Yayinlar

Facebook Twitter

Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu - vBulletin Türkçe Destek Platformu. Komünist Parti-İnşa Örgütü (KP-İÖ) Atilim Avrupa. MLKP Milizen gedenken dem GAZI-Aufstand. MLKP-Milizen gedenkten am 09.03.2011 um 06:00 in Gülsuyu/Istanbul an einer Schule mit einem Transpi mit der Aufschrift "Die Rechenschaft für GAZI wird gezogen" an den GAZI-Aufstand im März 1995.

MLKP Milizen gedenken dem GAZI-Aufstand

Die Gedenkaktion erfolgte mit Bomben und lauten Parolen, so u.a. der Slogan "Es lebe der Gazi Aufstand - Es lebe die MLKP! ". Zudem wurde das Volk zum 12. März 2011 in die Reihen der MLKP in Gazi aufgerufen. Indymedia ist eine Veröffentlichungsplattform, auf der jede und jeder selbstverfasste Berichte publizieren kann. MLkp: Boletín internacional nº 101. África del Norte, Península arábica, Balcanes… levantamientos sociales encendidos El levantamiento popular que empieza en Túnez sigue desarrollándose en Egipto donde cientos de miles de personas participan a las manifestaciones.

MLkp: Boletín internacional nº 101

Home. Socialist Women's Union. Devrimci Halkın Birliği - Haberler. Karın ve havanın hem doğayı, hemde insanı üşüttüğü bir dönemde kahrolası bır kalp krizinde erkence kaybetmiş olduğumuz Fahri yoldaştan sohbet ettik.

Devrimci Halkın Birliği - Haberler

O bize bir çok olumlu erdemler ve değerler bıraktı. O bize beynimizi ve yüreğimizi daha verimli kullanmayı öğretti. Marksist Leninist Komünist Parti Türkiye / Kuzey Kürdistan. Halklarımıza!

Marksist Leninist Komünist Parti Türkiye / Kuzey Kürdistan

Rojova'da kan ve barut ortasında bir umut büyüyor. Halkların özgürlüğü, eşitliği ve kardeşliği bayrağı dörtbir yanda dalgalanıyor. Türk burjuvazisinin, NATO'nun ve işbirlikçi Hür Suriye Ordusu'nun Rojova devrimini yolundan çıkarma veya boğma planlarına kahramanca karşı konuluyor. 95.1 Farklı Ses Farklı Yorum Özgür Radyo. GİK-DER - Refugee Workers' Cultural Association (RWCA) Ezilenlerin Sosyalist Partisi. Yüksel Caddesi'nde toplanan üyelerimiz, "Kitaplara kelepçe vurulamaz.

Ezilenlerin Sosyalist Partisi

Siyasi tutsaklar onurumuzdur" yazılı pankart açtı. Adalet Bakanlığı önüne yapılan yürüyüşte, "Tecrit işkencedir, tecrire son", "Siyasi tutsaklar onurumuzdur", "Zindanlar yıkılsın, tutsaklara özgürlük", "Kitaplara kelepçe vurulamaz" sloganları atıldı. Burada açıklama yapan Ankara İl Örgütü yöneticimiz Mehmet Ali Tosun, AKP'nin bir taraftan "açılım, ileri demokrasi ... devamı Gençliği'nin düzenlediği "Gençlik Örgütlenme Kurultayı" devam ediyor. Turkishmarxist. Genç-Sen - Anasayfa.

Ezilen Göçmenler Kolektifi. Devrimci Halkın Birliği. İstanbul Indymedia. Etkin Haber Ajansı - Ana Sayfa. Ezilenlerin Sosyalist Partisi.