Wysyłka fax

Facebook Twitter

REDlink - narzędzie marketingu bezpośredniego, sms api, wysyłka sms, email marketing, masowy mail, wysyłka faksów, fax api. Masowa wysyłka faksów. Z FreecoNet możesz jednocześnie wysłać jeden dokument do wielu odbiorców!

Masowa wysyłka faksów

Masowe wysyłanie faksów to oszczędność Twojego cennego czasu – nie trać go na wystukiwanie dziesiątek numerów faksów klientów, których chciałbyś poinformować o swojej ofercie. Jak to wykorzystać? Wprowadzasz nową ofertę dla firm, z którymi współpracujesz? Ipfon - web2fax - masowa wysyłka faxów - wirtualny fax. Usługa web2fax polega na możliwości wysyłania nawet kilkudziesięciu tysięcy faxów ze strony www. możesz bardzo szybko wysłać kilkadziesiąt tysięcy faksów , numery, na które chcesz wysłać faksy, możesz zaimportować z pliku txt. jeśli posiadasz już usługę fax2email oraz aktywne i doładowane konto telefoniczne (konto SIP) za wysłanie faksu zapłacisz tylko tyle, ile trwało połączenie niezbędne do jego wysłania. doładowane i aktywne konto telefoniczne (konto SIP), Więcej informacji. Więcej informacji Dlaczego warto stosować ponawianie wysyłki FaxMailing-u ?

Więcej informacji

Informacja dostarczona odbiorcy w podobnej formie kolejny raz jest w o wiele wyższym stopniu przyswajalna, niż informacja dostarczona po raz pierwszy rożne przeprowadzone badania mówią, że aby marka została przez odbiorcę zapamiętana i w przyszłości identyfikowalna, potrzeba 5 do 8 krotnego kontaktu z informacją o marce (w różnej formie) wysyłka jednokrotna na bazie losowej jest znacznie mniej efektywna niż wysyłka wielokrotna na bazie targetowanej powtarzając wysyłkę zawsze dodatkowo promujemy markę. Kampanie SMS-owe - oferta - Faxmailing: hurtowa wysyłka faksów. Kraj i zagranica. Masowe wysyłki faksów System pozwala na wysyłanie nawet do 500.000 stron faksów dziennie.

Kampanie SMS-owe - oferta - Faxmailing: hurtowa wysyłka faksów. Kraj i zagranica.

W przypadku niedoręczenia nastepuje 3-krotna powtórka wysyłki. Po wysyłce generowany jest bezpłatny raport. Lista odbiorców. FaxMailing - masowa wysyłka faksów. MassFax. Usługa MassFax pozwala Państwu na realizowanie hurtowej wysyłki faksów do wielu odbiorców.

MassFax

MassFax pozwala znacząco zredukować koszty i zaoszczędzić czas . Aby skorzystać z usługi klient nie ponosi żadnych inwestycji w sprzęt, oprogramowanie, łącza telekomunikacyjne i numeracje. Usługa nie wymaga inwestycji ze strony klienta.