background preloader

English Learning Sites

Facebook Twitter

Ingilizce kaynaklar. The Black Tulip by Alexandre Dumas The Count of Monte Cristo by Alexandre Dumas The Hound of the Baskervilles by Sir Arthur Conan Doyle The Adventures of Tom Sawyer by Mark Twain Crime and Punishment by Fyodor Dostoevsky Robinson Crusoe by Daniel Defoe War and Peace by Leo Tolstoy Great Expectations by Charles Dickens A Tale of Two Cities by Charles Dickens The Sea Wolf by Jack London The Call of the Wild by Jack London The Picture of Dorian Gray by Oscar Wilde Animal Farm by George Orwell The Selfish Giant by Oscar Wilde The Happy Prince by Oscar Wilde The Devoted Friend by Oscar Wilde The Remarkable Rocket by Oscar Wilde The Gift of the Magi by O'Henry After Twenty Years by O'Henry Atasözleri alfabetik sýraya göre derlenmiþtir.

ingilizce kaynaklar

Yukarýdaki kategorilerden birine týklayýnýz. Go to Idioms Page (Deyimler) >> - ingilizce chat - ingilizce pratik ingilizce forum ingilizce chat Tamamen eðitime adanmýþ, hiç bir kar amacý olmayan bir sitedir... İngilizce Doküman - İndirme. Blue Sözlük. İngilizce öğrenmek isteyenlerin sitesi. İngilizce'yi online öğrenin. Bu site İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak kapsamlı malzemeler içermektedir.

İngilizce'yi online öğrenin

Bazı temel ifadeleri öğrenin, kelime hazinenizi genişletin, veya pratik yapacak bir dil ortağı bulun. İfadelerGünlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz değişik durumlara göre sınıflandırılmış kullanışlı İngilizce ifadeler. KelimelerKonulara göre ayrılmış İngilizce kelime listeleri. Dil ortaklarıİngilizce pratik yapabileceğiniz birini bulun. Bu kaynaklar hakkında Our aim is to provide a high quality resource for those who wish to learn English online. Siteye giriş ücretsizdir. Şu anda sitemizde tüm ifade ve kelimeler için ses özelliği bulunmaktadır. Bu sitedeki kelime ve ifadeler İngiliz İngilizcesindedir. Görüş veya önerileriniz, veya ne kadar küçük olursa olsun, sitemizdeki herhangi bir hatayı bildirmek için lütfen bize ulaşın — geri bildirimleriniz bizim için önemlidir. Westminster Köprüsü ve Parlamento Binası. İngilizce ders notlarım.

Karma Ders Notlarım (Kaynaklar:Tell Me More, Kolay İngilizce, Oxford Practice Grammar Advanced, İ Tunik Ders Notları) “Bu sayfayı, ihtiyaç duyduğumda kendi ders notlarıma her yerden erişebilmek için yapmıştım.

İngilizce ders notlarım

Görünen o ki benim ihtiyacım dışında bir çok kişiye ulaşıyor. Olumlu ya da olumsuz yorumlara teşekkür ediyorum. Yine de bu sayfanın tamamen kişisel bir karalama defteri olduğunu hatırlatmak isterim. Başkalarına da faydası oluyorsa ne ala.. Bal yapan parmağını yalar. Zargan İngilizce-Türkçe Sözlük. İngilizce/Türkçe Kelime Ezberleme, İngilizce Kelimeler. İngilizce Türkçe Psikoloji Sözlüğü. 8000'i aşkın terimin yer aldığı Türkçe açıklamalı İngilizce-Türkçe Psikoloji sözlüğü, psikoloji, psikiyatri, psikoterapi, fizyoloji, istatistik ve sosyal psikoloji de dahil olmak üzere, gerek sosyal bilim alanında eğitim gören öğrenciler, gerekse alan çalışanları için önemli bir referans niteliğindedir.

İngilizce Türkçe Psikoloji Sözlüğü

Netteki en kapsamlı psikoloji sözlüğü olmasına karşılık, her şeyi içermeyebileceği ve eksiklerin/hataların olabileceği açıktır. Sözlüğün, araştırma-öğrenme sürecinde yararlı olması dileğiyle. Kullanım İpuçları: Eğer aradığınız terimi bulamıyorsanız, kısmi aramayı deneyin. Çok kelimeli terim, veritabanına sizin aradığınızdan farklı bir şekilde girmiş olabilir. Psikoloji sözlüğüne git. Tureng.com - İngilizce Türkçe Sözlük - Turkish English Dictionary. İngilizce Eğitim Erhan Sarıoğlu. İngilizce öğrenmek isteyenlerin önündeki en büyük problemlerden bir tanesi yeterince Türkçe dilbilgisi bilmemektir.

İngilizce Eğitim Erhan Sarıoğlu

Çünkü insanlar belli bir yaştan sonra bebekler gibi yaşayarak İngilizce öğrenemeyecekleri için öğrenmenin en kalıcı ve temel kısmı yabancı dili kurallarına göre öğrenmektir. Bu da o dilin kendi ana dilinizle benzer ve farklı taraflarını algılamanızla olur. Tabi ki bunu yapabilmek içinde iyi Türkçe altyapısına ihtiyaç vardır. Türkçe temel gramer yapıları ve özellikleri bilinmeden İngilizce öğrenilemeyeceği unutulmamalıdır. İlk olarak Türkçe dilbilgisini oluşturan temel kelime yapıları üzerinde duracağız. 1.1. Doğada var olduğunu bildiğimiz, göremesek de varlığını algıladığımız her türlü şey bir nesnedir.

Kuş su hava kalem masa okul sıra koltuk Yukarıdaki kelimeler incelendiğinde var olan her şeyin nesne olduğu kolayca anlaşılır. 1.1.1. İnsanlar aralarında konuşurken var olan bu nesneleri birbirlerine anlatabilmek için bazı kelimelere ihtiyaç duyarlar. 1.1.2. 1.1.3. 1.2. İngilizce Dilbilgisi « Ekrem Uzbay. İNGİLİZCE SİTE. DersEnglish. İNGİLİZCE SİTE: İngilizce Pratik İfadeler - Hoşçakal Demek - Başlangıç. Talk English. VIP İngilizce. İngilizce Kelime Öğrenme Sitesi. Voscreen - life itself. Duolingo. İngilizcecin. [Short Story] Always Waiting March3 READ THIS DESCRIPTION!

İngilizcecin

READ READ READ READ READ READ READ THIS DESCRIPTION! READ READ READ READ READ READ You should really watch this in high quality. It’s so much better xD Okie dokie.. this is my FIRST Short Story :] This is an original story by me. If you like this, that’s only if you understand it lol, then more short stories will be coming :]Video Rating: 4 / 5 ingilizce dökümanlar indir Önizlemeli döküman paylaşım sitesi açıldı. İngilizceye İlk Adım. İngilizce Öğrenmenin En Kolay Yolu. İngilizcem. Ingilizce Dersleri Online ingilizce Öğrenme Gramer Dersi. İngilizce Dersin. Adverbial Clausesof time when while after before until since as soon as as hardly when barely when scarcely when by the time no sooner than the instant moment once konu anlatım, örnekler ,türkçe örnek cümleler alıştırmalar.

Ingilizce dersanesi. Ingilizcenet. ABC ingilizce. İngilizce Seviye Tespit Sınavı. İngilizce Dersleri. Ingilizce öğreniyorum. Learn English For Free. Dersimiz İngilizce. WordTest. İngilizce Deyimler - Türkçe-İngilizce. Phrasal verbs. PHRASAL VERBS (1) (A-H) (Öbeksi Fiiller) En sık rastlayabileceğiniz Phrasal Verb’lerle ilgili bir liste hazırladık.

phrasal verbs

Lütfen dikkatle inceleyip hafızanıza yerleştirmeye çalışın. Çok sık kullanacağınız için bilmeniz gereken kelime öbekleridir. Abide by: Uymak, bağlı kalmak, katlanmak, razı olmak Account for: Açıklamak, hesap vermek Add up: Toplamını bulmak, bir anlamı olmak, akla yatkın olmak Agree with: …ile mutabık olmak Allow for: Hesaba katmak, dikkate almak Answer back: Terbiyesizce cevap vermek Apply for: Bir şey için başvurmak (iş, izin vs.) Ask for: İstemek, talep etmek Avail (oneself) of: Birşeyin avantajını elde etmek Back away: Korku veya hoşnutsuzlukla geri hareket etmek Back down: Hatalı olduğunu kabul etmek, boyun eğmek Back down from: Caymak, vazgeçmek Back flow: Tersine akış, ters akış Back out: Sözünü tutmamak, vazgeçmek, caymak Back pay: Geri ödeme, ödenmesi gecikmiş ücret Back up: Kopya almak, destek veya cesaret vermek.

5 Günde İngilizce Blog. İngilizce Forum, İngilizce Öğretmenleri Paylaşım Forumları. Cucumis.org.