background preloader

VOLKSWAGEN

Facebook Twitter

MADE BY VACULIK. MUW Saatchi & Saatchi. Creo / Young & Rubicam. 2CREATE advertising. 2CREATE advertising. Jandl po tretí rok na čele rebríčka TAAS. Najvyššie príjmy z reklamných služieb majú po Jandl agentúry Wiktor Leo Burnett a MUW Saatchi & Saatchi Najvyššie príjmy z poskytovania reklamných služieb v roku 2011 mala opäť agentúra Jandl, marketing a reklama.

Jandl po tretí rok na čele rebríčka TAAS

Spoločnosť sa po tretíkrát ocitla na prvom mieste rebríčka TOP Advertising Agencies Slovakia (TAAS), ktorý porovnáva ekonomické výsledky slovenských reklamných agentúr. Zoznam zverejnila brandžová asociácia Klub reklamných agentúr (KRAS). Kontakt. Mayer/McCann Erickson - reklamná agentúra. Desatorok. Respect APP. Zaraguza. Zaraguza ↩ Multichannel campaigns for innovative marketers. Najzaujímavejšie modely za 25 rokov existencie bratislavského závodu VW - AutoMix.sk. MullenLowe GGK. Volkswagen. O kras-e. MullenLowe GGK Bratislava - A MullenLowe Group Agency Website. MullenLowe GGK Bratislava - A MullenLowe Group Agency Website. Vznik MullenLowe Group - MullenLowe GGK Bratislava. AUTOSALÓN Incheba 2016. Pozývame Vás na 26. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN a 6. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALON Bratislavský Autosalón - najkomplexnejšia prehliadka automobilov v stredoeurópskom regióne Po roku sa pozornosť všetkých automobilových nadšencov opäť sústredí do hlavného mesta.

AUTOSALÓN Incheba 2016

Bratislavský Autosalón, najprestížnejšia automobilová udalosť roka nielen na Slovensku, ale aj v stredoeurópskom regióne, pod jednou strechou naservíruje všetkým milovníkom áut skvelú prehliadku automobilov. MAREK CHOVANEC - 12 cenných rád, ktoré zlepšia vaše SEO. Vyskúšajte si ich ZADARMO! - 4ME MEDIA - Creating Brand Story. Venkovní reklama - outdoor. Hodnotenie Stratégií: Toto sú najlepšie reklamy mesiaca (video) V júlovom Hodnotení Stratégií porota hodnotila 30 reklám.

Hodnotenie Stratégií: Toto sú najlepšie reklamy mesiaca (video)

Len štyri z nich však porota ohodnotila priemernou známkou 5 a viac a teda postupujú do finálneho Hodnotenia, kde majú možnosť získať 30 bodov do Agentúry roka. Spomedzi prihlásených júlových prác bola naúspešnejšou práca Prinášame klasiku do moderného života. Agentúra Core4/tell it online si na odkomunikovanie festivalu Viva Musica zvolila Ludwiga van Beethovena. Reinkarnovaného skladateľa konfrontovala s výdobytkami dnešnej doby a výsledkom sú online kampaň a social kontent, ktoré si v oboch kategóriách odniesli od porotcov najviac bodov spomedzi všetkých júlových prác a postupujú do finálneho Hodnotenia Stratégií.

Príhovor rodákom. Volkswagen sa zmenil na Ľudovo auto. A teraz obieha internet. "Milí rodáci, čo je to s vami.

Volkswagen sa zmenil na Ľudovo auto. A teraz obieha internet

Taký ľúbozvučný jazyk sme vám dali do vienka. A vy? Sedíte na mítingoch, badžetujete, strímujete, postujete selfíčka na vól. Že vám nie je hanba! " Takto začína virálne video zo slovenskej dielne. Netradičné reklamné predmety pre Volkswagen. Volkswagen. Konzultačná spoločnosť v oblasti riadenia marketingovej komunikácie. Marketingový audit je vlastne zdravotná prehliadka marketingu, ktorá odhalí nemoci a navrhne spôsob nápravy.

Konzultačná spoločnosť v oblasti riadenia marketingovej komunikácie

Zdravý marketing je funkčný a efektívny marketing, ktorý zvyšuje dopyt po produktoch. Takýto marketing dokáže zvýšiť príjem firmy aj o viac ako 100%. Ľudove vozidlá do každej rodiny - News - Aktuálne novinky - Aktuality - Volkswagen Slovensko. Prehľad modelov - Modely - Volkswagen Slovensko. Úspešný prvý Deň otvorených dverí VW. Rok 2015: VW otriasol celým automobilovým priemyslom - Svet - Správy. Aktivisti demonštrovali pred vchodom do závodu Volkswagenu v nemeckom Wolfsburgu.

Rok 2015: VW otriasol celým automobilovým priemyslom - Svet - Správy

Autor: Profimedia Škandál spustil lavínu, ktorá zasiahla celý automobilový priemysel. Podozrenia z neplnenia emisných limitov padli aj na iných automobilových výrobcov. MAREK CHOVANEC...! Volkswagen pripravil akčný plán. Koncern Volkswagen AG predstavil akčný plán na zlepšenie emisných vlastností automobilov s naftovým motorom.

MAREK CHOVANEC...! Volkswagen pripravil akčný plán

Dotknutí zákazníci budú v prvom kroku informovaní, že emisné vlastnosti ich vozidiel budú v blízkej budúcnosti upravené. TASR o tom informoval PR manažér Volkswagenu na Slovensku Marek Chovanec. Z interného vyhodnotenia vyplynulo, že z celkovo 11 miliónov vozidiel koncernu bude pri približne 5 miliónoch automobilov značky Volkswagen nevyhnutné realizovať servisné opatrenia. Volkswagen ponúkne Slovákom bezplatné kontroly áut z emisnej kauzy. Emisný škandál Volkswagenu sa dotýka približne 46-tisíc majiteľov áut na Slovensku.

Volkswagen ponúkne Slovákom bezplatné kontroly áut z emisnej kauzy

Ďalší postup v kauze, týkajúcej sa dieselových motorov koncernu Volkswagen, je už jasný. Prvé kontroly automobilov na Slovensku by sa mali začať v marci. Kontroly v autoservisoch Tisíce Slovákov, ktorí jazdia na autách tejto značky, budú môcť absolvovať v autoservise dobrovoľnú prehliadku, ktorá bude zadarmo. Vedenie Volkswagenu zamestnancom utiahlo opasky, svojich odmien sa však nevzdá. 07.04.2016 17:35 Ekonomika WOLFSBURG - Vrcholoví manažéri nemeckého automobilového koncernu Volkswagen (VW) sa odmietajú vzdať tento rok odmien, hoci zamestnancom predpísali uťahovanie opaskov pre náklady na emisný škandál.

Vedenie Volkswagenu zamestnancom utiahlo opasky, svojich odmien sa však nevzdá

Informovala o tom agentúra AFP s odvolaním sa na článok v týždenníku Der Spiegel. Volkswagen - Súčasná produkcia.