background preloader

Praca BA -November 2015

Facebook Twitter

Koordinátor predajného tímu-predajca... 29/02/2016. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Bratislave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Predajca zájazdov/Teamleader – Junior.

Koordinátor predajného tímu-predajca... 29/02/2016

Mimo sezónu. Výtvarník, FALC, s.r.o., Topoľčany, 18/01/2016. Druh pracovného pomeruplný úväzok Ponúkaný plat (brutto)dohodou Informácie o pracovnom mieste.

Výtvarník, FALC, s.r.o., Topoľčany, 18/01/2016

Wellness centrum - konzultant,... 24/01/2016. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Z dôvodu rozširovania obchodných aktivít potrebujeme doplniť náš kolektív o ľudí do centier.

Wellness centrum - konzultant,... 24/01/2016

Recepčná , ProCare, a.s.,... 08/01/2016. - Komunikácia s externým aj interným prostredím - Prijímanie a evidencia klientov polikliniky - Zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie - Objednávanie pacientov na vyšetrenia a kontrola dodržiavania termínov vyšetrení - Príprava a spracovanie podkladov pre účtovníctvo - Vedenie pokladne, inventarizácia Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Recepčná , ProCare, a.s.,... 08/01/2016

V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ProCare, a.s. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti ProCare, a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Marketingový a obchodný asistent,... 13/01/2016. Miesto práceUlica svornosti 41, Bratislava Druh pracovného pomeruplný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť Informácie o pracovnom mieste.

Marketingový a obchodný asistent,... 13/01/2016

Informácie o pracovnom mieste Miesto práce: BratislavaDruh pracovného pomeru: plný úväzok Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Náplň práce.

Recepčná - Penzión Berg ***, Siporex... 16/10/2015. Recepčný/Recepčná, Tulip House, a.s.... 07/10/2015. Recepčná, Kia Motors Sales Slovensko... 02/10/2015. Asistentka - recepčná s NJ/AJ, Giese... 06/10/2015.

Danubiana

Administrativer Angestellter/in,... 05/10/2015. Pracovník zákazníckeho servisu s nemčinou - Bratislava. Informácie o pracovnom mieste Miesto práce: Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava, Kalinčiakova 31, 83104,Bratislava Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Z dôvodu pokračujúceho rastu nášho tímu hľadáme komunikačné talenty s výbornou znalosťou nemčiny, ktoré budú profesionálne prijímať a následne spracovávať hovory od rakúskych zákazníkov siete obchodov s elektronikou.

Pracovník zákazníckeho servisu s nemčinou - Bratislava

ŠPECIALISTA KOMUNIKÁCIE S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZYKOM. Ovládate anglický a nemecký jazyk na plynulej úrovni?

ŠPECIALISTA KOMUNIKÁCIE S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZYKOM

Hľadáte príležitosť v oblasti marketingu? Sociálne siete nevyužívate len na zdieľanie fotografií z dovolenky? V tom prípade máte výbornú príležitosť stať sa súčasťou marketingového tímu a zastávať pozíciu ŠPECIALISTA KOMUNIKÁCIE v medzinárodnej spoločnosti. Vašou úlohou bude: zodpovednosť za správu sociálnych sietí po obsahovej aj kreatívnej stránke podieľanie sa na tvorbe komunikačných stratégií a ich následnom vyhodnocovaní vytváranie nových sociálnych kampaní a zvyšovanie povedomia o spoločnosti monitorovanie sociálnych sietí zúčastňovanie sa na projektoch.

KONZULTANT ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA. Hľadáte využitie vašich jazykových znalostí a chcete pracovať pre medzinárodnú firmu?

KONZULTANT ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA

Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť, ktorá Vás nudiť určite nebude! Ak ste komunikatívny typ človeka, ktorý sa bez kontaktu s ľuďmi nezaobíde a radi by ste sa udržiavali vo vašej plynulej nemčine a poľštine, tak táto pozícia je presne pre Vás. Vašou náplňou práce bude: každodenná telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi na základe žiadosti zákazníka aktívna komunikácia aj s externými subjektmi spoločnosti- lízingovkami, poisťovňami a právnikmi administrácia zákazníka v internom systéme príprava odpredajných zmlúv koordinácia agendy interného obchodníka a zákazníka spracovanie údajov ohľadom predmetu odkúpenia práca v internom systéme Požiadavky.

JOB.sk - internetový trh práce. Práca, zamestnanie, kariéra, brigády. European Trading Company Sme spoločnosť ktorá sa orientuje na maloobchodný predaj.

JOB.sk - internetový trh práce. Práca, zamestnanie, kariéra, brigády.

Na slovenský trh prinášame predovšetkým francúzske módne značky s dlhoročnou históriou, ale medzi našimi prevádzkami nájdete aj anglické, španielske, belgické a talianske značky ponúkajúce nie len módu ale aj produkty a služby pre každý deň. Miesto práce Bratislava Cubicon - Staré Grunty 24. Administratívny asistent, J.P.... 29/09/2015. Recepčná , Autocentrum AAA Auto a.... 30/09/2015. Profesia. Profesia. Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku.

Vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj týždenníky Nový Čas Nedeľa, Nový Čas pre ženy a Život a mesačníky Nový Čas Krížovky, Nový Čas Bývanie, Eva, Madam Eva, Geo, Auto Bild, ako aj knižné publikácie určené pre rôzne čitateľské segmenty (napr. úspešnú edíciu Recepty zo života). Online editor pre Strategie.sk,... 27/08/2015. PROFESIA.SK - Ponuka práce - Vedúci vydania / editor, BAUER MEDIA... 27/08/2015. PROFESIA.SK - Ponuka práce - Referent für die Stiftung... 28/07/2015. PROFESIA.SK - Ponuka práce - Recepčná do fitness centra na TPP,... 07/08/2015. PROFESIA.SK - Ponuka práce - Redaktor/redaktorka týždenníka ŽIVOT... 14/08/2015.

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj týždenníky Nový Čas Nedeľa, Nový Čas pre ženy a Život a mesačníky Nový Čas Krížovky, Nový Čas Bývanie, Eva, Madam Eva, Geo, Auto Bild, ako aj knižné publikácie určené pre rôzne čitateľské segmenty (napr. úspešnú edíciu Recepty zo života).