background preloader

Event Agency

Facebook Twitter

Account executive - Istropolitana Ogilvy. Druh pracovného pomeruplný úväzok Ponúkaný plat (brutto)dohodou Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Account executive - Istropolitana Ogilvy

Account Manager v... - Atte s.r.o. Druh pracovného pomeruživnosť Ponúkaný plat (brutto)dohodou Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - budovanie klientskej základne - vedenie obchodných stretnutí - návrh marketingových aktivít - aktívna komunikácia s klientmi - vypracovávanie cenových ponúk - koordinácia pridelených projektov - plnenie stanovených cieľov a termínov.

Account Manager v... - Atte s.r.o.

Event marketing — Zoznam.sk. Wedding Agency - Škrtel Čereňany 2015 Natalia. Bubble production house. Eventportal/ Detail. Karloveská 31 / Bratislava / 841 04Bratislavský > Bratislava Telefón:+421903259557 Kontakty:Osoba: Jana LiptakovaEmail: info@jevents.skWWW: Popis:JANE EVENTS, s.r.o. je spoločnosť s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti organizovania eventov.

Eventportal/ Detail

Fox Hunter - marketingová agentura. Motion zone - we are btl. SlovakPromo.sk. Kontakt. FRESH Agency: event, promotion, brand activation, teambuilding. INSTITUTE OF PROMOTION. Jak poslat žádost o zaměstnání i bez inzerátu. 10 spôsobov ako znížiť eventový rozpočet - EXTRAORDINARY. Či už stojíte na strane klienta, dodávateľa alebo agentúry, budget je slovo pri ktorom všetci nastražíme uši.

10 spôsobov ako znížiť eventový rozpočet - EXTRAORDINARY

Každý by mal rád veľa muziky za málo peňazí. A je to pochopiteľné – maximalizovať výsledný efekt pri čo najnižších nákladoch je formulka, ktorú každý rád počuje. Rozpočty sa žiaľ nedajú nafúknuť zázračným mávnutím Harryho prútika a je úlohou agentúry, aby zvládla dodať požadované výsledky za vopred stanovené peniaze. Alebo za menej. Crowdsourcing - Wikipédia. Crowdsourcing je novotvar na označenie spôsobu deľby práce, pri ktorom sa úloha obvykle vykonávaná zamestnancom alebo konktraktorom v rámci outsourcingu zadá bližšie nešpecifikovanej skupine ľudí ako všeobecná výzva.

Crowdsourcing - Wikipédia

Napríklad sa verejnosť vyzve na spoluprácu pri vývoji novej technológie, uskutočnení dizajnérskej úlohy, zdokonalení algoritmu alebo pri pomoci so zachytením, roztriedením a analýzou veľkého objemu dát. Termín sa stal populárnym vďaka autorom kníh a novinárom venujúcim sa oblasti podnikania, ktorí takto označovali trend pôsobenia masovej spolupráce, ktorá umožňuje využitie technológií Web 2.0 na dosahovanie podnikateľských zámerov. Termín aj k nemu zodpovedajúce obchodné modely čelia kontroverzii a kritike. Pôvod[upraviť | upraviť zdroj] Slovo "crowdsourcing" prvýkrát použil Jeff Howe v jún 2006 v článku pre Wired Magazine.

Učiť sa, učiť sa, učiť sa…. « Brand. Napísané 9.

Učiť sa, učiť sa, učiť sa…. « Brand

Máj. Na úvod si pomôžem múdrymi slovami Antona Pavloviča Čechova: „ Dúfam, že budem študentom do konca života“. Citát si môže každý vyložiť po svojom, pravda je však taká, že väčšina z nás by si priala vrátiť sa do študentských čias. Zlatý klinec - Zlatý klinec 2014 - výsledky. MONARCH, akciová spoločnosť Village Camp Pribylina | Orange Slovensko, a.s.

Zlatý klinec - Zlatý klinec 2014 - výsledky

Seriál: nie Creative Director: Michal Hollan, Gita Dibáková Vyplnil: Zuzana Tegzova. Zlatý klinec - Zlatý klinec 2014 - výsledky. MT Agency. Brand. Eventová agentúra. Komplexná eventová agentúra Bratislava. Full&cool servisová reklamná agentúra. Všetko sa mení.

full&cool servisová reklamná agentúra

Neustále. Vy, vaša značka, vaša konkurencia a aj my. Vždy však hľadáme spôsob, ako z vašej minulosti, aktuálnej situácie a našich skúseností, vytvoriť dialóg a vzťah, ktorý povedie k spoločnému úspechu. Sme pripravení byť „full“, čo sa týka vášho servisu a predstáv. Chceme vás spoznať, počúvať a predvídať za vás. Kontakt - EXTRAORDINARY. Pridaj sa do nášho úspešného tímu 4Life Direct a splň si svoj sen ako Junior trainer! > Posielanie životopisu spoločnosti. Všeobecné ustanovenia Spoločnosť Profesia, spol. s r. o., so sídlom Pribinova 25, 811 09 Bratislava, IČO 35800861, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 22949/B (ďalej len „Prevádzkovateľ"), je prevádzkovateľom internetovej stránky www.profesia.sk (ďalej len „Webová stránka") a poskytovateľom služieb na Webovej stránke.

Pridaj sa do nášho úspešného tímu 4Life Direct a splň si svoj sen ako Junior trainer! > Posielanie životopisu spoločnosti

Prevádzkovateľ vydáva tieto Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Profesia, spol. s r.o. MOTIVAČNÝ LIST - Vytvorte si svoj motivačný list rýchlo a jednoducho. Obchodný zástupca - Bratislavský... 13/02/2016. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti 1.

Obchodný zástupca - Bratislavský... 13/02/2016

Plánovanie si dennej trasy návštev zákazníkov 2. Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi spojené s produkciou 3. Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov 4. Obchodný zástupca pre región... 15/02/2016. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • V rámci prideleného regiónu zodpovedá za plnenie obchodného plánu a rastúci vývoj trhového podielu našej spoločnosti. • Zodpovedá za optimálne teritoriálne pokrytie s použitím efektívnych cestovných plánov, trás a vhodných predajných nástrojov. • Zodpovedá za merchandising štandard vrátane správnej rotácie tovaru. • Vykonáva pravidelné osobné návštevy stálych odberateľov a perspektívnych zákazníkov podľa plánu trasy. • Počas návštev postupuje v súlade s predajným procesom spoločnosti. • Analyzuje našu prezentáciu na trhu, sleduje aktivity konkurencie a informuje o nich svojho nadriadeného ASM-a. • Zabezpečuje dostupnosť všetkých produktov podľa listingu počas celej predajnej doby prevádzky. • Poskytuje ucelený zákaznícky servis. • Eviduje sťažnosti a podnety zo strany zákazníkov.

Zamestnanecké výhody, benefity Informácie o výberovom konaní Predpokladaný termín ukončenia výberového konania. Recepčná, Poštová banka, a.s.,... 05/01/2016. Informácie o pracovnom mieste Miesto práce: BratislavaDruh pracovného pomeru: plný úväzok Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Náplň práce Do nášho tímu dcérskej spoločnosti Pobaservis, a.s., hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého/ej hlavnou náplňou práce bude:Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcieUvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťomEvidencia návštev v návštevnom systémeVybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostíPreberať odkazy, príp. poštuReprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnostiAktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovani rezervácii hostíZabezpečovanie konfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis)Administratíva spojená s chodom recepcieV spolupráci so zamestnancami SBS riešiť konfliktné situácie pri pohybe osôb ( v odôvodnených prípadoch volať políciu, zdravotnú službu, hasičov a pod.)Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie Informácie o pracovnom mieste.

Untitled. Zákon č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, ktorý upravuje práva a povinnosti nezamestnaných, evidovaných na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny (uchádzačov o zamestnanie), umožňuje ľuďom, ktorí sa ocitli v situácii, kedy si nevedia nájsť stále zamestnanie, pracovať napríklad na dohodu o vykonaní práce, alebo na dohodu o pracovnej činnosti. Ak si ako evidovaný nezamestnaný nájdete prácu na dohodu, máte povinnosť oznámiť uzatvorenie takejto dohody svojej sprostredkovateľke na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny bezodkladne, najneskôr do 8 dní. Následne, keď dostanete výplatu, máte povinnosť bezodkladne, najneskôr do 8 dní, priniesť na úrad potvrdenie o výške príjmu, ktorý ste zarobili za predchádzajúci mesiac. Tlačivo tohto potvrdenia si zamestnávateľ môže nájsť na tejto stránke. Business Development Manager for... 30/11/2015. Brigádnik/čka - podpora oddelenia... 27/11/2015.

Informácie o pracovnom mieste Miesto práce Bratislava Náplň práce, právomoci a zodpovednosti. Channel Specialist, Heineken... 02/12/2015. Part-time asistent/-ka Marketing -... 04/12/2015. Henkel operates worldwide with leading brands and technologies in three exciting business areas: Laundry & Home Care, Beauty Care and Adhesive Technologies. Our success is built on constant innovation and people who strive for excellence. Working at Henkel is much more than just a job. It´s a passion. Príležitosť pre absolventov-... 01/12/2015. Práca Event manager, ponuka práce. Event manager - Tatra banka, a.s. Eventová agentúra World Art Creation. Eventová agentúra - EMICOM. Práca v reklamnej agentúre - voľné pracovné miesta. Butterfly – event agency, s.r.o. Ponuka práce - Event Producer.