background preloader

لیزر فوتونا در تهران

by
19 september 2022

لیزر فوتونا در تهران

لیزر فوتونا لیزری بسیار موثر که چهار لایه پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد وباعث کلاژن‌سازی پوست می‌شود که کلاژن به صورت طبیعی در بدن وجود دارد وعامل جوانی و نشاط و شفافیت پوست می‌باشد.
مرکز دکتر غلامی واقع در خیابان فرشته تهران مجهز به لیزر فوتونا در تهران و دارای امکانات عالی و مشاوره مستقیم پزشک انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
برای معاینه و تزریق می توانید به مرکز دکترغلامی واقع در خیابان فرشته مراجعه بفرمایید

لیزر فوتونا 

شاهکار مهندسی پزشکی در زمینه رسیدن به زیبایی طبیعی ،جوانسازی و تناسب اندام است . این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه چند منظوره در سال۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ انتخاب شده است و در سطح بین المللی از اعتبار و محبوبیت زیادی در بین پزشکان عرضه زیبایی برخوردار است .

این دستگاه ترکیب دو لیزر اربیوم و ان دی یگ را بطور همزمان دارا میباشد . مهمترین خاصیت منحصر به فرد این دستگاه انجام جوانسازی عالی و هوشمندانه پوست در عین طبیعی بودن آن است 

این مسئله نکته بسیار مهمی است که امروزه تعداد زیادی از مراجعه کنندگان میخواهند کارهای جوانسازی را با طبیعی ترین روش های موجود انجام بدهند . بدون جراحی و بدون وجود آثار و علایم مختلف روی پوست . 

این دستگاه دارای بالاترین کیفیت و استاندارد بین المللی در صنعت لیزرهای زیبایی و پوست و مو میباشد که در سطح دنیا بالاترین رتبه مورد نظر را دارد . اگر بصورت ترکیبی بخواهیم دستگاهی را در نظر بگیریم که توانایی درمان بیش از ۵۰ مدل درمانی را با کیفیت بالا داشته باشد به واقع دستگاه فوتونا بهترین گزینه میباشد.