background preloader

Obchody

Facebook Twitter

Služby obchodům - Heureka.cz. Význam jednotlivých značek Požadavky na kvalitní XML soubor Ukázka základní podoby XML souboru: Aby mohlo dojít k importu produktů do našich vyhledávačů, je zapotřebí mít vytvořený tzv.

Služby obchodům - Heureka.cz

XML soubor (nebo-li XML FEED), což je jednoduchý datový formát, pomocí kterého nám předáte informace o vašem zboží a jeho cenách. XML soubor je automaticky generován z vašich stránek, a proto jeho vytvoření či úpravy konzultujte se svým webmasterem. OpenCart 1.4 Beginner's Guide (9781849513029): Murat Yilmaz. Internetový obchod, e-shop, eshop, shop, seo, marketing. Kvalitní open source eshop. Který? To není vůbec jednoduchá odpověď.

Kvalitní open source eshop. Který?

Na co se při hledání open source eshopu zaměřit? Který stojí za hřích? A není předchozí otázka trochu už patologická ecommercefilie? Měl jsem v ruce leccos (opět prosím bez konotací), včetně cca desítky open source eshopů. Po zkušenostech mých i zkušenostech klientů se pokusím sesmolit nějaké „tero“, které by asi open source eshop měl mít, pokud počítáte s tím, že jej budete produkčně používat. TomatoCart. OsCommerce. OpenCart. Zen Cart.