background preloader

Obrazy II

Facebook Twitter

GIFník - Zábavné animované GIFy - Weight distribution. 1x - by Antonyus Bunjamin (Abe) 1x - opposed 8/8 by Udo Dittmann. 1x - opposed 6/8 by Udo Dittmann. 1x - Locked! by Wieteke de Kogel. 1x - Ebony and Ivory by Udo Dittmann. 1x - Untitled by Jerry Berry. 1x - Birth of an idea by Richard Otten-Wagener. Umenie v byte - H ada Googlom. TerrinArt on Instagram: “Overwhelmed by the number of people of all ages, genders, nationalities, races and religions who came to write their messages in multiple languages on BRUSSELS ON MY MIND I am filled with gratitude and hope as I travel to Belgium. Figurines Figure abstraite Art Figure moderne par FigureArt. Wynnes. Démonstration de peinture abstraite par Jadis 6. Akrylové farby Louvre - ponúkame 34 odtieňov. Umelecke-potreby.sk. Abstract Painting 'Fractured Moment' Abstract art full demo. Dávid Baffi, 1980 Dávid Baffi je absolventom maľby v ateliéri Ivana Csudaia na VŠVU v Bratislave.

Od ukončenia štúdia stihol absolvovať už viacero samostatných i kolektívnych výstav na Slovensku i v blízkom zahraničí, získať niekoľko ocenení a zarezonovať v umeleckom svete ako výrazný a perspektívny hlas súčasnej slovenskej maľby. Baffiho abstraktné diela možno dávať do súvisu s gestickou maľbou, avšak jeho maliarske gesto a ťah štetcom pôsobia oproti úplnej spontánnosti a vyhrotenej expresivite gestickej alebo akčnej maľby premyslenejšie. David Baffi - David Baffi a ajouté une photo.

Dávid Baffi — Dub Gallery. Dávid Baffije jednou z najvýraznejších osobnosti súčasnej slovenskej maľby.

Dávid Baffi — Dub Gallery

Patrí k predstaviteľom skupiny tzv. csudaiovcov, ktorí spoluvytvárali podobu slovenského umenia po roku 2000. Viacerí absolventi štúdia v IV. ateliéri maľby prof. Ivana Csudaia na VŠVU z rokov 2005 - 2009 sú už dnes považovaní za "klasikov súčasnej mladej maľby, ktorých tvorba spoluformuje aktuálne trendy a indikuje ďaľšie smerovanie umeleckého diania . Baffi vo svojom umeleckom programe neustále hľadá vlastnú definíciu hraníc abstrakcie, v rámci ktorej sú preňho východiskovými štruktúry hmoty, vlastnosti farieb a modelovacie schopnosti svetla prenášané do vizuálneho jazyka maľby. Umelecké potreby - CT OKNO PLUS, s.r.o. Podrobnosti Akrylové majstrovské farby značky Umton sú dodávané v jednotlivých odtieňoch v 250 ml kelímkoch (biela 250, 500 a 900 ml).

Umelecké potreby - CT OKNO PLUS, s.r.o.

Majstrovská akrylová farba UMTON vychádza v ústrety novému trendu vo výtvarnom umení vysokou kvalitou použitých pigmentov, tvoriaca najjemnejšiu disperziu v trvanlivom, svetlostálom a pružnom akrylovom polyméru. Maliarske a výtvarnícke potreby Bratislava. Umelecké potreby - Bratislava — Zoznam.sk. Kontakt na OGO.sk. Slobodný umelec je na úradoch veľká neznáma. Katarína Hulková, jedna z najúspešnejších živnostníčok Slovenska 2013, podniká v netradičnej oblasti: je umelecká šperkárka.

Slobodný umelec je na úradoch veľká neznáma

Pracuje pod značkou Katu-Hula. O svojej práci hovorí, že vyrába šperky, ktoré sú tak trochu sochy na telo. Inšpiráciu hľadá v prírode a najväčší úspech majú jej prstienky, pri tvorbe ktorých si dovolí popustiť uzdu svojej fantázie naplno. Verí, že spokojný zákazník prinesie ďalšieho zákazníka. Patríte medzi najúspešnejšie živnostníčky Slovenska za rok 2013. Slobodné povolania - podnikajte.sk. Pojem slobodné povolanie je v praxi rozšírené označenie, no napriek tomu nie je v žiadnom právnom predpise SR jednoznačne definované.

Slobodné povolania - podnikajte.sk

Slobodné povolanie je špecifickou oblasťou podnikania, pretože na výkon profesijných činností sa vyžaduje splnenie požiadaviek na vzdelanie, potrebnú prax, zloženie odborných skúšok, pri niektorých povolaniach aj členstvo v komore a poistenie zodpovednosti za škodu. Tieto požiadavky sú stanovené osobitnými predpismi pre každé povolanie. V súčasnosti je rozdiel medzi slobodným povolaním a živnosťou z hľadiska daní a odvodov minimálny, niektoré povolania však nie je možné vykonávať na živnosť, iba v slobodnom povolaní. Charakteristickým rysom slobodných povolaní je poskytovanie duševno–ideových služieb osobne, nezávisle a na vlastnú zodpovednosť. Výraznou charakteristikou slobodného povolania je aj príprava na tento druh povolania, ktorá obvykle vyžaduje rozsiahle štúdium, obvykle ukončené štátom akceptovaným diplomom alebo certifikátom.

Rozprava: Živnosť či slobodný umelec ? / dominika.vavrekova / SAShE.sk. Dominika V. » Rady predajcom / Pred 4 rokmi / 66 komentárov / 251 lajkov / 3783x zobrazený Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci ktorí majú na neho link!

Rozprava: Živnosť či slobodný umelec ? / dominika.vavrekova / SAShE.sk

Dobrý večer všetkým dobrým ľuďom... K napísaniu tohto článku ma „inšpirovala“ jedna diskusia pod žurnálom tu na sashe.sk. Umelecká maliarka. Súbory cookie S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.

umelecká maliarka

Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Mária Šefferová Art. Výstava obrazov Mareka Halásza. Galéria Lepší svet vás srdečne pozýva na benefičnú predajnú výstavu obrazov Mareka Halásza s názvom V PROCESE/IN THE PROCESS – séria abstraktných malieb mladého perspektívneho výtvarníka.

Výstava obrazov Mareka Halásza

Kurátorka výstavy: Eva Kapsová Vernisáž: 17. septembra 2015 o 18.00 hod.Kde? Galéria Lepší svet, Jurigovo námestie 1, Karlova Ves, BAVýstava potrvá do 30. októbra 2015. Jubilant Štefan Bubán má v Bratislave prierezovú výstavu abstraktných malieb: Mesto a jeho správa: Bratislava. "V 70. rokoch minulého storočia som mu fandil, keď bol krajinkár.

Jubilant Štefan Bubán má v Bratislave prierezovú výstavu abstraktných malieb: Mesto a jeho správa: Bratislava

Potom sa ešte v socializme pustil odvážnou cestou abstraktného umenia. Aj v týchto maľbách sú farby jeho Zemplína či folklóru. Uznáva ho svet, je úspešný v Izraeli, Francúzsku či Japonsku," povedal na dnešnej vernisáži bývalý prezident SR Rudolf Schuster, ktorý o priateľovi Bubánovi napísal knihu. Abstraktné výbuchy na oblohe - Inšpirácie.

Hovorí sa, že fotografom vás nerobí vaša technika, ale schopnosť dokonale ju využiť pre zachytenie a vytvorenie krásnych obrazov.

Abstraktné výbuchy na oblohe - Inšpirácie

Blíži sa Silvester a my sme pre vás vybrali z nášho archívu inšpiratívne fotografie dvoch autorov, ktorí zachytili netradičným spôsobom ohňostroj, ktorým sa všade na svete oslavuje príchod nového roka. Výbuchy na oblohe: makrofotografie ohňostroja od fotografa Nicka Pacione Nick Pacione nafotil úžasné fotografie ohňostroja veľmi vzdialené od tradičných fotografií aké poznáme. 4. júla fotografoval show v jeho domovskej krajine v Dallase, štát Texas. Vytvoril obrazy, ktoré vyzerajú skôr ako veľké zväzky balónov, alebo explózie farieb.

Categories Abstrakcia Archive. Kópie obrazov, reprodukcie starých majstrov - Obrazy - Inzercia.sk - inzeráty. Namaľujem akýkoľvek obraz podľa predlohy. Môžem maľovať obraz akrylom alebo olejom, cena je dohodou, záleží od námetu a rozmeru. max. veľkosť obrazu 140*180 cm. Už ako si objednáte. Stačí poslať foto emailom, prípadne osobne doniesť. Zhotovenie do 4 -6 týždňov, záleží od objednávky. Mgr.Art Pavel Mazák. Akryl - akrylová malba. Práce s akrylovými barvami. Technika malování akrylem. Návody, rady a tipy. Celebration by Filomena Booth. Abstract Paintings for sale, buy Abstract Paintings, Page 5. Abstract Paintings for sale, buy Abstract Paintings, Page 2. Acrylmalerei Spachteltechnik abstrakt. Maliar Ivan Pavle sa pohráva s témami ako džezmen - Galéria - Kultúra - Pravda.sk. „Hoci jeho nezáujem prispôsobovať sa aktuálnym trendom ho predurčoval na dráhu zvláštneho solitéra, jeho maliarske kvality nemohli ostať nepovšimnuté,“ uviedol kurátor výstavy Ivan Jančár.

„Ceny dostávajú väčšinou športovci. Vo výtvarných disciplínach ťažko merať, kto si ich zaslúži. WHOLESALE – Buy Direct 700 Abstract Art Prints To Choose From. GALÉRIA MLYNY NITRA, NÁKUPNO - ZÁBAVNÉ CENTRUM. Galéria MLYNY v Nitre priniesla v čase 23.10. – 04.11.2012 skupinovú výstavu malieb troch súčasných slovenských výtvarníkov. Mgr.Art. Slavomír Bachorík (1968) Vyštudoval Vysokú školu výtvarných umení v Bratislave, odbor Sklárske výtvarníctvo u prof. Painting posters and prints. Isabelle Zacher-Finet Abstrakt (32) Poster. Ukazka stranky: luciadusova.simplesite.com.

Vesiaky

Ukazka stranky na wix.com. ArtConsulting - Autor. Space outer universe stars photography detail astronomy nasa hubble wallpaper. Hubble telescope photos. E-umění: fotografie, výtvarné umění a blogy. Sada akrylových farieb Louvre 24x10 ml : DK-Rámovanie. Ache Subsides by DeLumine on DeviantArt. Malahicha's DeviantArt Gallery. Katarzyna Lach Obraz krok po kroku Painting step by step. JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE OBRAZY? Obraz ręcznie malowany: AFRYKA. Pollock. O nás - FALC s.r.o. - e-shop. Falc, s.r.o. bola založená v roku 2001 Falc, s.r.o. vznikla v roku 2001. Zaoberáme sa výrobou obrazových líšt, obrazových rámov, fotorámov, obrazov, zrkadiel a predajom rámarskej techniky, komponentov a závesných systémov. S našimi výrobkami sa môžete stretnúť v obchodných domoch, galériách, rámovaniach v celej Európe.

Tieto výrobky pre Vás vyrába team 50 pracovníkov vo výrobných halách s rozlohou 3000m2. "Cieľom firmy je v čo najkratšom čase a najvyššej kvalite uspokojiť požiadavky našich zákazníkov. " Silvia Silvia - mazanice..:) DARTE AUKČNÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o., obrazy, starožitnosti, umenie, umelci, výtvarné diela, online aukcia, aukcie, dražby - Menu E-mail novinky Zadajte email pre dostávanie noviniek Aukčného domu Novinky. Vincent Hložník. Vincent hložník.