background preloader

Словосполучення

Facebook Twitter

Члени речення. Онлайн-курс з підготовки до ЗНО "Лайфхаки з української мови" Словосполучення. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Словосполучення

Словосполучення — поєднання слів, утворене за нормами мови з двох або більше повнозначних слів, пов'язаних між собою синтаксично, яку використовують як лексично-семантичний матеріал номінативної (знакової) функції в реченні й поза ним. Найпростіша синтаксична одиниця мови, утворена з двох або кількох повнозначних пов'язаних між собою в граматичному плані і за змістом.[1] Словосполучення. Класифікація словосполучень. Словосполучення — Гипермаркет знаний. Словосполучення.

Словосполучення — Гипермаркет знаний

Види словосполучнь. Різні види зв'язку у словосполученнях Повнозначні слова в мові об'єднуються насамперед парами і за певними правилами. Словосполучення. Словосполучення. Види словосоплучень. Склади словосполучення. Словосполучення (іменник + прикметник) Copy of SELFIE. Word Art 7. Словосполучення. Словосполучення. Словосполучення - тести для підготовки до ЗНО – сайт ЗНО.Освіта.UA. Предмет: Українська мова і літератураПредмет: УКРАЇНСЬКА МОВАРозділ: Синтаксис.

Словосполучення - тести для підготовки до ЗНО – сайт ЗНО.Освіта.UA

ПунктуаціяТема: СловосполученняКількість завдань: 18 Зачекайте, йде розрахунок... Завдання 1 з 18 Розділ із завданнями за темами працює у тестовому режимі. Побажання та зауваження будь ласка пишіть на office@osvita.ua. Українська мова для 9 класу: завдання та тести онлайн - Learning.ua - Види підрядного зв’язку в словосполученні.