Yatirim sirketleri

Facebook Twitter
İŞ YATIRIM
Oyak Yatırım
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
Camiş Menkul Değerler A.Ş.
Global Menkul Değerler
Eczacıbaşı Menkul Değerler
Borç Stoku Azaldı Şubat sonu itibarıyla, kısa vadeli dış borç stoku, 2013 yıl sonuna göre % 3,7 oranında azalışla 125,7 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, bu dönemde, bankalar kaynaklı kısa vadeli dış borç stoku % 3,9 oranında azalarak 87,5 milyar ABD doları olurken, diğer sektörlerin kısa vadeli dış borç stoku % 3,3 oranında azalarak 37,4 milyar ABD doları düzeyinde gerçekleşti. Açıklamada şu bilgiler verildi: "Bankaların yurtdışından kullandıkları kısa vadeli krediler, 2013 yıl sonuna göre % 2,8 oranında azalışla 41,9 milyar ABD doları, yurtdışı yerleşiklerin döviz tevdiat hesabı % 0,5 oranında azalışla 11,4 milyar ABD doları olarak gerçekleşmiştir. Banka mevduatı, 2013 yıl sonuna göre % 5,6 oranında azalışla 24,0 milyar ABD doları ve yurtdışı yerleşiklerin TL cinsinden mevduatları 2013 yıl sonuna göre % 7,8 oranında azalarak 10,2 milyar ABD doları olmuştur. yatirimyap.com yatirimyap.com
Galata Menkul Değerler A.Ş. Nominal Değer Altında Sermaye Artırımı RiskBildirimFormu |Sermaye Azaltımında Sermaye Artırımı RiskBildirimFormu | Aracı Kurumumuzun Kamuyu Aydınlatma Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz | Acil ve Beklenmedik Durum İş Akışı | Kamuyu Aydınlatma Esaslarına İlişkin Duyuru | Varant ve Varant Benzeri Sermaye Piyasası Araçları Risk Bildirim Formu | Sermaye Piyasası İşlemleri Risk Bildirim Formu | Turev Araclar Risk Bildirim Formu | GİP Risk Bildirim Formu | Serbest Islem Platformu (SIP) Risk Bildirim Formu | T.C. Kimlik Numarası ve Vergi Kimlik Numarası Hakkında Yatırımcılara Yönelik Duyuru | Yatırımcı Hakları Bu yayında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Galata Menkul Değerler A.Ş.
gedik yatirim gedik yatirim © 2008 Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla bu sayfalarda yer alan ve hiç bir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
Halk Yatırım
Vakıf Yatırım BİST Çekince İbaresi BİST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. Vakıf Yatırım
Şeker Yatırım
TEB YATIRIM
Yurtdışı - Emtia Serbest Piyasa Kurları Uluslararası Endeksler DenizYatırım Menkul Kıymetler A.Ş. DenizYatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
HSBC Yatırım
Tekstil Yatırım
Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. :: Ana Sayfa