ידי מחשבים, בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, סרטים שהופקו במיוחד ובליווי אפקטים המעצימים את החוויה. כל זאת — בפרקי זמן מוגדרים ולא ארוכים במיוחד. המבקר או קבוצת המבקרים יוצאים מהאולם עם תחושה של רצון לדעת עוד ועוד, ואכן כל הצופים במיצגים מקבלים בחינם חוברת בנושא שבו צפו זה עתה ובה מידע עובדתי-היסטורי, המעשיר את הידע שלהם ומרחיב את תודעתם הציונית.

סיור וירטואלי במוזיאון ז'בוטינסקי. סיור וירטואלי במוזיאון מנחם בגין. מוזיאון מנחם בגין מוזיאון מנחם בגין, מהמוזיאונים היפים והחדישים שבירושלים ובישראל בכלל.

סיור וירטואלי במוזיאון מנחם בגין

המוזיאון, מזמן מפגש חווייתי עם אחד הפרקים החשובים בתולדות המדינה תוך היכרות עם דמותו של מנחם בגין, ראש הממשלה השישי של מדינת ישראל. המבקרים מוזמנים "להשתתף באירועים", במפגש עם פרקי חייו השונים של בגין - ילדות ונעורים בפולין, שנותיו כמפקד האצ"ל, הנהגת האופוזיציה בכנסת ותקופת כהונתו כראש הממשלה. המוזיאון לוקח את המבקר למסע בזמן הכולל שחזורים, פריטי מקור, סרטים דוקומנטריים ומומחזים, מסכי מגע אינטראקטיביים, תאורה דרמטית ופס קול עוטף. דרך סיפור קורות חייו של בגין מציע המוזיאון למבקר בו מפגש הסטורי מרתק עם הרגעים הדרמטיים והמרגשים של מדינת ישראל ועם האירועים המכוננים שעיצבו את דמותה. מרכז יצחק רבין - סיור וירטואלי. משנות העשרים של הישוב ועד לרצח רבין.

מרכז יצחק רבין - סיור וירטואלי

מתולדות המדינה ועד ללילה ההוא. מהאירועים הגדולים ועד לסיפורים הקטנים. סיפור חייה של מדינת ישראל, החברה הישראלית ותולדות חייו של יצחק רבין בפסיפס ייחודי ומרתק, המציג את הדרך הארוכה מארץ חמדת אבות ועד שתתגשמנה כל התקוות. חדר 1: כן לשלום לא לאלימות הביקור במוזיאון הישראלי מתחיל בחלל עגול המדמה את כיכר מלכי ישראל ב-4 בנובמבר 1995, ליל הרצח של ראש הממשלה ושר הביטחון, יצחק רבין. המבקרים מוזמנים להיכנס לכיכר, אם כתומכים בעצרת שהתקיימה בה באותו ערב ואם כמתנגדים לה. חדר 2 : 1949-1920 בדרך לעצמאות בחדר זה מוצגת הישות החברתית-פוליטית-מדינית המתגבשת ביישוב עד תחילת מלחמת העולם השנייה ולאחר מכן עד הקמת מדינה. Online Database. Virtual Archaeology. Quem são as figuras no Padrão dos Descobrimentos. O edifício primitivo do Padrão dos Descobrimentos que Cottinelli Telmo esboçou e Leitão de Barros e Leopoldo de Almeida deram forma mental e plástica, foi erguido em 1940 por ocasião da Exposição do Mundo Português.

Quem são as figuras no Padrão dos Descobrimentos

3D PRINT. Crack the Books Interactive Science Books - Mobile Education Store. Crack The Books™ is a state of the art, interactive book series for upper elementary students.

Crack the Books Interactive Science Books - Mobile Education Store

Developed in collaboration with top universities, scientists, educators and specialists, Crack The Books™ is the first standard based, core curriculum aligned digital book series that includes both interactive enhancements and universal design accessibility features. Designed for all students, from children with special needs to students who are academically gifted, Crack The Books™ gives educators a powerful new teaching tool to help students of all academic skill levels meet state standards for reading comprehension. Crack The Books™ are the first interactive books that can be adjusted for reading level. Singapore Zoo. Games on science. Paleourbana. Official Kids Guide to the Smithsonian. Links to Online Activities Awesome Adventures at the Smithsonian features QR codes that direct readers with smart phones to great activities online.

Official Kids Guide to the Smithsonian

Below are links to access those activities from your computer. Museum Dos & Don'ts p. 5, Awesome Adventures at the Smithsonian: The Official Kids Guide to the Smithsonian website National Museum of Natural History p. 56, Explore the Hall of Mammals p. 63, Learn What It Means To Be Human p. 71, Explore the Dynamic Earth p. 72, The Dynamic Earth: Why the Hope Diamond Glows p. 81, Insect Identification Guide p. 85, Wrap-Up: What's New National Museum of American History p. 98, Star-Spangled Banner p. 100, President for a Day p. 104, First Ladies p. 106, First Ladies' Gowns p. 109, Pets in the White House p. 110, Americans at War p. 113, Pointers on Interviewing a Veteran p. 120, American Stories p. 125, Wrap-Up: What's New.

3D Solar System Web. Wild Music. Museums, galleries, exhibitions etc. HUMAN 3.0.