background preloader

VOLKSWAGEN

Facebook Twitter

MADE BY VACULIK. MUW Saatchi & Saatchi. Creo / Young & Rubicam. Kontakt | 2CREATE advertising. 2CREATE advertising. Jandl po tretí rok na čele rebríčka TAAS | Marketing | Mediálne.sk. Najvyššie príjmy z reklamných služieb majú po Jandl agentúry Wiktor Leo Burnett a MUW Saatchi & Saatchi Najvyššie príjmy z poskytovania reklamných služieb v roku 2011 mala opäť agentúra Jandl, marketing a reklama. Spoločnosť sa po tretíkrát ocitla na prvom mieste rebríčka TOP Advertising Agencies Slovakia (TAAS), ktorý porovnáva ekonomické výsledky slovenských reklamných agentúr. Zoznam zverejnila brandžová asociácia Klub reklamných agentúr (KRAS).

Takzvaný „gross income“ (poradenské a kreatívne honoráre, mediálne provízie) dosiahol 4,24 milióna eur. Medziročne hrubé príjmy klesli o približne 188-tisíc eur. Oproti minulému roku ostala rovnaká aj druhá priečka, ktorú s gross income 3,63 milióna eur obsadil Wiktor Leo Burnett a polepšil si približne o 17-tisíc eur.

Rovnaké postavenie na piatej a šiestej priečke si udržali aj agentúra Made by Vaculik, ktorá dosiahla výsledok 2,5 milióna eur, a agentúra Mayer McCann Erickson s výsledkom 1,9 milióna eur. Kontakt | JANDL. Mayer/McCann Erickson - reklamná agentúra. Desatorok | Applepie. Info | Respect APP. Zaraguza. Zaraguza ↩ Multichannel campaigns for innovative marketers. Najzaujímavejšie modely za 25 rokov existencie bratislavského závodu VW - AutoMix.sk. MullenLowe GGK. Volkswagen. O kras-e. MullenLowe GGK Bratislava - A MullenLowe Group Agency Website.

MullenLowe GGK Bratislava - A MullenLowe Group Agency Website. Vznik MullenLowe Group - MullenLowe GGK Bratislava. AUTOSALÓN Incheba 2016. Pozývame Vás na 26. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN a 6. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALON Bratislavský Autosalón - najkomplexnejšia prehliadka automobilov v stredoeurópskom regióne Po roku sa pozornosť všetkých automobilových nadšencov opäť sústredí do hlavného mesta. Bratislavský Autosalón, najprestížnejšia automobilová udalosť roka nielen na Slovensku, ale aj v stredoeurópskom regióne, pod jednou strechou naservíruje všetkým milovníkom áut skvelú prehliadku automobilov. Tento rok bude Autosalón ešte bohatší a jeho ponuka komplexnejšia ako vlani. Od 19. do 24. apríla sa môžete tešiť na 40 značiek, ktoré predstavia desiatky slovenských výstavných premiér. Ak si budete chcieť od prezerania nových áut trochu oddýchnuť, môžete využiť ponuku sprievodných programov.

Autosalón bude otvorený od 19. do 24. apríla. Hlavný partner Hlavní mediálni partneri Mediálni partneri. MAREK CHOVANEC - 12 cenných rád, ktoré zlepšia vaše SEO. Vyskúšajte si ich ZADARMO! - 4ME MEDIA - Creating Brand Story | full&cool servisová reklamná agentúra. Venkovní reklama - outdoor. Řekne-li se venkovní reklama, většina lidí si stále představí pouze billboardy čili „překližky“, eventuelně bigboardy, v lepším případě ještě city lighty. Ale venkovní reklama, resp. outdoor (out of home) reklama skýtá daleko více možností, a to nejenom z pohledu neuvěřitelného množství všech možných formátů, možnosti přesného zacílení, ale i z hlediska kreativity. Zřejmě už nikoho nepřekvapí 2D či 3D nástavby, produktové expozice a v poslední době si stále větší oblibu u klientů získává tzv. guerilla marketing.

Pohled na „outdoor“ se mění – začíná být vnímán jako médium neskutečně rozsáhlých možností, neuvěřitelného kreativního vyžití, zkrátka médium, kde nic není nemožné. Mezi dodavatele, kteří již delší dobu v tomto ohledu projevují flexibilní přístup, patří např. Bigmedia, euroAWK, Rencar, Superposter a rovněž i JCDecaux s aktivním prosazováním innovate kampaní. Za zmínku rovněž stojí proaktivní přístup společnosti outdoor-akzent. Vlaďka Prunerová, MediaService. Hodnotenie Stratégií: Toto sú najlepšie reklamy mesiaca (video) | Strategie.sk. V júlovom Hodnotení Stratégií porota hodnotila 30 reklám. Len štyri z nich však porota ohodnotila priemernou známkou 5 a viac a teda postupujú do finálneho Hodnotenia, kde majú možnosť získať 30 bodov do Agentúry roka. Spomedzi prihlásených júlových prác bola naúspešnejšou práca Prinášame klasiku do moderného života.

Agentúra Core4/tell it online si na odkomunikovanie festivalu Viva Musica zvolila Ludwiga van Beethovena. Reinkarnovaného skladateľa konfrontovala s výdobytkami dnešnej doby a výsledkom sú online kampaň a social kontent, ktoré si v oboch kategóriách odniesli od porotcov najviac bodov spomedzi všetkých júlových prác a postupujú do finálneho Hodnotenia Stratégií. Prinášame klasiku do moderného životaKlient: Slovenská sporiteľňa Agentúra: Core4 Kategórie: Online kampaň, Social Creative director: Andrej Csino Art director: Adrián Juriga, Andrej Bizík Copywriter: Ivana Pacoňová Account manager: Denisa Rumanová, Anton Tököly Strategy director: Andrej Csino Auto rokaKlient: VW Slovensko.

Príhovor rodákom. Volkswagen sa zmenil na Ľudovo auto. A teraz obieha internet | Strategie.sk. "Milí rodáci, čo je to s vami. Taký ľúbozvučný jazyk sme vám dali do vienka. A vy? Sedíte na mítingoch, badžetujete, strímujete, postujete selfíčka na vól. Že vám nie je hanba! " Takto začína virálne video zo slovenskej dielne. Na Youtube má vyše 150 000 videní a stáva sa z neho úspešný virál. Ide o video, v ktorom koncern Volkswagen predstavuje modely Golf a Polo. Kampaň pripravila agentúra Lowe GGK. Potom, ako video získavalo na popularite, kampaň potiahli ešte ďalej a Ľudovít Štúr so svojou výčitkou voči nám sa objavuje na všetkých predajných materiáloch, oficiálnych cenníkoch a venovaná mu je i vtipná microsite.

Netradičné reklamné predmety pre Volkswagen. Volkswagen | Reklamy | Blogy | Mediálne.sk. UPSTREAM | Konzultačná spoločnosť v oblasti riadenia marketingovej komunikácie. Marketingový audit je vlastne zdravotná prehliadka marketingu, ktorá odhalí nemoci a navrhne spôsob nápravy. Zdravý marketing je funkčný a efektívny marketing, ktorý zvyšuje dopyt po produktoch. Takýto marketing dokáže zvýšiť príjem firmy aj o viac ako 100%. V súčasnej dobe by sa zdalo, že si firmy nemôžu dovoliť mať neefektívny marketing rovnako, ako si nemôžu dovoliť mať predajný tím, ktorý negeneruje predaje. Opak je však pravdou. Marketingový audit je služba ktorá skontroluje marketing z hľadiska personálneho, z hľadiska aktivít a z hľadiska dosahovania cieľov. Kedy je vhodné použiť marketingový audit: Zaujímate sa o marketingový audit? Bez obáv nás kontaktujte. Objednať konzultáciu Otestujte marketingový potenciál firmy Jednoduchým testom zistite, ako je na tom váš marketing.

Spustiť analýzu. Ľudove vozidlá do každej rodiny - News - Aktuálne novinky - Aktuality - Volkswagen Slovensko. Prehľad modelov - Modely - Volkswagen Slovensko. Úspešný prvý Deň otvorených dverí VW. Rok 2015: VW otriasol celým automobilovým priemyslom - Svet - Správy. Aktivisti demonštrovali pred vchodom do závodu Volkswagenu v nemeckom Wolfsburgu. Autor: Profimedia Škandál spustil lavínu, ktorá zasiahla celý automobilový priemysel. Podozrenia z neplnenia emisných limitov padli aj na iných automobilových výrobcov. Zároveň podporil prichádzajúci koniec európskej obľúbenosti naftových motorov. Európski motoristi sa obracajú stále viac na benzínové pohonné jednotky. Podľa prvých informácií automobilka používala vo svojich vozidlách softvér, ktorý zatajoval reálne množstvo vyprodukovaných emisií.

Na hranici technických možností Podozrenie z manipulácie s emisiami krátko po prevalení škandálu padlo aj na automobilku BMW, ktorá však dané špekulácie odmietla. Nemecký koncern sa k manipuláciám priznal a ospravedlnil sa za ne. Pod tlakom udalostí bol nútený odstúpiť aj šéf celého koncernu Martin Winterkorn. Autor: SITA/AP, JOERG SARBACH Problémy s emisiami sa týkali štvorvalcových naftových motorov EA 189, podliehajúcich norme Euro 5. Podozrivé sú aj ďalšie značky. MAREK CHOVANEC...! Volkswagen pripravil akčný plán | Nový Čas. Koncern Volkswagen AG predstavil akčný plán na zlepšenie emisných vlastností automobilov s naftovým motorom. Dotknutí zákazníci budú v prvom kroku informovaní, že emisné vlastnosti ich vozidiel budú v blízkej budúcnosti upravené. TASR o tom informoval PR manažér Volkswagenu na Slovensku Marek Chovanec.

Z interného vyhodnotenia vyplynulo, že z celkovo 11 miliónov vozidiel koncernu bude pri približne 5 miliónoch automobilov značky Volkswagen nevyhnutné realizovať servisné opatrenia. Tieto vozidlá určitých modelových rokov a modelov, napríklad Volkswagen Golf šiestej generácie, Volkswagen Passat siedmej generácie a Volkswagen Tiguan prvej generácie, sú vybavené naftovým motorom typu EA 189. Pokračovanie článku pod reklamouvideoreklama Koncern podľa Chovanca zdôrazňuje, že všetky predmetné vozidlá sú po technickej stránke bezpečné a pojazdné.

Majitelia dotknutých vozidiel budú v najbližších týždňoch a mesiacoch informovaní. Volkswagen ponúkne Slovákom bezplatné kontroly áut z emisnej kauzy. Emisný škandál Volkswagenu sa dotýka približne 46-tisíc majiteľov áut na Slovensku. Ďalší postup v kauze, týkajúcej sa dieselových motorov koncernu Volkswagen, je už jasný. Prvé kontroly automobilov na Slovensku by sa mali začať v marci. Kontroly v autoservisoch Tisíce Slovákov, ktorí jazdia na autách tejto značky, budú môcť absolvovať v autoservise dobrovoľnú prehliadku, ktorá bude zadarmo. Na rovnakom postupe sa dohodli predstavitelia krajín Vyšehradskej štvorky. Kontroly poškodených automobilov U vozidiel s motorom EA 189 – emisné normy EU 5/6 sa očakáva, že sa začne zvolávanie (do autorizovaných servisov v členských štátoch) následovne: 2,0 l motor – 9. týždeň/2016 (cca od marca 2016) – úprava softvéru 1,2 l motor – 22. týždeň/2016 (cca od júna 2016) -úprava softvéru + inštalácia zariadenia 1,6 l motor - 39. týždeň (cca od októbra 2016) – úprava softvéru U vozidiel s motorom EA 189 – emisné normy EU 4 sa očakáva, že začne zvolávanie následovne: Rozsiahly škandál Kauza Volkswagen.

Vedenie Volkswagenu zamestnancom utiahlo opasky, svojich odmien sa však nevzdá. 07.04.2016 17:35 Ekonomika WOLFSBURG - Vrcholoví manažéri nemeckého automobilového koncernu Volkswagen (VW) sa odmietajú vzdať tento rok odmien, hoci zamestnancom predpísali uťahovanie opaskov pre náklady na emisný škandál. Informovala o tom agentúra AFP s odvolaním sa na článok v týždenníku Der Spiegel. Časopis bez uvedenia zdroja uviedol, že "krátko pred rozhodnutím dozornej rady o platoch" dali jej členovia jasne najavo, že sú ochotní akceptovať zníženie odmien, ale úplne sa ich nevzdajú.

A to aj napriek tomu, že zamestnancom opakovane tvrdili, že škandál automobilky ohrozuje jej samotnú existenciu. Hovorca VW na otázku agentúry AFP uviedol, že koncern zverejní informácie o platoch predstavenstva vo výročnej správe 28. apríla. Volkswagen čelí obrovskému škandálu, najväčšiemu vo svojej histórii. Winterkorna nahradil vo funkcii Matthias Müller, ktorý pri nástupe zamestnancom povedal, že všetci v automobilke pocítia uťahovanie opaskov, od vedenia až po robotníkov. Zdroj: TASR Foto: SITA.

Volkswagen - Súčasná produkcia.