background preloader

Návrat očkovatelných nemocí

Facebook Twitter

Pravda o parazitech a jejich vymítačích - Vesmír. Paraziti provázejí lidstvo od jeho počátků.

Pravda o parazitech a jejich vymítačích - Vesmír

Nicméně mezi lidmi bohatého západního světa jich nikdy nebylo méně než v současnosti. Tak proč se dnes šíří zprávy, že jsme všichni promořeni a že tito cizopasníci způsobují nemoci od cukrovky po rakovinu? Lidské zdraví je v osobní rovině poměrně choulostivé téma. U parazitů to platí obzvlášť. Lidem se o podezření na přítomnost cizopasníků ve svém těle nehovoří snadno a často se pak stává, že své domněnky konfrontují nejdříve s informacemi prezentovanými na nejrůznějších internetových serverech a ve veřejných diskusních fórech.

Řada těchto informací je sice nepravdivá a zavádějící, ale mnozí lidé se nakonec ocitají v rukách „moderních lidových léčitelů“ či dokonce šarlatánů s podivnými diagnostickými přístroji (někdy sami sebe nazývají „detoxikačními poradci“). Dva bludy o parazitech Značné popularitě mezi stoupenci alternativních způsobů léčby se těší dvě pozoruhodná tvrzení. Původci všech nemocí, rezonanční diagnostika a léčba Dr. Jak hluboko klesla Česká televize? Až ke konspiračním teoriím o zdraví! Redakce Zdravotnického deníku nevěří na konspirační teorie.

Jak hluboko klesla Česká televize? Až ke konspiračním teoriím o zdraví!

Nevěří tedy ani v tvrzení, že ředitel České televize je UFON, který se snaží vyhubit lidskou civilizaci podporou antivakcinačního hnutí. Foto: Conspiracy Photos Archive of Healthcare Daily Politika Čelíme epidemii autismu způsobené očkováním, vědci záměrně falšují data o vážných vedlejších účincích vakcín, americké úřady tají důkazy o škodlivosti očkování, všechno to platí všemocné farmaceutické firmy a kryje Barack Obama, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu. Tato ničím nepodložená tvrzení nepatří jen ke zlatému fondu odpůrců očkování a milovníků konspiračních teorií, ale i k informacím šířeným veřejnoprávní Českou televizí. Stačilo k tomu míň než málo, postavit televizní pořad na nejznámějších představitelích protivakcinačního hnutí (tzv. antivaxx) v Česku a zcela vynechat jakékoliv relevantní informace z oblasti vědy a medicíny.

Skandální matení veřejnosti. The Science of Anti-Vaccination. WHO vaccine-preventable diseases: monitoring system. 2015 global summary. Amazon. Watch how the measles outbreak spreads when kids get vaccinated – and when they don't. Vaccinated susceptible vaccinated but susceptible infected contact with an infected person About the graphic: Here are 10 hypothetical communities with different vaccination rates.

Watch how the measles outbreak spreads when kids get vaccinated – and when they don't

They show just how important high rates of immunization can be to protect everyone against measles. If you run the simulation enough times, only very highly vaccinated groups are able to consistently block measles infection from their community. For the simulation to work clearly, we made some core assumptions. First, all the dots – or people – are the same or similar ages. The sample children above are in close contact and they mix randomly – as they would on the playground, for example. Due to the extreme infectiousness of measles, if one “dot-child” brings the disease back into their group, all of those inside who are not immune – the susceptibles – will have a 90% chance of getting infected.

Amazon. Vaccines: Vac-Gen/Side Effects. Any vaccine can cause side effects.

Vaccines: Vac-Gen/Side Effects

For the most part these are minor (for example, a sore arm or low-grade fever) and go away within a few days. Listed below are vaccines licensed in the United States and side effects that have been associated with each of them. This information is copied directly from CDC's Vaccine Information Statements, which in turn are derived from the Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP) recommendations for each vaccine. Remember, vaccines are continually monitored for safety, and like any medication, vaccines can cause side effects. However, a decision not to immunize a child also involves risk and could put the child and others who come into contact with him or her at risk of contracting a potentially deadly disease.

Why Vaccines Work. Measles Explained — Vaccinate or Not? Vaccine Schedule. Vakcíny a očkování, SZÚ. Očkovací kalendáře v evropských zemích.

Vakcíny a očkování, SZÚ

Vaccine schedule in EU countries. Očkovací schémata v 31 evropských státech. Možnost porovnat národních očkovací schémata podle států nebo podle vybraného onemocnění. Zdroj: ECDC. Vaccine schedule in 31 EU countries. Celý článek 26. březen 2015 | Oddělení epidemiologie infekčních nemocí Očkovací kalendář v ČR Očkovací kalendář v ČR (upraveno podle očkovacího kalendáře České vakcinologické společnosti ČLS JEP), pravidelné očkování dle vyhl. č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem, ve znění pozdějších předpisů, a doporučené očkování . Celý článek 9. duben 2014 | MUDr. Spalničky, video, kazusistiky Video ukazuje dva příběhy mladých osob z Francie a Německa postižených vážnými komplikacemi po prodělání spalniček.

Stát nehlídá očkování, vracejí se dávno vymýcené nemoci. Stát přenechal očkování soukromým firmám.

Stát nehlídá očkování, vracejí se dávno vymýcené nemoci

Výsledek? Klesla proočkovanost lidí. Zatímco ještě před pěti lety bylo proočkováno 83 procent českých dětí, dnes je to podle lékařů 75 procent. Praha - Český stát se zbavil kontroly nad očkováním a distribuci látek přenechal soukromým firmám. Teď na to tvrdě doplácí. Poslanci: Nechme rodiče vybrat, kdy a čím dítě naočkují. Když už stát vyžaduje povinné očkování dětí, ať vyplácí odškodnění za poškození zdraví vakcínou, žádají rodiče, které podporují poslanci TOP 09.

Poslanci: Nechme rodiče vybrat, kdy a čím dítě naočkují

Ti chtějí zavést také individuální očkovací plány. Praha - Pokud nás stát nutí k tomu, abychom nechali naše děti povinně naočkovat, ať alespoň nese odpovědnost za nežádoucí účinky vakcín. S takovou vystoupila na semináři ve Sněmovně skupina českých rodičů, jejichž děti očkování poškodilo. Na příští pátek chystají demonstraci proti povinnému očkování před okny ministerstva zdravotnictví. „Moje dcera zažila po očkování encefalický pláč, při kterém dochází k otokům mozku,“ vysvětlila například maminka čtyřleté holčičky Eva Částková. Další rodiče připomněli, že je Česko jedinou evropskou zemí, která nařizuje tolik povinného očkování - vakcinace se týká devíti různých chorob. „Proti tolika nemocem se nikde jinde neočkuje. Nespokojené rodiče podpořili také členové poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové Nina Nováková a Jan Farský.

Spalničky by se v Česku šířit nemusely, uklidňuje lékařka - Aktuálně.cz.