background preloader

MAKE UP!

Facebook Twitter

Marhule nepodceňujte: Privedú vás k lepšej postave i mladšej pleti! Unbenanntes Dokument. Banánové šupky nevyhadzujte: Vybielia zuby, rozžiaria pleť a ešte oveľa viac! Válková myslí na zadní vrátka. Absolvovala školu pro vizážistky - iDNES.cz. Jitka Válková absolvovala rekvalifikační program ve škole líčení Make-Up Institute Prague.

Válková myslí na zadní vrátka. Absolvovala školu pro vizážistky - iDNES.cz

„Studovala jsem intenzivně dva týdny a naučila se denní, večerní, svatební líčení, foto make-up a vlasový styling. Díky své profesi mám ráda kosmetiku a líčení mě bavilo už od mala, proto mě hrozně nadchnul právě tento kurz,” přiznala Válková, která se nebrání myšlence věnovat se v budoucnu i profesi profesionální vizážistky. “Už dlouho jsem o škole uvažovala, ale najít tolik dní na to chodit od rána do večera do školy, bylo hodně náročné. Salón Excellence. Make-up Studio - profesionálna dekoratívna a vizážistická kozmetika. Make-up Studio Professional Make up - Bratislava - Cosmétiques & produits de beauté. Kozmetický salón - živnosť. 2014-11-25-volne-zivnosti-2014.pdf. Ako si založiť živnosť krok za krokom - registrácia.

Daň a odvody zo živnosti popri zamestnaní. Príspevok na podnikanie od úradu práce rozbehol menej živností. ÚPSVaR > Príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť - § 49 > Príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť - § 49. Makeuphouse. Tento muž sa 5 dní líčil ako žena. Výsledok potvrdil, čo si všetci myslíme - Diva.sk. Šialený trik, ktorý zaručene funguje: Takto sa zbavíte kruhov pod očami raz a navždy! - Diva.sk.

Korunní 1141/52, 120 00 Praha, Czech Republic to Křesťanský Domov Mládeže U Svaté Ludmily (KDM Hostel) - Google Maps. Snívate o kariére vizážistky? Toto je najväčší omyl o práci snov. Jak se stát vizážistkou? - Alik.cz. Setkala jsem se s názorem, že když někdo chce být vizážistkou, měl by chodit na školu pro kosmetičky.

Jak se stát vizážistkou? - Alik.cz

Ale není to tak jednoznačné. Taková škola vás příliš nepřipraví na to, jak správně líčit. Chci fotit s vizážistkou… Podrobnosti Kategorie: Foto make-up Tento mini-seriál si v žádném případě neklade za cíl tvářit se jako učebnice, event. určení, jaký postup je dobrý, která kosmetika kvalitní nebo jak má vypadat správné nalíčení.

Chci fotit s vizážistkou…

Jedná se jen o sdělení mých osobních zkušeností, osvědčených postupů a seznam oblíbených výrobků a pomůcek. Mužům se pokusím přiblížit, jaké tajemné lahvičky a kelímky se vyskytují v dámských toaletkách a koupelnách, a které z nich je dobré nenápadně přemístit do fotobrašny. Postup líčení pro začátečníky I. Podrobnosti Kategorie: Foto make-up Vybavení na make-up máte nakoupené, modelka dorazila včas a je třeba začít.

Postup líčení pro začátečníky I.

Jak na to, aby výsledek byl co nejlepší? Jeden z možných postupů se dozvíte dnes. Samozřejmě, pokud některé výrobky nemáte, můžete je vynechat a pokračovat rovnou dalším krokem. Postup líčení pro začátečníky II. - tipy a triky. Podrobnosti Kategorie: Foto make-up S modelkou při líčení neustále komunikujeme, upozorňujeme, co líčíme, na které oko budeme sahat apod. - obvykle má zavřené oči a netuší, co se děje.

Postup líčení pro začátečníky II. - tipy a triky

Mapy Google. Mapy Google. Surface. Jedinečné originál ZÜCA kufry exkluzívně k dostání u nás ve škole SURFACE.

Surface

Mezi mnohými hvězdnými vizážisty i kadeřníky po celém světě patří profesionální kufry ZÜCA k nejoblíbenějším pro jejich pevnou konstrukci, velmi praktické sestavení pouzder i skladnost. Pouze u nás k dostání v několika barevných variantách a typech. Přijďte se podívat a vyberte si ten svůj... :-) KISSBOOK: Make-up Institute : Rekvalifikační make-up kurz (1.-2.den) Nechala jsem si jeden den na vstřebání všech informací a zkušeností, které jsem za tento týden strávený v Make-up Institutu pochytila, ale moc mi to nepomohlo, protože stejně nevím, co Vám povědět dříve.

KISSBOOK: Make-up Institute : Rekvalifikační make-up kurz (1.-2.den)

Možná bych mohla hned v úvodu zmínit, jak jsem se ke kurzu vlastně dostala... Před necelým půlrokem časopis Joy uspořádal soutěž o tři nejpovedenější party líčení. Výhrou byly kurzy ve známém Make-up Institute Prague. Místo, kde se rodí profesionální vizážisté! Tam, kde se rodí profesionální vizážisté! - Aktualita - Interbeauty Prague - Incheba.

Make-up Institute je přesně tím místem, které ti umožní splnit si svůj sen a věnovat se oboru, který ti v každém okamžiku přináší radost a pocit naplnění!

Tam, kde se rodí profesionální vizážisté! - Aktualita - Interbeauty Prague - Incheba

Je to jednoduché, stačí jen pochopit, že to čím žiješ je tvoje práce! Hlavní náplní Make-Up Institutu je a vždy bude výuka líčení! Proto zde nenajdeš vedlejší obory, jako je kosmetika, import produktů a jiné doplňkové – často neprofesionální služby. Netrpíme komerční podjatostí ani nedostatkem objektivity, což se projevuje v rámci výuky make-upu tím, že jako student můžeš vyzkoušet širokou škálu kosmetických produktů nejrůznějších značek a je jen na tobě, které si vybereš a oblíbíš pro svou práci. Kniha Alice Kirš: 17 tváří ženy, kterou četlo už více jak 3.500 žen i mužů. Co všechno znamená být ženou?

Kniha Alice Kirš: 17 tváří ženy, kterou četlo už více jak 3.500 žen i mužů

Jak být sama sebou ve své přirozené výjimečnosti. Láska je něco, co nemusíme hledat. Voděodolné líčení: Vydrží vysoké teploty i koupání! Zpěvačka Mista vám tentorkát poradí, jak na voděodolné líčení.Foto: archiv Chtěli byste na léto vyzkoušet líčení, které je svěží a hravé, zároveň ale jednoduché a efektní?

Voděodolné líčení: Vydrží vysoké teploty i koupání!

Vadí vám, že během letních dnů máte make-up rozteklý a rozmazaný za pár hodin a chtěly byste aby vydržel celý den? Zpěvačka Mista vám v novém díle MistaFashion ukáže, jak si vytvořit letní voděodolné líčení, které výborně využijete nejen během teplých dní v městě ale i u vody nebo na pláži. Jako první naneseme na obličej lehký BB krém. V létě není třeba používat hutné make-upy, které by kvůli zvýšenému pocení ucpávali póry na obličeji nebo vytvářely dojem masky. Ženy ženám - Mám se ráda. Nebezpečná krása: O kurtizáně v nás. Tereza s ulehčením dosedne na zahradní křesílko na terase u své chaty.

Mezi stromy prosvítají paprsky pozvolna zapadajícího letního slunce. V srdci cítí klid a velkou úlevu. Zavírá oči a přitom se jí vybaví scéna z Nebezpečné krásy. Veronica Franco stojí před inkvizičním soudem a jeden za druhým vstávají v soudní síni muži, které tato krásná a moudrá kurtizána naučila lásce, rozkoši a skutečnému životu.