background preloader

Reklamna agentura S.

Facebook Twitter

Volna pekna samostatna izba Ruzinov - Ostredky. Www.ROOMMATES.sk podnájom, bývanie, prenájom, spolubývajúci. Spolubyvajúci a prenájom bytu Ružinov. Spolubyvajúci a prenájom bytu Ružinov. Spolubyvajúci a prenájom bytu Ružinov. Spolubyvajúci a prenájom bytu Nové Mesto. Spolubývajúci - spolubývanie. Viac ako 150 voľných izieb - Bedrooms.sk. Celá izba, niekde v Ružinove, Bratislava. Celá izba, niekde v Ružinove, Bratislava. 3D animated tag-on for Skoda Tour de France TV commercial. Alien studio. Celá izba, Sedmokrásková, Bratislava. Spolubyvajúci a prenájom bytu Nové Mesto. Spolubyvajúci a prenájom bytu Nové Mesto. Popis: Hľadám poriadkumilovnú spolubývajúcu do samostatnej izby do 3i slnečného bytu s balkónom v novostavbe na ulici Nová Rožňavska 3.

spolubyvajúci a prenájom bytu Nové Mesto

K dispozícii je jedna samostatná, zariadená izba. Byt je kompletne zariadený - chladnička, práčka, mikrovlnka, kávovar, kuchynské riady, TV, WiFi internet,... Ponúkam ubytovanie - Bratislava I. - 180,00 EUR - inzerát #74654 - Spinkaj.sk. + TOP inzeráty Tvoj inzerát tu môže byť už za 1 €!

Ponúkam ubytovanie - Bratislava I. - 180,00 EUR - inzerát #74654 - Spinkaj.sk

Klikni na hviezdičku vedľa Tvojho inzerátu a zvoľ si možnosť TOPOVAŤ + pridané 13.04.2015 (včera) - 1 inzeráthore #74654Platný do 12.06.2015. Ponúkam ubytovanie - Bratislava II. - 180,00 EUR - inzerát #74585 - Spinkaj.sk. + TOP inzeráty Tvoj inzerát tu môže byť už za 1 €!

Ponúkam ubytovanie - Bratislava II. - 180,00 EUR - inzerát #74585 - Spinkaj.sk

Klikni na hviezdičku vedľa Tvojho inzerátu a zvoľ si možnosť TOPOVAŤ. Account/Project manager, ALIEN... 25/03/2015. MARK BBDO Bratislava - Bratislava, Slovakia - Company. Kreatívne stratégie. Vlado Slivka LinkedIn. Vlado Slivka.

Vidi IBA clovek prihlaseny na LinkedIn, obsah je vsak vytlaceny do pdf suboru vo vedlajsom odkaze <=== – spiritkajob

MARK/BBDO. Mayer/McCann Erickson - reklamná agentúra. Istropolitana Ogilvy. ADC blog: Mnohé agentúry zabudli, že reklama má byť sexi. Čo si o reklame ako takej myslí Vlado Slivka, držiteľ mnohých slovenských a medzinárodných ocenení za reklamu?

ADC blog: Mnohé agentúry zabudli, že reklama má byť sexi

Vlado Slivka patrí medzi najväčšie stálice slovenskej reklamy. Po skončení štúdia počítačovej grafiky na Matematicko-fyzikálnej fakulte UK, začal v roku 1995 pracovať v agentúre Wiktor Leo Burnett na pozícii copywriter (neskôr Associate Creative Director). V roku 2009 sa po viac ako štrnástich rokoch rozhodol odísť do agentúry Istropolitana Ogilvy kde pracuje dodnes ako textár a kreatívny riaditeľ. Na svojom konte má kampane pre klientov ako Orange, Union, dunaj.sk, UniCredit Bank, Topvar ai. Medzi jeho posledné patria napríklad Newspeaková kampaň pre Zlatý Bažant alebo vianočná séria s Dedém a Kikuš pre T-com a T-mobile. Rád zdolávam nové everesty.

Ideamaker, copywriter, príležitostný textár piesní, nadšený patavedec, hrdý otec dcéry Lucky – aj tým všetkým je Vlado Slivka, ktorý sa v roku 1970 narodil v Partizánskom.

Rád zdolávam nové everesty

Po vyštudovaní odboru počítačová grafika na Matematicko-fyzikálnej fakulte UK začal pracovať v reklame a pracuje v nej dodnes. Stratégie: Vlado, s agentúrou Wiktor Leo Burnett ste začali spolupracovať od roku 1995, takže ste s touto značkou spojený takmer 15 rokov. Od mája ste prestúpili do agentúry Istropolitana Ogilvy. Určite to nebolo ľahké rozhodnutie – môžete opísať svoje pocity a dôvody, ktoré za ním stáli?

Vlado Slivka. ADTRUCKS - Outdoor reklama. MARK BBDO Bratislava - Bratislava - Société. Idealist s. r. o. Výpis z obchodného registra SR.