background preloader

Mobile

Facebook Twitter

11 Android Apps To Make Waking Up Way More Awesome. Jeremie Berrebi, Co-founder at Kima ventures. כלכליסט אינסיידר » 5 דברים שכל יזם יכול ללמוד מאשטון קוצ'ר. אל תאפשר לאף אחד להגיד לך במה אתה טוב אשטון קוצ'ר בן ה-37 הוא כידוע שחקן מצליח.

כלכליסט אינסיידר » 5 דברים שכל יזם יכול ללמוד מאשטון קוצ'ר

מאוד. מאחוריו רקורד של עשרות תפקידים בולטים בטלוויזיה ובקולנוע, שצברו לו הון אישי המוערך ב-140 מיליון דולר. הנחת היסוד הכוללת היא ששחקנים ואנשי אמנות לא באמת מבינים בעסקים, וגם קוצ'ר, שהחל את דרכו בעולם העסקים בשנת 2007, נתקל לא פעם בגישה המזלזלת הזו, אבל לא נתן לזה לעצור מבעדו. אפליקציות כחול-לבן: לצלם את גנב הסמארטפון ולעבור למצב שקט באופן אוטומטי. אפליקצית שעון מעורר להרפתקאנים או כזו שתעזור לכם לתפוס את מי שניסה לפרוץ לכם לטלפון ועוד אפליקציות ישראליות חדשות על המדף מקור: עמודי האפליקציות, עיבוד תמונה Blipit Search – כל האופציות פתוחות האפליקציה הזו היא בעצם מנוע חיפוש למקומות, אשר מאגדת את כל האפליקציות הרלוונטיות בנוגע לאותו מקום, תוך כדי שנחסך מהמשתמש הצורך לדלג ולעבור בין יישומים שונים.

אפליקציות כחול-לבן: לצלם את גנב הסמארטפון ולעבור למצב שקט באופן אוטומטי

מסטארטאפ קטן לחברה ששווה 2.3 מיליארד דולר: עדי טטרקו מספרת את הסיפור של Houzz. עדי טטרקו מוזכרת בנשימה אחת עם מקימי יוטיוב, וואטסאפ ויאהו, ונחשבת לאחת הנשים העשירות בארצות הברית.

מסטארטאפ קטן לחברה ששווה 2.3 מיליארד דולר: עדי טטרקו מספרת את הסיפור של Houzz

והכל בזכות Houzz, אפליקציית העיצוב המצליחה בעולם, שמושכת 30 מיליון משתמשים מכורים בחודש ושווה יותר מ־2 מיליארד דולר קרדיט תמונה: HOUZZ PR מאת אסף גלעד, כלכליסט באוקטובר האחרון הפך אשטון קוצ'ר לאבא. 10 דברים שאפשר ללמוד מכתבת הענק של בלומברג על מתכנתים וקודים לתוכנות ואפליקציות. Kamcord’s Android app lets you record footage from any game on your mobile device. Android tips: How to use an important security feature you probably don’t know about. How to Install the Android M Developer Preview on Your Nexus 5, 6, or 9. אייפוניסטים? חבל עליכם: 10 אפליקציות שיש רק לאנדרואיד. מחפשים פרטנרים לפעילות כלשהי? הכירו את EveryMatch הישראלית. מחפשים שותף לריצה, כדורגל או טיול מסביב לעולם?

מחפשים פרטנרים לפעילות כלשהי? הכירו את EveryMatch הישראלית

הכירו את השירות שעשוי לעזור לכם למצוא את האחד מציאת פרטנים בהתאמה אישית. מקור: EveryMatch, Youtube סוף השבוע כבר כאן ונראה לנו שזו הזדמנות נהדרת להכיר לכם שירות חדש כחול לבן, שיאפשר לכם לבצע את כל הפעילויות האהובות עליכם, כל הזמן ומכל מקום בעולם. EveryMatch מספקת לקהילות קיימות ברחבי בעולם פלטפורמה למציאת שותפים וניהול פעילויות, המותאמת בדיוק לצרכים שלהם. מציאת שותפים לכל פעילות בעולם האמיתי המוצר הראשון שהשיקה החברה הינו מוצר אינטגרציה המאפשר לכל קהילה, חברה, אתר או אפליקציה להטמיע פלטפורמה שלמה ומותאמת אישית, באתר האינטרנט, עמוד הפייסבוק או אפליקציית מובייל, בתוך דקות וללא צורך בפיתוח. שיווק סטארטאפ - איך קובעים יעדים שיובילו לתוצאות? החלטתם להגדיל את החשיפה והרעש שמקבל הסטארטאפ שלכם?

שיווק סטארטאפ - איך קובעים יעדים שיובילו לתוצאות?

איך קובעים יעדים ראלים שיובילו גם לתוצאות? מההכרות שלי נראה שכל הסטארטאפיסטים יודעים שצריך לקבוע יעדים. הם גם יודעים שצריך לעשות שיווק וכולם עושים פעילות כזו או אחרת אם זה בסושיאל מדיה, ב-SEO, רבים כותבים תוכן וכד'. אלא שמעטים ביותר יודעים כיצד לקבוע את היעדים שיובילו לתוצאות המקסימליות ואיך לתכנן את הפעילות השיווקית על פי המטרות והיעדים שרוצים להשיג ולא להיפך. הדבר נכון הן לתכנון הפעילות להשגת המשקיעים והן לתכנון הפעילות השיווקית מול קהל היעד.

Build Better Spending Habits with These 7 Android Finance Apps. 4 כללי יסוד לאפליקציה שלכם בלעדיהם היא לא תשרוד. את Temple Run ו-Waze כולנו מכירים אך יש אפליקציות כמעט זהות שנעלמו מהעולם זמן קצרצר לאחר שהגיחו אליו.

4 כללי יסוד לאפליקציה שלכם בלעדיהם היא לא תשרוד

למייסד אובר יש אפליקציה חדשה ומהפכנית שמאיימת על אמזון ואיביי. גארט קאמפ עשה הון מלסייע לאנשים לנווט בעולם הדיגיטלי, ואז הון גדול הרבה יותר מלסייע להם בעולם האמיתי.

למייסד אובר יש אפליקציה חדשה ומהפכנית שמאיימת על אמזון ואיביי

ב-2007 קאמפ הקים כמייסד שותף את אובר, והיום הונו האישי מוערך ב-5.3 מיליארד דולר. כיו״ר אובר אין לו תפקיד אופרטיבי בחברה, כך שבשנה שעברה היה לו מספיק זמן לייסד את אינקובטור ההייטק אקספה (Expa), היושב בקומה ה-27 של מגדל משרדים בסן פרנסיסקו. Featured: Top 10 Android Apps For Musicians. Featured: Top 10 Video Player Apps for Android. TROPHiT הישראלית תביא לכם משתמשים איכותיים יותר לאפליקציות שלכם. הסטארטאפ הישראלי מצא פתרון מעניין במיוחד לאחת מהבעיות המאתגרות ביותר בתעשיית האפליקציות והמשחקים כיום - איכות היוזרים לאחר הורדת היישום.

TROPHiT הישראלית תביא לכם משתמשים איכותיים יותר לאפליקציות שלכם

מקור: TROPHiT בני האדם בכל רחבי העולם אוהבים ונמשכים למבצעים, הנחות ומתנות למיניהן, בין אם יודו בכך ובין אם לא. סטארטאפ ישראלי בשם TROPHiT השכיל לעשות בעובדה זו שימוש, לטובת פיתוח מוצר חדש שעשוי להתגלות כ-Win Win, הן עבור הצרכן והן עבור היצרן, או במקרה זה מפתחי האפליקציה. TROPHiT היא פלפטורמה המאפשרת למפתחי אפליקציות ומשחקי מובייל להפיץ את תוכן האפליקציות שלהם (מטבעות, שלבים, חרבות או כל InApp Purchase אחר), כ׳קופונים חינמיים׳ על גבי רשתות פרסום וערוצי מדיה קיימים, כחלק מתהליך הפצת האפליקציה ורכישת יוזרים חדשים (או החזרת יוזרים לא פעילים). You can now push Google Maps directions from your desktop to your smartphone. אפליקציית גל׳׳צ החדשה מדגימה נהדר איך לא בונים אפליקציה [דעה] Dynamisez vos sites web avec JavaScript ! Bienvenue à toutes et à tous, Qui n'a jamais entendu parler du JavaScript ?

Dynamisez vos sites web avec JavaScript !

Créé dans les années 90 en tant que simple langage de script, JavaScript est désormais un des poids lourds du développement Web ! Avoir l'audace d'entreprendre. Créez des applications en C# pour Windows Phone 8. La révolution de la mobilité est en marche.

Créez des applications en C# pour Windows Phone 8

Nous connaissons tous l’iPhone qui a su conquérir un grand nombre d’utilisateurs, ainsi que les téléphones Android dont le nombre ne cesse de croitre… Ces téléphones intelligents (ou smartphones) deviennent omniprésents dans nos usages quotidiens. Microsoft se devait de monter dans le TGV de la mobilité ! Rentabilisez vos applications mobiles. Créez des applications pour BlackBerry. Breaking: Nexus 5 2015 is reportedly being designed by LG.

5 Must-Have Android Apps For New Moms and Dads. Find your phone with these helpful tracking tips. How to Wipe An Android Phone (Completely) Top 5 free Android Office Apps 2015.