Yayinlar

Facebook Twitter
Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu - vBulletin Türkçe Destek Platformu
Komünist Parti-İnşa Örgütü (KP-İÖ) | Devrimci Parti
Atilim Avrupa
MLKP Milizen gedenken dem GAZI-Aufstand MLKP Milizen gedenken dem GAZI-Aufstand MLKP-Milizen gedenkten am 09.03.2011 um 06:00 in Gülsuyu/Istanbul an einer Schule mit einem Transpi mit der Aufschrift "Die Rechenschaft für GAZI wird gezogen" an den GAZI-Aufstand im März 1995. Die Gedenkaktion erfolgte mit Bomben und lauten Parolen, so u.a. der Slogan "Es lebe der Gazi Aufstand - Es lebe die MLKP!". Zudem wurde das Volk zum 12. März 2011 in die Reihen der MLKP in Gazi aufgerufen. Indymedia ist eine Veröffentlichungsplattform, auf der jede und jeder selbstverfasste Berichte publizieren kann.
MLkp: Boletín internacional nº 101 MLkp: Boletín internacional nº 101 África del Norte, Península arábica, Balcanes… levantamientos sociales encendidos http://www.mlkp.info/index.php?icerik_id=8838 El levantamiento popular que empieza en Túnez sigue desarrollándose en Egipto donde cientos de miles de personas participan a las manifestaciones.
Home
Socialist Women's Union
Devrimci Halkın Birliği - Haberler Devrimci Halkın Birliği - Haberler Karın ve havanın hem doğayı, hemde insanı üşüttüğü bir dönemde kahrolası bır kalp krizinde erkence kaybetmiş olduğumuz Fahri yoldaştan sohbet ettik. O bize bir çok olumlu erdemler ve değerler bıraktı. O bize beynimizi ve yüreğimizi daha verimli kullanmayı öğretti.
Halklarımıza! Rojova'da kan ve barut ortasında bir umut büyüyor. Halkların özgürlüğü, eşitliği ve kardeşliği bayrağı dörtbir yanda dalgalanıyor. Türk burjuvazisinin, NATO'nun ve işbirlikçi Hür Suriye Ordusu'nun Rojova devrimini yolundan çıkarma veya boğma planlarına kahramanca karşı konuluyor. Marksist Leninist Komünist Parti Türkiye / Kuzey Kürdistan Marksist Leninist Komünist Parti Türkiye / Kuzey Kürdistan
95.1 Farklı Ses Farklı Yorum Özgür Radyo
GİK-DER - Refugee Workers' Cultural Association (RWCA)
Ezilenlerin Sosyalist Partisi Ezilenlerin Sosyalist Partisi Yüksel Caddesi'nde toplanan üyelerimiz, "Kitaplara kelepçe vurulamaz. Siyasi tutsaklar onurumuzdur" yazılı pankart açtı. Adalet Bakanlığı önüne yapılan yürüyüşte, "Tecrit işkencedir, tecrire son", "Siyasi tutsaklar onurumuzdur", "Zindanlar yıkılsın, tutsaklara özgürlük", "Kitaplara kelepçe vurulamaz" sloganları atıldı. Burada açıklama yapan Ankara İl Örgütü yöneticimiz Mehmet Ali Tosun, AKP'nin bir taraftan "açılım, ileri demokrasi ... devamı Gençliği'nin düzenlediği "Gençlik Örgütlenme Kurultayı" devam ediyor.
Turkishmarxist
Genç-Sen - Anasayfa
Ezilen Göçmenler Kolektifi
Devrimci Halkın Birliği | Haber Portalı
İstanbul Indymedia
Etkin Haber Ajansı - Ana Sayfa
Ezilenlerin Sosyalist Partisi