background preloader

Proyecto

Facebook Twitter

Coops

Sponsors. לוח ברשת - מאמרים. Re-imagining school. Noah Wilson-Rich: Every city needs healthy honey bees. Edi Rama: Take back your city with paint. Kiran Bir Sethi teaches kids to take charge. SADAKA REUT_HEBREW » דוח שנתי 2010-2011. יעדי התוכנית. התוכנית הלאומית לילדים ובני נוער בסיכון. Street art. נתונים סטטיסטיים. מודל תכנית 'עיר ללא אלימות' תמונת סיכום מודל התכנית.

מודל תכנית 'עיר ללא אלימות'

תחומי הפעילות של תכנית 'עיר ללא אלימות' תמונת סיכום תחומי הפעילות תכנית עיר ללא אלימות היא מודל עבודה להתמודדות עם כל סוגי האלימות ביישוב ברמה עירונית-מערכתית.

תחומי הפעילות של תכנית 'עיר ללא אלימות'

התכנית הלאומית 'עיר ללא אלימות' נבחרה לשמש כתכנית הדגל של ממשלת ישראל להתמודדות עם התנהגות אנטי חברתית, אלימות, עבריינות ופשיעה. התכנית שואפת לצמצם באופן הדרגתי ומשמעותי את תופעות האלימות בחברה. הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול. עיר ללא אלימות. תמונת סיכום עיר ללא אלימות תכנית 'עיר ללא אלימות' היא מודל עבודה חדשני להתמודדות עם כלל סוגי האלימות בישוב ברמה עירונית – מערכתית.

עיר ללא אלימות

תכנית 'עיר ללא אלימות' נבחרה לשמש תכנית הדגל של ממשלת ישראל ושל המשרד לביטחון הפנים בתחום ההתמודדות עם התנהגות אנטי-חברתית, אלימות, עבריינות ופשיעה. עוד בשפלה nrg - המשטרה מציגה: מפת הפשיעה של לוד. עברייני עיר הפשע לוד צפויים להרגיש כבר בקרוב את נחת זרועו של החוק.

עוד בשפלה nrg - המשטרה מציגה: מפת הפשיעה של לוד

המשרד לביטחון הפנים והעירייה יוצאים במאמץ משותף למיגור העבריינות בלוד לכל סוגיה, כשהם מצוידים ב"מפת הפשיעה" העירונית, הנחשפת כאן לראשונה. מפה זו תוצג בישיבת הממשלה הקרובה, בפני ועדת שרים מיוחדת שתדון במצב העיר. הפגנת תושבי לוד על האלימות בעירם צילום: רענן כהן לוד היא העיר הראשונה בתוכנית הלאומית שבה הוכנס השיטור העירוני, ויחידה כזו החלה לפעול בתחומה כבר בשבוע שעבר, באופן ניסיוני, בפיקוד משטרת מרחב השפלה. העיר חולקה לאזורי פשיעה, לפי סוגיה, ובכל אזור יוצב כוח מיוחד למאבק בסוג הפשיעה שבו. מתחם אצטדיון הכדורגל: אזור פעיל בעיקר בשעות הלילה. Untitled. CNN airs ISRAEL21c story: Lod Community Cooperation. הבהוב תקווה בלוד. לפני זמן מה התקיים בלוד כנס מיוחד להשקת קרן לוד.

הבהוב תקווה בלוד

כל מי שיודע משהו על החברה הישראלית יודע שהעיר לוד סובלת זה שנים מבעיות סוציו-כלכליות קשות. הכנס לעומת זאת, התאפיין ברוח של גאווה מקומית. ילדי המהפכה - כללי. "זה היה טלפון קורע לב, אפילו בכיתי אחריו", נזכרת רותם אלון ומחייכת במבוכה.

ילדי המהפכה - כללי

"יום לאחר שקיבלתי את ההחלטה, סבתא התקשרה בבהלה. כשהיא דיברה רעדתי, הבקשה שלה היתה כל כך כנה והיה קשה להרגיע אותה. גם עם ההורים שלי, שבסופו של דבר גאים על המהלך שאני עושה, לא היה מיד קל. אבל דיברנו על החששות והם איתי עכשיו. צאצאי המהפכה - סוף שבוע. 1.

צאצאי המהפכה - סוף שבוע

סיפורו של כפר הסטודנטים בלוד, עורר גל סיורים של עשרות אנשים ששקלו מעבר ללוד. שבעה מהם התגבשו כקבוצה המתכוונת כבר בשבועות הקרובים להקים את ביתם בלוד. "למעשה תיכננתי כבר לקנות דירה בתל אביב", מספרת אביטל בלונדר, המתגוררת היום בשכונת נוה צדק. "כבר הייתי בשלבים מתקדמים, ראיתי מספר דירות ולא מעט מתווכים בעיר כבר הכירו אותי. ואז קראתי את הכתבה על כפר הסטודנטים בלוד. Centre For Environment Education. ABmaps - אינדקס ערים ושכונות בישראל. ‫חדר החדשות - שיקום לוד‬‎ לוד. ערך זה עוסק ב עיר ב מדינת ישראל .

לוד

אם התכוונתם למשמעות אחרת, ראו לוד (פירושונים) . ה מסגד הגדול, משרידיה האחרונים של לוד הממלוכית אנדרטה בלוד לנופלים במערכות ישראל. ‫7arakeh Fawreyeh حركة فورية #2 חרקה פאורייה 2#‬ נתוני פשיעה לשנת 2011. נתוני פשיעה לשנת 2011 נתוני הפשיעה בישראל בשנת 2011 שעור הפשיעה המדווחת לשנת 2011 אזור זה מרכז נתוני פשיעה לשנת 2011 וכולל נתונים אודות: פני החברה בישראל   SOCIETY IN ISRAEL, דוח מס' Report No. 5, חשוון תשע"ג, אוקטובר October 2012. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה  - חברה   -  רווחה. לוד. מפת הפשיעה של ישראל. דירוג צאום ופורבס: הערים הטובות בישראל.

יותר מ-90% מתושבי ישראל חיים בערים המהוות את מרכזי התרבות, הכלכלה והבילוי שלנו, ומשמשות כקטרי הצמיחה של המשק, מוקדי התיירות ויצרניות התעסוקה. התחרות המתגברת בין הערים בישראל, והתחרות הגלובלית העזה בין ערים על משיכת תושבים, תיירים, משקיעים ועסקים הולידה בשנים האחרונות מדדים שונים לדירוג ערים בתחומים שונים והשוואה בינהן. גם בישראל מתעצמת התחרות בין הערים, והיא מתחוללת בשני מישורים מקבילים: פנים ארצית ובין לאומית. ערי ישראל מתחרות בינהן על משיכת האוכלוסייה הטובה ביותר, המשקיעים והעסקים אבל גם מתחרות עם ערים מובילות אחרות בעולם על משיכת תיירות, השקעות ועל הדימוי הבינלאומי. משטרת ישראל: ירידה ניכרת בנתוני הפשיעה בלוד. משטרת ישראל: ירידה ניכרת בנתוני הפשיעה בלוד מנתוני משטרת ישראל שפורסמו השבוע בהרחבה בתקשורת הארצית עולה כי ב-8 החודשים הראשונים של 2009, קיימת ירידה של 30% בעבירות אלימות, 25.4% בפריצות לבתים, 44.2% בגניבות רכב * עפ"י נתוני המשטרה – לוד בטוחה במס' פרמטרים שנמדדו, יותר מחיפה, נתניה, ראשל"צ, תל-אביב, באר-שבע, אשקלון ועוד ערים בישראל * אילן הררי: הפעילות הנחושה המתבצעת בלוד הינה תוצאה של שיתוף פעולה פורה והדוק עם המשרד לביטחון פנים והמשטרה המתבצע תוך חלוקת אחריות וגיבוי הדדי עם העירייה.

הנתונים שפורסמו השבוע בהרחבה בתקשורת הארצית, בהחלט מדברים בעד עצמם. משטרת ישראל מדווחת על ירידה ניכרת בנתוני הפשיעה בלוד, בהשוואה לערים אחרות, זאת לאחר שמשטרת ישראל פיתחה והטמיעה מערכת מדידה, ניהול והערכה למפקדי תחנות המספקת נתונים אמיתיים שעל בסיסם מתקבלות החלטות בכל דרי הפיקוד במשטרה. המדידה מתבצעת בשלושה תחומים: עבירות אלימות הכוללות מקרי שוד אלימים, תקיפות חמורות, קטטות והפרעות במקומות ציבוריים, ותקיפות. רשימת פרסומים נבחרים- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. סקר שירותי חינוך ורווחה, בתי ספר יסודיים ועל-יסודיים, חינוך עברי וחינוך ערבי, תשס"ח.

תלמידי כיתות י"ב נבחנים בבחינות בגרות וזכאים לתעודה לפי יישוב מגורים 2003-2002. נגישות להשכלה על-תיכונית וגבוהה בקרב מסיימי תיכון בישראל מחזורי תשמ"ד-תשנ"ד, מעקב עד תשס"ב. פרופיל בריאותי-חברתי של היישובים בישראל 2002-1998. אפיון רשויות מקומיות וסיווגן לפי הרמה החברתית-כלכלית של האוכלוסייה 2006. סקר הכנסות 2010.