background preloader

Ebook Archive TR

Facebook Twitter

Ebook Archive TR

Sinema Kütüphanesi.

Ebook Archive TR - II

Ebook Archive TR - III. Nigel Warburton - Felsefenin Kısa Tarihi PDF. Ara | Üye Girişi | Üye Ol | Şifremi Unuttum Nigel Warburton – Felsefenin Kısa Tarihi PDF admin ~ 16 Şubat 2017 ~ EKİTAP, TOPLU PAYLAŞIMLAR ~ 414 Kez Görüntülendi. 120 GBlık İngilizce Çalışma Dökümanı(Hemen Her şey Var) Kuantum,Evren ve Fizik Hakkında PDF Arşiv(Piyasadaki En iyi Kitaplardan Oluşturulmuştur) Büyük Ressamlar ve Eserleri,Müzelerden de Örnekler Var (Binlerce Eser,Yandex Disk)

Nigel Warburton - Felsefenin Kısa Tarihi PDF

Tarih Arşivi. .:İSMEK:. Yayınlar. İSMEK vermiş olduğu ücretsiz sanat ve meslek eğitimi hizmetinin yanı sıra İstanbullulara yine ücretsiz olarak çeşitli yayınlar sunmaktadır.

.:İSMEK:. Yayınlar

Aşağıdaki yayınlarımızı PDF formatında bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kitap Tutkusu. Kutucuğum - Kitap Bulutu. Epub'cı (@epubci) Binlerce e-kitap ve pdf. Tüm Zamanların En Kapsamlı E-Kitap Arşivi. Hemen hemen her konu ile ilgili kaynak bulabileceğiniz bu arşivi zaman buldukça genişletmeye çalışacağım.

Tüm Zamanların En Kapsamlı E-Kitap Arşivi

Tüm arşivleri indirmek yerine tek tek zevkinize göre kitapları seçip okumak sizler için daha faydalı olacaktır. Aradığı kitabı bulamayan arkadaşlarımızın bana hesaplarım üzerinden ulaşıp (Kitap-Yazar adı) şeklinde isteklerini belirtmeleri yeterlidir. Mümkün olduğunca bulmaya gayret edeceğim. Şimdiden hepinize iyi okumalar diliyorum. Sosyoloji serisi : Psikoloji serisi : Yandex E-Kitap ve Pdf Arsivi.

Ücretsiz E-Kitap İndir. Maneviyat Kütüphanesi. E-kitaplar. Notlarkitaplar.com - Notlar Kitaplar PDF Dosyalar. EPUB KUTUPHANEM. Richard Dawkins Kitapları. Richard Dawkins Nairobi’de 1941 yılında doğmuş olan Clinton Richard Dawkins, Oxford Üniversitesi’nde biyoloji öğrenimi gördü.

Richard Dawkins Kitapları

Ardından aynı yerde hayvan davranışları bilimi üzerine doktora tezini tamamladı. Bilimin halkça anlaşılması için oluşturulmuş Oxford Üniversitesi Charles Simonyi kürsüsünde 1995’te başkanlığa getirilmiştir. Britanya Kraliyet Bilim Topluluğu ve Kraliyet Edebiyat Topluluğu’nun da üyesidir. Gen Bencildir, Richard Dawkins’i üne kavuşturan ve hali hazırda en ünlü ve çok okunan kitabıdır. Richard Dawkins Kitapları Yeryüzündeki En Büyük Gösteri Çevirmen: İstem Fer, Kahraman İpekdal, B.

[İnternet üzerinden satın almak için tıklayın] Gökkuşağını ÇözmekÇevirmen: Gül GreensladeSayfa Sayısı: 320 “Keats, Newton’ı, gökkuşağındaki renklerin kökenini açıklayarak ondaki tüm şiirselliği yok etmekle ve böylece onun gizemindeki büyüyü bozmakla suçlamıştı. TURAN DURSUN KÜTÜPHANESİ. DİN VE İNANÇ ÜZERİNE PDF KİTAPLAR. Turuz - Dil ve Etimoloji Kütüphanesi. Pdf e-kitap indirin. E-kitap arsiv - ekitaparsiv.blogspot.com. E-Kitap.XyZ Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi.

CafeKitap. SANAL KİTABEVİ. Ülkü l Kitap. Pdf Kitap. Kızıl Kitap. E KİTAP. Ebookhanem. DijitalKale Kitap Kulübü. Türkçe e-book Indirme Portalı! Pdf Kütüphane. E-Kitapçıyız. E-kitaplar » indr.in. Pdfkitapoku. Kitaplarindir. Sinematek. Anadolu Merkezli Dünya Tarihi Ana Sayfa. Kendi Yayınları. Turkcekitap.org - Katalog.

Kitap – SOLuCANFANZ.in. SOLuCAN FANZ.in – 8 İdamın ya da İntiharın Uzun Olmayan Tasviri (DOLABIN İÇİNDEKİ GÖZLÜK YA DA SAAT) Aşkın Yücel – Cengiz Yılmaz Kapak Tasarımı Aşkın Yücel-Ebru Kaplan Kapak Uygulama Aşkın Yücel Baskı ve Cilt Fotokopi-Isısal Cilt 1.

Kitap – SOLuCANFANZ.in

. “00399 numaralı baskıdan, imlaya, sayfa ve satır sonlarına, sayfa numaralarına sadık kalınarak 2012 yılı Nisan ayında SOLuCAN FANZ.in tarafından yeniden dizildi. “Mayıs-1965 1. “Tersine dönmüştü akreple yelkovan arasındaki ilişki.” “Bazen bir ayna bulursun, tutulursun, bakamazsın, hareket edemezsin, köşeler kapalıdır, çıktığını sandığın otoban bir raylı sistemdir aslında…” SOLuCAN FANZ.in – 1 (Ağustos 2008) Nihai Aşkın Yücel Seçkin Kapak Çağlar Atalay Düzeltme İrem Güven Bilge Seçkin Çetinkaya 1.Baskı 15 Kasım 2008 İstanbul – 60 Adet 2.Baskı 6 Aralık 2008 İstanbul – 60 Adet 3.Baskı 16 Haziran 2009 İstanbul – 15 Adet 4.Baskı 1 Kasım 2012 İstanbul – 6 Adet 5. Mayonez - E-Kitap. E-kitaphanem - dikkat bc.vc linkli! Dikkat bc.vc linkli! Yazardefteri - dikkat bc.vc linkli! En Yeni Book - dikkat bc.vc linkli! Pdfkitapci - dikkat adf.ly linkli! Bedava ekitap – dikkat adf.ly linkli! E-Babil Kütüphanesi - dikkat adf.ly linkli! E-KİTAP İNDİRME YERİ - dikkat adf.ly linkli!

PDF Kitap - dikkat adf.ly linkli! Kitapdfriend.blogspot.com - dikkat adf.ly, bc.vc linkli! Megep Modülleri, Megep Dokümanları. Gelecektime. Antrenmanlarla Matematik. {Ders Notları} Kimya Ders Videoları. Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar - vBulletin. ÇİZGİLİ KİTAP. Kuflu - E-Kitap. E-Kitap Genel e-kitap, e-book, ekitap indirip paylaşabileceğiniz forum.

Kuflu - E-Kitap

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.5Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd. Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc. 2008-2014 Her hakkı kendinde saklı olan forum. Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar paylaşımlarını önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir. Adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelenip en kısa sürede gereken yapılır. Kanka.Net - E-Kitap. AOFplatformu.Com - Ücretsiz AÖF Ders Notları. Kitap Dijitalleştirme Üzerine Bir Dünya Bilgi – Gel de Digitalleşme. Epub Oluşturmak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar – Kitap Dijitalleştirme Üzerine Bir Dünya Bilgi.

Güncelleme tarihi:25.02.2016 Merhaba dostlar, İlk önce bu kılavuzu hazırlamamın nedenlerini uzatmadan aşağıda açıklamak istiyorum.

Epub Oluşturmak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar – Kitap Dijitalleştirme Üzerine Bir Dünya Bilgi

Eğitici materyallerin yetersiz olması dolayısıyla heveslenen birçok kişinin vazgeçmesi.Kendi geliştirdiğim kısa yolları dostlara sunarak size zaman kazandırmak.Nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve püf noktaları belirtmek.En önemli nedense kötü düzenlemeleri önlemekDüzenlenen epublarda, basılı kitap düzenine yakın bir görsellik kazandırmayı göstermek. Bir epubı kaliteli yapan unsurlar nelerdir? OCR hatalarından arındırılmış olmasıBasılı kitap ile olabildiğince yakın görselliğe sahip olmasıGereksiz kodların bulunmamasıOrijinal çeviriye sadık kalmak. ePub’ın ne olduğunu ve hangi dosyalardan oluştuğunu, ePub dosyasında değişiklikler yapabilmemizi sağlayan Sigil programının tanıtımını ve teknik bilgileri burada bulabilirsin. EPUB düzenlemesi yapabilmeniz için önünüzde üç yol mevcut hangisi size hitap ediyorsa onu yolu izleyerek epub dosyasını oluşturabilirsin.

Kitap Tarama. E-Kitaplardaki DRM Korumasını Kaldırmak - Elektronik Kitap Deposu. Kimileri hala “ama kitabın o kokusu bambaşka!”

E-Kitaplardaki DRM Korumasını Kaldırmak - Elektronik Kitap Deposu

Diye inat ededursun, e-kitabın çok yakın bir zamanda basılı kitapların yerini alacağına inananlardanım. Koyacak yer bulamamak, aklınıza gelen bir şeyi ararken sıkıntı çekmek… O kadar çok dezavantajı var ki basılı kitapların. E V V 3 L » Ustamız Oruç Aruoba, ISSUU’da… Tahta Masa. Dövüş Kulübü, Chuck Palahniuk tarafından 1996 yılında yazılmış bir romandır.

Tahta Masa

Kitabın konusu, başkarakterin insomnia hastalığı ile olan mücadelesini ele alır. Doktorunun görüşüne göre insomniadan müzdarip değil ve rahatlığı çeşitli destek gruplarında (hasta kişiler bir araya gelip belli günlerde aralarında toplantıvari bir konuşma yapıyorlar) hasta bir kişiymiş gibi katılarak buluyor. Sonradan, Tyler Durden adında gizemli bir adamla tanışıyor ve psikoterapi amaçlı bir dövüş kulübü açıyor. Roman, Palahniuk’un camp yaparken yaşadığı bir ağız kavgasından esinlenmiştir. Vücudunda morluk ve şişlikler olmasına rağmen, iş arkadaşları kampta ne olduğunu sormaya çekinmiştir. 20. Yüzyılın Okunması Gereken 50 Romanı. Edebiyat, yaratıcılığa dayanan bütün sanat dallarında olduğu gibi, özneldir.

20. Yüzyılın Okunması Gereken 50 Romanı

Belirli ve herkes için geçerli ölçütlerle değerlendirilemez bu alanda verilen eserler. Yine de edebiyat eserlerini, çağdaşları ve toplum üstündeki etkilerinden yola çıkarak bir değerlendirmeye tutabiliriz. Özellikle söz konusu olan tür romansa, onların kendinden sonraki eserleri nasıl etkilediği, öbür yazın türleri üstündeki etkisinin ne olduğu ve okurların gözünde nasıl bir yer edindikleri önemlidir. Bunun içindir ki onlarca yıl önce yazılmış bir roman hâlâ okunur, edebiyat dünyasını ve bireyleri bugün de etkilemeye devam eder. Aşağıda, 20. yüzyılda yazılan ve mutlaka okunması, anlaşılması gereken 50 roman listesi yer alıyor.

Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi.