background preloader

Cloud computing

Facebook Twitter

50GB Free Online Storage, Online Backup, Cloud Storage. Online DVD Catalog - Catalog Hero is a free online solution for storing your DVD database online. Photo editor online - Pixlr.com edit image. ✉ GuerrillaMail.com.

Organize tools

Bribespot – Mozilla Firefox. Easy scheduling – Mozilla Firefox. Imo – Mozilla Firefox. Prezi - The Zooming Presentation Editor – Mozilla Firefox. Dropbox naudojimas su .torrent failais at Gru – Mozilla Firefox. Gegužė 12th, 2011 by Kęstas Kaip ir daugelis, naudoju Dropbox dokumentų sinchronizavimui tarp savo įrenginių.

Dropbox naudojimas su .torrent failais at Gru – Mozilla Firefox

Kartais susiduriame su tokia problema, kad naršant telefonu ar būnant darbe, universitete ar mokykloje ir pamačius ką nors naudingo, neturime kaip namie veikiančiam utorrent klientui nurodyti, kad paimtų mūsų mėgiamą failą. Taigi šiame trumpame „HOWTO“ aprašysiu, kaip iš bet kurios vietos įkelti .torrent failą į veikiantį klientą nuotolinėje vietoje. Jeigu neturite Dropbox kliento, jį galite parsisiųsti per mano referalą. Elektroninis deklaravimas – Mozilla Firefox.