background preloader

ARHITECTURA

Facebook Twitter

Wiki: Renaissance. Музеї України - Туристам - Це треба бачити. У 12 км західніше Алушти розташована мальовнича Кучук-Ламбатська (Партенітська) бухта, яку на сході обмежує мис Плака, на заході – Аю-Даг (Ведмідь-гора). Вздовж її підковоподібної берегової лінії розташовані селище Партеніт та кілька оздоровчих закладів, зокрема санаторій „Карасан” зі старовинним парком, закладеним у першій половині ХІХ ст. Навіть ті, хто ніколи не бував у „Карасані”, бачили його головний корпус у серіалі „Янгол-охоронець”, який транслював канал „Інтер”.

Дістатися „Карасану” можна рейсовою маршруткою, яка сполучає Алушту з санаторієм „Утьос”. Можна також вирушти з Алушти на морському катері на екскурсію по колишньому Кучук-Ламбатському маєтку – нинішнім паркам та палацам санаторіїв „Утьос” та „Карасан”. У 1839 р. дочка М. Туристический путеводитель по венгерским замкам. 3DRay.ru - Дизайн итерьера, история дизайна, дизайн интерьера статьи.

Во второй половине XV века происходит поворот в развитии венгерского искусства.

3DRay.ru - Дизайн итерьера, история дизайна, дизайн интерьера статьи

Немецкое и французское влияние сменяется итальянским, а медленно сдающая позиции готика - стилем эпохи Возрождения. В середине XV века окрепли торговые и духовные связи Венгрии с Италией. Но не только внешние связи - внутренние политические и экономические отношения также подверглись влиянию распространения культуры Ренессанса на территорию страны. Для проектирования и оформления дворцовых помещений приглашались специалисты из-за рубежа. Были созданы несколько центров резьбы по камню и литья из бронзы. Central Transdanubia Sights - Hungary starts here: hotels, sights, programs in Hungary.

Christian Symbols. Renaissance Architecture.

Planuvannya kimnat

Planuvannya budunku. Planuvannya podvirya. Budivnutstvo.