background preloader

התנהלות כעצמאי

Facebook Twitter

המדריך למעצב העצמאי, פרק ב': שליטה מקסימלית בעסק שלכם. 12 הדיברות להתמודדות עם לקוחות בעייתיים - כאן עובדים בכיף. לקוחות בעייתיים הם עניין שכל עסק מכיר.

12 הדיברות להתמודדות עם לקוחות בעייתיים - כאן עובדים בכיף

לרוב, הם מאפיינים תקופות לא יציבות – בעיקר בשנים הראשונות של העסק, ולפני שלמדנו לזהות אותם ולהתמודד איתם – ולכן ההשפעה שלהם יכולה להיות משמעותית ולפעמים גם הרסנית. ראשית, חשוב להבהיר שהם לא בהכרח עושים את זה בכוונה: ייתכן והם אנשים נהדרים, חכמים, משעשעים, וטובי לב. כיצד להימנע מהתנגשות בין נישואים לקריירה? לא מזמן נולד לנו דניאל – ילדנו השני.

כיצד להימנע מהתנגשות בין נישואים לקריירה?

אשתי ואני בתקופה מתישה, וגם ליה – הילדה הבכורה שלנו, עוברת תקופה לא קלה עכשיו שתשומת הלב ירדה ממנה. ‫ברוכים הבאים לעולם האמיתי‬‎ מדריך לפרילנס - דרור לזר. המדריך המקוצר לעצמאי שבדרך- פתיחת תיקים ברשויות המס. טיפים לעסק חדש. רשימת מרכזי טיפוח יזמות בישראל ( מט"י ) איך נכון לתמחר עיצוב? פרק ב': לא כל הלקוחות נולדו שווים. אקדמיה לחווית משתמש, UX, ניהול מוצר וחווית משתמש. המדריך למעצב העצמאי, פרק א': להתכונן לעצמאות 20 בספטמבר 2016 מדריך זה פונה לאלו מכם, ששאיפתם הגדולה יותר מכל הינה להיות בבוא היום בעלי עסק עצמאי.

אקדמיה לחווית משתמש, UX, ניהול מוצר וחווית משתמש

מהן דרכי הפעולה הנכונות להתנהלותכם, כאשר תעלו על המסלול ותרצו לכוונו לעבר הגשמת חלום זה? ישנן המון בחירות, והחלטות, אשר כדאי לקבל כבר בתחילת הדרך. כל זאת על מנת לבנות את הקריירה בצורה נכונה ואינטיליגנטית, ולהכין את הקרקע להגשמת החלום. מסלול ההמראה שלכם מוכן, סיימתם לימודי עיצוב באחת המגמות לתקשורת חזותית, במוסד אקדמי מוכר. הרצאות לפרילנסרים. איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר) מחירון מומלץ וסקר תעריפים בשקלים לאחר בדיקה שערך האיגוד על פני פרק זמן משמעותי, תוך התחשבות (ככל הניתן) בתנודות השוק ובפרמטרים השונים אשר עשויים להשפיע על התמחור, הוחלט לפרסם את המסמך הנוכחי, שהינו בד בבד מחירון מינימום מומלץ וגם סקר תעריפים שנערך באופן אנונימי בקרב בעלי מקצוע בתחומים ותתי-תחומים שונים.

איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר)

הסקר יעודכן באופן תקופתי ואילו מחירי המינימום המומלצים ייבחנו מחדש בכל שנה ובמידת הצורך יופק עדכון. מטרתו של מסמך זה הינה ליתן בידי חברי האיגוד את הכלים והמידע הדרושים להם על-מנת לתמחר את עבודתם באופן מושכל מול לקוחותיהם. אנו תקווה כי מחירון המינימום יהפוך עם הזמן לנקודת ייחוס ברורה ואמיתית של רמת המחירים המינימליים הראויה, ממנה יגזרו בעלי המקצוע השונים את התמחור שלהם, כל אחד בהתאם לניסיונו, כשרונו וכוח המקח שלו. איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר) הזמנת עבודה או הצעת מחיר היא חוזה התקשרות שמגדיר בצורה מדויקת את העבודה המבוקשת, את התשלום עבורה ואת כל הדרוש ביאור לפני תחילת העבודה, מטרתה היא ליצור מסגרת עבודה ברורה לשני הצדדים שמבהירה מה כל צד מספק ומתי, ומה כל צד מקבל בתמורה ומתי.

איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר)

המסמך הזה עם חתימתו מהווה מסמך משפטי במידה והנושא מגיע לערכאות משפטיות. זכויות יוצרים - חוזה עבודה ליוצרים חזותיים (מאיירים) בשל כניסתו לתוקף של חוק זכויות יוצרים חדש קמה לאחרונה יוזמה חדשה בפייסבוק תחת השם "זכויות יוצרים" (פרגנו בלייק), היוזמה היא של כמה אגודות ביחד- כמו איגוד הקריקטוריסטים והקומיקסאים, ואיגוד סופרי ומאיירי ספרי הילדים ואגודת המאיירים, שנועדה לייצג את כל היוצרים החזותיים בארץ – אנימטורים, מעצבים, מאייירם, קריקטוריסטים, קומיקסאים ועוד.

זכויות יוצרים - חוזה עבודה ליוצרים חזותיים (מאיירים)

ולהגן על הזכויות שלהם, למי שמעוניין לדעת מה ההבדלים בין החוק החדש לישן ניתן לעשות זאת כאן. כמה גובים על שעת עבודה? by nuSchool בלוג. רוב המעצבים העצמאיים לא גובים לפי שעה.

כמה גובים על שעת עבודה? by nuSchool בלוג

הם מתמחרים פרוייקטים. אז למה בכלל חשוב לדעת כמה שווה שעה שלנו? חוזה למאיירים. תייצבו את ההכנסות שלכם ותפסיקו להפסיד כסף: חוזה ריטיינר מול לקוחות - הסבר וטמפלט להורדה חינם. תייצבו את ההכנסות שלכם ותפסיקו להפסיד כסף!

תייצבו את ההכנסות שלכם ותפסיקו להפסיד כסף: חוזה ריטיינר מול לקוחות - הסבר וטמפלט להורדה חינם

חוזה ריטיינר הוא חוזה פר שעת עבודה, והוא מה שהיום הכי יעיל לעבודה מול לקוחות במקרה של אפיון ועיצוב UI/UX – וגם לפעמים תכנות וכל שירות אינטרנטי. להלן ההסבר המלא לפי הנסיון האישי שלי, ושיתוף הטמפלט להורדה בעברית ובאנגלית. שלקוח בא אליכם היום ומבקש עבודת עיצוב או אפיון ממשק, בדרך כלל הוא יבקש לדעת כמה זה יעלה לו. הבלוג של ערן שטרן » ניהול עסק קטן. Yoni Goodman's lecture. הגשת תביעה קטנה (הליך) – כל-זכות. תביעות בסכומים של עד 33,800 (נכון לינואר 2014) ניתן להגיש לבית המשפט לתביעות קטנות להגשת התביעה לא נדרש ידע משפטי או ייצוג של עורך דין.

הגשת תביעה קטנה (הליך) – כל-זכות

How to Ensure You Get Paid as a Freelancer. איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר) מחשבון מע"מ. 5 Tips to Organize Your Freelance Animation Business. Starting your own business can be tough.

5 Tips to Organize Your Freelance Animation Business

As a freelance animator, you need to juggle between being an artist, an accountant, a marketer, and a decent human being all at the same time! It can be hard to find time when everything around us is calling for our attention. Here are 5 tips on how to organize your life as a freelance animator to help you gain more time in the day: Set a Time for Social Media and E-Mail; Automate Where PossibleI spend one hour each morning, and 30 minutes in the evening to respond to e-mail and update my social media networks.Turn off notifications when working to avoid that Pavlov’s Dog reaction of checking messages! Automate your follow-up emails with Boomerang for Gmail. Hopefully these few tips will help you to get more done during the day, so that once the day is done you can feel proud of the work you’ve accomplished and not have to worry or think about working when you’re with your family and friends.

זכויות יוצרים — הבלוג של אלית. כידוע- לאחרונה נכנס לתוקפו חוק זכויות יוצרים חדש. עובדים עצמאים.