background preloader

Podpůrné nástroje

Facebook Twitter

Přední platforma pro tvorbu webu. Získejte peníze na svůj vysněný projekt s Donio Plus. Odborník dobrovolníkem? Proč? Možná už jste někdy slyšeli o dobrovolnictví pro neziskové organizace.

Odborník dobrovolníkem? Proč?

Možná jste někdy v minulosti sami byli dobrovolníky, ale dnes už vám pracovní povinnosti nedovolí se ničemu soustavně věnovat. Možná se třeba jenom v práci nudíte a chtěli byste zkusit něco jiného. Každý den neziskové organizace hledají někoho, kdo by jim pomohl vyřešit nějaký konkrétní problém. Často jsou to pouhé jednotlivosti, které by znalému odborníkovi nezabraly víc než pár hodin času, ale protože neziskovky ve svém týmu takového specialistu nemají, musejí ho buď složitě hledat, nebo ještě složitěji improvizovat. Rozpočty organizací jsou často napjaté a podmínky konkrétních grantů třeba ani neumožňují někoho na práci zaplatit. Proto je tady Um sem um tam a proto jste tady vy. Většinu úkolů je možné poslat e-mailem či domluvit po telefonu. Spolupráce je krátkodobá, jednorázová a nevyplývají z ní pro vás žádné další závazky.

Abyste viděli, že si nevymýšlíme, můžete vpravo nahoře kliknout na Hledat výzvy. Visuin/ Chytra vizualizace-2-digitalni skica. Chytrá vizualizace 2.0 – digitální skica Výsadou architektů dřívějška byla vždy pohotová ruční skica a nástrojem architektů dneška může být skica digitální.

visuin/ Chytra vizualizace-2-digitalni skica

Třeba v Adobe Illustrator nebo rovnou v tabletu. Nenechte se zaskočit. Během chvilky chcete zvýšit atraktivnost a čitelnost architektonických výkresů až o 80% . Potřebujete ukázat větší množství zajímavých momentů návrhu a nestačí vám 1 vizualizace. Chcete vytvářet svou vlastní stafáž a budovat autorskou knihovnu. Rádi pracujete s fyzickým modelem (nebo i jen jednoduchým digitálním modelem) a chcete z něj rovnou kreslit vizualizace. Chcete tvořit svobodně na počítači v Adobe Illustrator nebo na tabletu v Concepts. Čeho si nejvíce cení absolventi. BeFunky: Create Photo Collages. Start Bootstrap.

Přepis, překlad a titulkování videí stručný návod. Groupware Server online nutzen.

Samospráva internetem

INBORN - internetová konzultační a reklamní agentura. ManGoweb. Co děláme Stručně řečeno děláme weby a mobilní aplikace.

manGoweb

Ale rozeberme to trochu. Za posledních 5 let jsme toho na internetu udělali docela hodně. Vyburcovali jsme tisíce lidí k reálné práci při povodních, dva roky vedli největší webovou konferenci ve střední Evropě WebExpo, uspořádali několik ročníků soutěže pro mladé webaře Junior Internet, rozjeli samoudržitelný bikesharing Rekola atakdále. Mezitím jsme stále programovali, kódovali a designovali.

Máme tedy zkušenost s reálným světem, s velkým náporem uživatelů, zkušenost s dobře i špatně udělaným designem. To všechno děláme tak nějak přirozeně nadšení, s takovým vnitřním pnutím dělat věci, které ovlivňují, pomáhají, jsou dobré a posouvají svět technologií kupředu. Jak designujeme. 8 annoying Windows 10 problems and how to fix them. Here are some of the biggest Windows 10 problems, and how to get around them.

8 annoying Windows 10 problems and how to fix them

Windows 10 has proven to be a fine upgrade over Windows 8.1 and Windows 7, but despite having been on the market since July there are still some issues that many people are encountering. Some of them are flaws, some are features, but all have had people scratching their heads. So, here are some of the most annoying Windows 10 problems, and how to fix them. 1. Why can't I play DVDs? This one goes down as a feature rather than a glitch. Normally it'll set you back £11.59, but if you upgraded to Windows 10 from Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 with Windows Media Center or Windows 8.1 with Windows Media Center, it's free. Related: Best laptops 2. Having trouble getting your printer to work in Windows 10? Just go into Control Panel, select Devices and Printers, right-click on your printer, and opt to remove it. YouTube konvertor. Public.tableau. Ako sťahovať videá z youtube.

Nemusím predstavovať svetoznámu stránku www.youtube.com plnú videí od amatérov až po profesionálov.

Ako sťahovať videá z youtube

Každý z nás, kto potrebuje nejaké video, zavíta najskôr na túto adresu. Čo robiť v prípade ak sa vám video páči a chceli by ste si ho stiahnuť do počítača alebo telefónu? Existuje veľa freeware programov, ktoré to dokážu. Skúšal som napríklad Orbit downloader. Ale je to zbytočne náročné na čas a nie každému sa chce s tým pohrať, kým príde na systém sťahovania. Prečo sa nedajú voľne sťahovať videá priamo z youtube? Hlavný dôvod je ochrana autorských práv autorov. Preto som si pripravil pre vás návod: Ako sťahovať z youtube? Stáhněte si Průvodce místy, která nenajdete v průvodcích. Ahoj!

Stáhněte si Průvodce místy, která nenajdete v průvodcích

Jsem Michal Kašpárek. Novinář a požitkář. Možná neznáte vy mě, ale já vás ano. Chcete poznat Brno. Snažíte se zjistit, kam na slavnostní večeři nebo na dobré pivo. Ale nebojte. Skoro třicet let tu žiju a přes deset let pracuju. Kdy do Brna | Poprvé v Brně: otázky a odpovědi | 11 slavných Brňanů a skoro-Brňanů | Hodina v centru Brna | Brněnské kavárny | Nejlepší brněnské restaurace | Restaurace střední cenové | Levné restaurace a bistra | Etnické, orientální a cizokrajné restaurace a bistra | Vietnamská tržnice na Olomoucké: jedlíkův průvodce | Maid café | Do kterých hospod v Brně na pivo | Kde si zamlsat – a na čem | Nákupy | Hudební kluby.

Nenapsal jsem to od stolu. Nikdo mě neuplatil, nenakrmil, neošatil ani jinak nepodmázl za to, aby se o jeho podniku v průvodci psalo. WordPress › Čeština pro WordPress. 2. Tvorba mapových výstupů v ArcMap. V této kapitole se podíváme na to, jak v ArcMap vytvořit kartograficky správný mapový výstup.

2. Tvorba mapových výstupů v ArcMap

V první řadě si musíme připravit tematickou mapu, kterou budeme zobrazovat - můžeme například vytvořit tematickou mapu počtu obyvatel okresů v (bývalém) Západočeském kraji. Domů - Nástroje.knihovna.cz.