background preloader

<3

Facebook Twitter

History In Pictures (@HistoryInPics) Instagram photo by @demotivacia. @demotivacia on Instagram: “V rámci diétneho týždňa □ #chubby #fit #fitgirl #nutella #kavenky #snickers #diskokekse #mila #kindercokulada #crackcocaine #jezissakdobre #jakkebysityboldokonaly #comasfurtprotitucnym #totovobecnenivtipne #chlapinechcukostiale. @demotivacia on Instagram: “Tento outfit hodnotim ako velmi zly a davam mu 2 body z 10 □□ #fashion #leppard #gucci #armani #gfferre #givenchy #bmd2015 #aupark #eurovea #nakupnemaniacky #farmarhladazenu #cirkusovystan #maskovaciaplachta #zozralasizebru? #k. @demotivacia on Instagram: “Zenska logika na sobotnajsi vecer □ #love #teamsingle #ceckyven #nemamsicoobliect #chcembytpeknakvolisebe #stredobodpozornosti #muzisusvine #chcuibatrtkat #hladamsvojhoprinca #dobresrdiecqo #laskaazzahrob”

@demotivacia on Instagram: “To len tak medzi rečou... ✌️□ #phone #battery #charging #whatsapp #messenger #snapchat #refresh #seen #stalenic #pockaj #nenic #samiibazdalo #halo #anomamidojdem #zeby? #vypiszbanky #niektopopismenquje? #spravicqadoRPcky? #smut. Instagram photo by @demotivacia. Instagram photo by @demotivacia. Váš charakter vytváří váš osud. Šokující odpověď dalajlámy. Kingkong vo vani- Béla Bugár. Život « Brand. Napísané 17.

Život « Brand

Máj. Včera som sa dozvedela, že zomrela moja kamarátka. Mala 40, bola vdovou, ktorá vychovávala svoju jedinú dcéru, ktorá má dnes 18. Úsmev, alebo návod na krajší deň « Brand. Napísané 14.

Úsmev, alebo návod na krajší deň « Brand

Apr. Minulý piatok som stretla známeho, ktorý je pre mňa typický “sunny boy”. Ilúzia lásky, alebo neviem byť sám? - Dominika Dongova (blog.sme.sk) Život beží rýchlo, veci sa menia, ale jedna vec nie - láska.

Ilúzia lásky, alebo neviem byť sám? - Dominika Dongova (blog.sme.sk)

Každý z nás, dokonca aj ty túži po tej jednej krátkej vete. Mám ťa rád, či milujem ťa. Marksmotak. Duojota. Duojota. Joatan lujan jonathan zalazar-duojota. Cecilia figaredo- jonatan lujan (naranjo en flor) Jonatan lujan -Strangers In the Night- nine sinatra songs. Osviežujúca zmena v záplave romantiky. „Rozchod je osviežujúca zmena v záplave romantických kníh, ktoré sú si všetky také podobné, že už som zabudla, ktorá postava sa pohybuje v ktorej knihe.“ - aj takéto pochvalné ohlasy zbiera novinka M.J.Summersovej.

Osviežujúca zmena v záplave romantiky

Upozornenie: Táto kniha je určená len pre dospelých čitateľov a obsahuje explicitné sexuálne scény. Takúto vetu si môžete prečítať na Amazone pri novinke Rozchod od skúsenej autorky M.J. Summersovej. Hneď po vydaní sa stala bestsellerom, možno aj preto, že Summersová v príbehu rúca mnohé zažité pravidlá romantiky.