background preloader

Akce

Facebook Twitter

Kána pre manželov. Home - HORNÍ PODŘEVNICKO.cz. Místní kultura.

Tanec

Přehled koncertů 2018. Klasická hudba, koncerty, Lednicko-valtický areál. Švestkový Dvůr - kulturní a pedagogické centrum. Skrz prsty. Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej organizowany jest od 1975 roku i stał się cenionym miejscem prezentacji najstarszej muzyki Europy w nowych opracowaniach i wykonaniu najsłynniejszych solistów i. Třebíčský hudební festival. Świeradów-Zdrój. XXIII. Slavnosti Adama Michny z Ottradovic. ProArte21 : Adventní koncerty - Olomouc 2017. Zlínský zámek. O projektu - ZLÍN DESIGN. Adventní atmosféru navodili Dilettanti - Statutární město Liberec.

| | Adventní atmosféru navodili Dilettanti Vokálnímu souboru I Dilettanti pod vedením Čeňka Svobody patřila 4. prosince druhá adventní neděle na liberecké radnici.

Adventní atmosféru navodili Dilettanti - Statutární město Liberec

Odpolední koncert zahájila v obřadní síni náměstkyně primátora pro územní plánování, veřejnou zeleň a životní prostředí Karolína Hrbková, která se ujala zapálení druhé svíce na adventním věnci a popřála všem posluchačům krásné a klidné Vánoce. Liberecký soubor I Dilettanti založil v roce 2014 Čeněk Svoboda s přáteli, se kterými se již dlouho soustavně věnuje provozování staré vokální hudby. Působí s něm profesionální umělci, studenti hudební pedagogiky, sbormistrovství či muzikologie, ale také „diletanti“, tedy lidé, kteří provozují hudbu „per delitto“, pro potěšení, jako vítaný doplněk svého civilního povolání. Bach for All - mezinárodní hudební festival Praha 2017.

Akce. Kalendář akcí - Valašské Meziříčí. Stanica. Broumovské Diskuse - Program. Téma: Vize vzdělanosti Slavnostní zahájení 14:30 * 1. panel - 6. listopad 2017 / 15:00–18:00 Vize vzdělanosti – panel prezidentských kandidátů * Na slavnostní zahájení doporučujeme příchod min. půl hodiny předem.

Broumovské Diskuse - Program

Program – Divadlo Feste. Autorská pohádka pro celou rodinu Samá voda Pohádkový příběh v prostředí řeky Svitavy O hledání místa v propojeném světě Břehy, zahrádky, stromy, Dna, hladiny a řeka Samá voda Divadlo ve veřejném prostoru O individuálních zájmech O kolektivních potřebách Čáp, žába, komár, řasa, řeka Samá voda Hudební představení ze zvířecí říše O tom, jak může být důležité Odmítnout někoho sežrat Samá voda Původní inscenace Divadla Feste Pro festival Překročme řeku Premiéra 19. srpna 2017 ve 21:00 Reprízy: 26. a 27. 9., místa budou upřesněna Hrají: Lucie Ingrová, Veronika Nouzová, Ivo Křejčiřík, Matěj Pohořálek Režie: Jiří Honzírek Text: Kolektiv Asistent režie, kostýmy: Seba Frei Hudba: Eva Rohleder, Matěj Kotouček Technika: Nikol Piškytlová Produkce: Kristýna Břečková, Kateřina Chromečková Inscenace vznikla ve spolupráci s IndustraStage.

Program – Divadlo Feste

Dny evropského dědictví ve Zlíně - Kalendář akcí. Assessment Centrum 2017. Člověk v tísni již od roku 2002 úspěšně hledá své nové spolupracovníky a spolupracovnice v rámci tzv.

Assessment Centrum 2017

Assessment centra, tedy dvoudenního skupinového výběrového řízení. VÁŽNÁ HUDBA - MUSICA - Klub kultury Uherské Hradiště. Musica Holešov. Hudební festival Znojmo. 19:00„Říční koncert“ - Slavnostní zahájení festivalu Tři velké řeky z pohledu hudebních skladatelů a houslový koncert v podání patrona festivalu.

Hudební festival Znojmo

Omnium, o.s. - omnium o.s. Víkend otevřených památkových domků na Slovácku. V sobotu a neděli 3. a 4. června na Slovácku zpřístupní přes 30památkových domků, objektů lidového stavitelství a malých muzeí, všechny objekty se podařilo propojit pomocí cyklotras.

Víkend otevřených památkových domků na Slovácku

Setkají se tedy hned dva záměry – podpora tradiční lidové architektury a současně podpora šetrného cestovního ruchu. V letošním ročníku se představí celkem 6 objektů: Blatnické muzeum v Blatnici pod Sv. Antonínkem, Bojkovické muzeum v Bojkovicích, Větrný mlýn v Jalubí, Pipalův mlýn v Šumicích, Muzeum v přírodě Rochus v Uherském Hradišti a Rolnický dům a hospodářství čp. 57 ve Vlčnově.V rámci Víkendu otevřených památkových domků budou zpřístupněny tyto domky: Babice (Muzeum Myslivců a pytláků čp. 121), Blatnice pod Sv. Antonínkem (Blatnické muzeum), Buchlovice (Muzeum Podhradí), Dolní Němčí (Muzeum Na Mlýně), Huštěnovice (Muzeum Huštěnovice), Jalubí (Větrný mlýn), Komňa (Obydlí zvěrokleštiče, Sýpka – Památník J. Olomoucký majáles 2017. Festiwal Maj z Muzyką Dawną - Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

13 kwietnia – 6 maja 2017 Galeria FOTO-GEN, pl. bpa Nankiera 8, WrocławWernisaż: 13 kwietnia 2017, godz. 18.00 13 kwietnia 2017 roku o godz. 18.00 w Galerii FOTO-GEN Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu otwarta zostanie poplenerowa wystawa Wobec miejsca i czasu V.

Festiwal Maj z Muzyką Dawną - Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Pieśń Naszych Korzeni > Info > Introduction. This week-long festival, held annually in Jarosław -- historic town in South-East outskirts of Poland, was founded in 1993.

Pieśń Naszych Korzeni > Info > Introduction

Its specific formula is based on a fact that the visiting musicians not only present their concert-programs but also participate in a debate on approaches to early music, tradition, performance practice and its possible contexts, relations between oral and scriptural. Visiting musicians held seminars and participate in meetings, discussing and presenting their ideas, views on music and philosophy. Akce - Zámek Valtice. Letnia Akademia Madrygałów. Dačické barokní dny. Program 2017 - Litomyšlské dny barokní tradice. NPU_RRS_Kalendar-akci_Web2. O projektu - (Ne)tušené souvislosti. Vítejte v projektu, jehož cílem je představit vám památky jinak, než bývá obvyklé.

O projektu - (Ne)tušené souvislosti

Ukázat vám, že památky jsou postaveny z unikátních stavebních materiálů, které mají svoje zvláštní – byť často opomíjené – kouzlo a zaslouží si naši ochranu. jehož cílem je učit znalostem a dovednostem péče o stavební památky a nahlédnout do světa tradičních stavebních materiálů a řemesel, poodkrývat procesy zkoumání stavebních památek a technologie jejich záchrany. který vám, jak doufáme, pomůže odhalit řadu dosud (ne)tušených souvislostí a otevřít vám nové dimenze ve vnímání nejen našich památek, ale i světa kolem nás. Budeme rády, pokud se součástí tohoto projektu stanete i vy. Rodina Odvedle již po třinácté : Migrace Online. Už po třinácté zažijí české a migrantské rodiny netradiční setkání – poobědvají v jiném prostředí u neznámých lidí.

Rodina Odvedle již po třinácté : Migrace Online

V rámci projektu Rodina Odvedle, se dne 27. listopadu po celém území České republiky uskuteční přes 50 setkání, kdy k nedělnímu obědu usedne ve stejný den a hodinu více jak 400 lidí, kteří se liší kulturou, jazykem i zvyky. Projekt pořádá Slovo 21, z.s. Kulturní zařízení. Události / Fotograf Festival 2016. Site specific instalace. Na intervencích pracuje několik architektů, krajinářských architektů a umělců, kteří svými zásahy do veřejného prostoru “rozsvítí“ po dobu trvání festivalu ulice města. Hudební léto Kuks - Hudební léto Kuks. Program. Musica Figurata 2016. Menteatrál. Židovský festival. Program Od 26. 7. do 31. 7. 2016 je připraven bohatý program a doprovodné festivalové akce.

Přehled festivalu: Úterý 26. 7. | Středa 27. 7. | Čtvrtek 28. 7. | Pátek 29. 7. | Sobota 30. 7. | Neděle 31. 7. | Doprovodný program. Letní akademie - Strana zelených. Kalendář akcí. Festival barokního divadla – Moravský Parnas J. G. Gettnera. Letní barokní festival zahájí koncert v Mariánské Týnici již 15. června - Západočeské baroko. Letní barokní festival zahájí koncert v Mariánské Týnici již 15. června za barokem Do vybraných barokních památek a míst v Plzeňském kraji se během prázdnin opět vrací kulturní program, který navazuje na úspěšný festival 9 týdnů baroka. Slavnostní zahajovací koncert obstará hobojista Vilém Veverka za doprovodu Ensemble 18+ už 15. června v Mariánské Týnici. Letní zážitky pro rodiny s dětmi, zájemce o barokní kulturu a pro domácí i zahraniční návštěvníky připravuje přes 20 regionálních pořadatelů a koordinuje Plzeň 2015.

Pro diváky je připravená vážná hudba, divadlo a průvody, tanec, tradiční gastronomie, vůně nebo iluminace památek. hlavní program festivalu. Šrámkova Sobotka 2016 – Lyrika dnes. 16:30 základní škola | vernisáž Jiří Demel vidí a fotografuje věci, jichž si většina lidí všimne, až když je vidí vyfotografované. Náměty jsou různorodé – hory, město, architektura, sochy, zajímavá zákoutí, detaily a kontrasty. Untitled. Klasická hudba, jazz, černé divadlo, opera a balet v Praze. Praha je městem hudby a po celý rok se zde koná mnoho skvělých koncertů vážné hudby.Většina z nich probíhá v překrásných koncertních sálech a kostelích, které jsou zároveň architektonickými skvosty, jako je Smetanova síň Obecního domu, Dvořákova síň Rudolfina, chrám Sv.Mikuláše, bazilika Sv.Jakuba či překrásná Španělská synagoga.

V koncertních programech naleznete skladby mistrů klasické hudby jako jsou A. Vivaldi, J. S. Bach, W. A. Prague Ticket Office vám nabízí přehled koncertů vážné hudby v Praze - nakupte vstupenky pohodlně, online a za stejnou cenu jako v na místě koncertu či představení! Vyhledávání akcí. Divadlovlese. Místní kultura. Dny-slovanske-kultury. Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby. VÝZVA k Týdnu uměleckého vzdělávání a amatérského umění. Meeting Brno. XIII. ProART Festival 2016 - Mezinárodní workshop festival tance, zpěvu, herectví, fotografie a dalších umění - Zámek Valtice. Citadela se představuje. Studio Citadela je zapsaný spolek založený v roce 1992, jehož hlavním cílem je navazování pozitivních kulturních kontaktů mezi experimentujícími umělci, tvůrci s postižením a veřejností.

Za poklady Broumovska - Program. Hudební lahůdky - Úvod. Umělecké centrum UP Olomouc - Konvikt. Mapa a kontakty. Věda jako dobrodružství. Program. 4th Klementinum Baroque Evenings » kompletní program. Musica Pura > / Video. Festival barokních umění Český Krumlov. Letní slavnosti. Klub kultury Uherské Hradiště - ÚVOD. DOK 13. Tatranská dobrovolnícka služba. Přehled pořadů SBČ 2011-: 2011-: Společnost bratří Čapků. ZLÍNSKÁ studna - Photos. Barokní podvečery - home page. Autopůst je... - Autopůst. Bal Folk, Bretaň & staré tance. Klášterní hudební slavnosti. Svatováclavské slavnosti 2015. - SHF 2015 - Svatováclavský hudební festival. THEATRUM KUKS. Fryštácký malý svět 2015. Vizuální zlínský kulturní kalendář.

Festival Divadelná Nitra. Festival představí cimbál v lidové hudbě, jazzu i koncertní podobě. Festival arabské kultury v Plzni. Letní škola barokní hudby 2015. Ncdt.cz. Festival 9 týdnů baroka. O festivalu Hudba v zahradách a zámku 2015. Něco málo o nás, o místě a o duchu festivalu. 22. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU DIVADLO.