background preloader

Tipy

Facebook Twitter

Facebook. Nifty. When it comes to repurposing, lightbulbs are a tried and true DIY go-to.

Whether you’re turning one into a bud vase or covering it with twine to masquerade as a pear, these versatile pieces of glass belong anywhere but in your trash. We’ve rounded up 20 brilliant ways to breathe new life into your burnt out bulbs. Ako uviazať kravatu. - Triky,návody, novinky, kreativita. Stabilizing a Cross-Cut Section of Wood with Pentacryl - Preservation Solutions. Stabilizing a Cross-Cut Section of Wood with Pentacryl.

Stabilizing a Cross-Cut Section of Wood with Pentacryl - Preservation Solutions

20 Brilliant Ways to Repurpose Lightbulbs. Make Spooky Crystal Ball Candlesticks. DIY Cake/Cookie Stands – The Sweet Adventures of Sugar Belle. This all began with a case of cake stand envy.

DIY Cake/Cookie Stands – The Sweet Adventures of Sugar Belle

Photo Transfer To Wood, Keep Your Best Memory Forever. What This Guy Did Might Be The Coolest But Possibly Most Illegal DIY Project Ever. The End Result… BRILLIANT. I was really confused when I heard the term Moss Graffiti.

What This Guy Did Might Be The Coolest But Possibly Most Illegal DIY Project Ever. The End Result… BRILLIANT

Sk.pinterest. 14 DIY Platform Beds DIYReady.com. Jaye's First Birthday: Jute Wrapped Cake Stand - Real Life Notes. Květiny se dají pěstovat v neuvěřitelně kreativním spojení s obyčejnými předměty jako jsou rustikální cihly, něžné hrníčky a nebo na zahradě v krásné starožitné vaně.

Kreatívne úložné riešenie na topánky. Ak máte záujem o väčší úložný systém na topánky, potom je tento diy projekt na organizátor tzv.

Kreatívne úložné riešenie na topánky

Lazy Susan práve pre vás! Tento skvelý spôsob Vám dokáže uskladniť 24 topánok, čo však závisí od návrhu. Celý systém je riešený tak, aby Vám umožnil dotykom prsta dostať sa k topánkam aké potrebujete a to pomocou jednoduchého mechanizmu otáčania. Uvítali by ste podobný výrobok aj Vy vo Vašom šatníku? Pridal admin dňa January 20, 2015, 28 746 zobrazení Korkové zátky sú inšpiráciou pre mnohých domácich kutilov.

Príležitostné víno s priateľmi a rodinou môže byť dobrým zdrojom na vytváranie korkových zásob. Ak nemáte radi víno, skúste kontaktovať svojích najbližších, aby zátky nevyhadzovali do koša, ale odkladali ich pre vás. Korok je veľmi príjemný materiál a používa sa pri rôznych "Urob si sám" nápadoch. Ak takúto zbierku máte, poprípade sa na ňu chystáte, tak si určite pozrite tieto tipy a načerpajte inšpiráciu. 1. Pridal admin dňa May 6, 2015, 41 160 zobrazení Úložného priestoru nie je nikdy dostatok.

DIY plastický obraz ze zápalek. How to Serve Pineapple. Sliced Banana Trick. Pozrite si užitočné tipy, ako správne krájať a čistiť ovocie. 1.

Jahodu očistíme so slamkou 3. Melón červený je v lete snáď najobľúbenejšou zeleninou, ktorá nesmie chýbať snáď na žiadnom pikniku, výlete alebo doma na stole.

Existuje niekoľko spôsobov ako nakrájať melón, my Vám prinášame jeden z nich ako ho jednoducho a rýchlo nakrájať bez toho, aby ste si zašpinili ruky, ústa od ucha k uchu, alebo pri jedení lyžicou, aby Vám melónová šťava neostriekala oblečenie alebo obrus. Takže teraz už viete, že klasické krájanie na mesiačiky to nebude.

Budú to tyčinky alebo dali by sa označiť aj ako “takmer jednohúbky“, čo je ideálne pre deti, ktorým je lepšie dať menšiu porciu aj keď so štvrtkou melónu sú roztomilejšie;] Snáď vyskúšate a osvojíte si aj tento kreatívny spôsob krájania melónu. Krájanie melónu nebolo snáď nikdy jednoduchšie Zdroj: athriftymom Pošlite nám Váš “food-hack” spôsob, akým krájate melón Vy. How to Cut a Pepper. Domácí chipsy z trouby: Jsou lepší a zdravější než bramborové! - ProŽeny.cz. Why You Should Spiral-Cut Your Wiener - CHOW Tip. How to make Balloon Chocolate Bowls 風船チョコレートお椀.

Konbanwa:)Tak tentokrát to bude po dlouhé době něco DIY a jelikož tu mám velké množství jídla alá "udělej si sám a rychle" a ne,není to nic od Ládi Hrušky, (..netuším co to může být,možná nějaké lupínky)-Listové těsto si nakrájíte na čtverečky o asi 2cm z každé strany větší,než je délka párku.Na těsto položíme sýr a na něj párek,okraje těsta přeložíme přes párek.Zabalíme a celé to vyválíme v těch "asi lupínkách" :D(Já bych to klidně vyválela v rozdrcených chipsech,ale znám se,ne každý je takový:D)Celé to dáme zapéct do trouby.

HAJANY - Návody, tipy, zkušenosti - Ozdobená jablka - krok za krokem - slovensky. Daniela k. » Návody Pridávam môj návod, ako obyčajné červené jabĺčka zmeniť na jabĺčka vianočné. Do Vianoc je ešte síce relatívne ďaleko, ale nevadí, húževnaté bio-jabĺčka hravo dokážu skrášlovať byt celé adventné aj vianočné obdobie. Okrem toho, ze potešia oko, sú všestranne použiteľné na dekoratívne účely, a to najlepšie : človek ich nemusí opatrovať k roku, kedykoľvek sa dajú zlikvidovať schrumaním. Neviem, či treba uvádzať presný postup výroby bielkovej peny, ide totiž presne o ten istý materiál, ako na zdobenie medovníkov. Veľkonočné vajíčka maľované cibuľovým odvarom a lístkami. Tak ako nemôžu Vianoce existovať bez ozdobeného stromčeka, môžeme si len ťažko predstaviť Veľkú noc bez farebných vajíčok.

Ozdobené vajíčka sú symbolom Veľkej noci a táto tradícia siaha až k Mezopotámii. V dnešnej dobe majú ľudia veľký záujem o kúpu zdobených alebo čokoládových veľkonočných vajíčok, ale buďme úprimní, zdobenie vlastnými rukami, je vždy oveľa väčšia zábava! Nasledujúci tradičný spôsob farbenia vajíčok je určite dobre známy pre každého z Vás. Tieto veľkonočné vajíčka uvarené v cibuľových šupkách vyzerajú ako malé kúsky umenia. Zašlite nám aj tie Vaše do správy na našom facebooku, určite nás to poteší a fanúšikov kreativity takisto;] Vyrobte si veľkonočnú kraslicu zo starých džínsov! Autor: Mária Rokalyuka | Kategória: Ručné práce Nápadov ako využiť staré džínsy je veľa, ale viete si predstaviť, ako ich využiť pre výzdobu veľkonočných kraslíc? Ide to a výsledok je skutočne pozoruhodný. Džínsové veľkonočné vajíčka neurazia vďaka dlhej histórii džínsov ako kúsku šatníka rustikálny ani retro interiér.

Ako evergreen módnych trendov sa budú hodiť aj do hypermoderných interiérov. Home made cell phone balloon case. Tieto tipy vám pomôžu pri chvíľach strávených na pláži. Ak sa obávate o svoje cennosti, poprípade sa bojíte popálenin zo slnka, tak sa určite inšpirujte niektorými tipmi. 1. Zbavte sa piesku pomocou plachty na posteľ Zdroj: Reddit. DIY crafts: Paper GIFT BAG (Easy) - Innova Crafts. "Urob si sám" darčekové krabičky v tvare torty. Pridal admin dňa January 23, 2015, 27 668 zobrazení Ako plynie čas sme čoraz bližšie a bližšie k jednému z najkrajších sviatkov pre zaľúbených. Takže je na čase začať s prípravou dekorácií alebo darčeka pre svojho milovaného. Existuje veľa nápadov na nádherné dekorácie, ktoré si môžete doma pripraviť a vytvoriť tak romantickú atmosféru. Inšpirujte sa týmto príspevkom. Zdroj: Bluesusanmakes.