background preloader

Wysyłka fax

Facebook Twitter

REDlink - narzędzie marketingu bezpośredniego, sms api, wysyłka sms, email marketing, masowy mail, wysyłka faksów, fax api. Masowa wysyłka faksów. Z FreecoNet możesz jednocześnie wysłać jeden dokument do wielu odbiorców!

Masowa wysyłka faksów

Masowe wysyłanie faksów to oszczędność Twojego cennego czasu – nie trać go na wystukiwanie dziesiątek numerów faksów klientów, których chciałbyś poinformować o swojej ofercie. Jak to wykorzystać? Wprowadzasz nową ofertę dla firm, z którymi współpracujesz? Planujesz w związku z tym akcję promocyjną? A może Twoja firma zmieniła siedzibę i chcesz o tym poinformować wszystkich swoich partnerów nie tracąc przy tym mnóstwo cennego czasu? Jak przeprowadzić masową wysyłkę faksów? To proste: Wprowadź nazwę kampanii, np. Chcesz wiedzieć czy faks został dostarczony? Ipfon - web2fax - masowa wysyłka faxów - wirtualny fax. Usługa web2fax polega na możliwości wysyłania nawet kilkudziesięciu tysięcy faxów ze strony www. możesz bardzo szybko wysłać kilkadziesiąt tysięcy faksów , numery, na które chcesz wysłać faksy, możesz zaimportować z pliku txt. jeśli posiadasz już usługę fax2email oraz aktywne i doładowane konto telefoniczne (konto SIP) za wysłanie faksu zapłacisz tylko tyle, ile trwało połączenie niezbędne do jego wysłania. doładowane i aktywne konto telefoniczne (konto SIP), wskazać w ipfon24 w Faxy -> Ustawienia faxu -> Preferencje konto SIP, przez które nawiązywane będzie połączenie i z którego pobierane będą opłaty za wysłanie faksu, w celu wysłania faksu należy zalogować się do ipfon24 i kliknąć na Faxy -> Wyślij fax , i podać numer (numery), na jaki chcemy wysłać fax oraz wskazać plik PDF, który chcemy wysłać Uruchomienie telefonii VoIP w ipfon jest bardzo proste i zabiera tylko kilka minut.

Sprawdź, czy mozesz przenieść swoj stary numer do ipfon. Więcej informacji. Więcej informacji Dlaczego warto stosować ponawianie wysyłki FaxMailing-u ?

Więcej informacji

Informacja dostarczona odbiorcy w podobnej formie kolejny raz jest w o wiele wyższym stopniu przyswajalna, niż informacja dostarczona po raz pierwszy rożne przeprowadzone badania mówią, że aby marka została przez odbiorcę zapamiętana i w przyszłości identyfikowalna, potrzeba 5 do 8 krotnego kontaktu z informacją o marce (w różnej formie) wysyłka jednokrotna na bazie losowej jest znacznie mniej efektywna niż wysyłka wielokrotna na bazie targetowanej powtarzając wysyłkę zawsze dodatkowo promujemy markę skuteczność, a zarazem efektywność kosztową kampanii czasem zdecydowanie poprawia dwukrotne ponowienie wysyłki w niewielkim odstępie czasowym (wysyłka sezonowa) skuteczność doręczenia wysyłki jednokrotnej to ok.75% (50 + 25) skuteczność wysyłki wielokrotnej sięga każdorazowo nawet 90% (50+25+15) MassFax - sprawdzony sposób na e-marketing Skuteczność i efektywność kosztowa; Możliwość śledzenia realizacji kampanii;

Kampanie SMS-owe - oferta - Faxmailing: hurtowa wysyłka faksów. Kraj i zagranica. Masowe wysyłki faksów System pozwala na wysyłanie nawet do 500.000 stron faksów dziennie.

Kampanie SMS-owe - oferta - Faxmailing: hurtowa wysyłka faksów. Kraj i zagranica.

W przypadku niedoręczenia nastepuje 3-krotna powtórka wysyłki. Po wysyłce generowany jest bezpłatny raport. Lista odbiorców Dzięki współpracy z naszym partnerem możemy dostarczyć do faksy do ponad 7 mln firm w Europie. Wysyłki personalizowane Jeżeli dysponujesz własną bazą danych możemy wysłac personalizowane faksy. FaxMailing - masowa wysyłka faksów. MassFax. Usługa MassFax pozwala Państwu na realizowanie hurtowej wysyłki faksów do wielu odbiorców. MassFax pozwala znacząco zredukować koszty i zaoszczędzić czas . Aby skorzystać z usługi klient nie ponosi żadnych inwestycji w sprzęt, oprogramowanie, łącza telekomunikacyjne i numeracje. Usługa nie wymaga inwestycji ze strony klienta. Więcej na temat funkcjolnaości usługi MassFax >>> hurtowa wysyłka faksów możliwość personalizacji każdego faxu precyzyjny i bezpośredni kontakt z określoną grupą odbiorców niski koszt dotarcia z ofertą do osób decyzyjnych wykorzystanie dowolnej własnej bazy danych szczegółowe raporty z podsumowaniem kampanii wysoka jakość transmisji brak abonamentu i opłat instalacyjnych brak inwestycji w sprzęt i oprogramowanie szybka i łatwa realizacja oszczędność czasu i pieniędzy bezpieczeństwo i niezawodność Zamów teraz usługę Mass Fax!!