background preloader

Čtení online - servery

Facebook Twitter

Vybíráme domácí pekárnu nejen pro bezlepkové pečivo. Potravinové omezení v oblasti lepku, mléka a dalších surovin hojně používaných k výrobě pečiva s sebou přináší nemožnost kupovat pečivo v pekárnách a obchodech.

Vybíráme domácí pekárnu nejen pro bezlepkové pečivo

Spousta lidí si ovšem nedokáže život bez čerstvého chleba nebo rohlíku představit, proto již dnes existují možnosti i pro tuto skupinu lidí. Pečivo Pravděpodobně nejznámnějsím výrobcem bezlepkových produktů je italský koncern Schär, jehož produkty lze dnes běžně sehnat v naprosté většině obchodních řetězců, internetových obchodů i prodejen se zdravou výživou. Drobnou komplikací je vyšší cena produktů a zároveň nutnost pečivo vyrábět trvanlivé. Tím jsou konzumenti bohužel ochuzeni o čerstvost. Náš ekonomický systém má tendenci vykořisťovat přírodu a nevážit si zdrojů, říká tvůrce přírodních zahrad. Tomáš Svoboda se věnuje permakultuřeFoto: prirodnizahrady.com Po roce a půl se vracíme k muži, který se svou rodinou žije tak, aby se na své okolí musel spoléhat co nejméně.

Náš ekonomický systém má tendenci vykořisťovat přírodu a nevážit si zdrojů, říká tvůrce přírodních zahrad

Tomáš Svoboda vysadil jedlý les, permakulturní zahradu, chová včely. Co vše obsahuje zubní pasta - Ekoista.cz. Zuby představují zdraví a krásu v jednom: krásný úsměv přitahuje zaslouženou pozornost, zdravé zuby a dásně jsou důležité pro celkové zdraví.

Co vše obsahuje zubní pasta - Ekoista.cz

Vše co jste (ne)chtěli vědět o nástřihu hráze. Chcete se dozvědět o nástřihu hráze víc, než jen to, že je častou součástí porodů?

Vše co jste (ne)chtěli vědět o nástřihu hráze

Kdo už se někdy zajímal o to, jak probíhá porod, respektive v nemocničním zařízení, které je v dnešní době jediným oficiálně legálním místem, kde se dá porodit dítě, určitě se dozvěděl o často prováděném výkonu zvaném epiziotomie. Co to je? Kdy se tento zákrok začal provádět a proč? Jak moc je (ne)vhodný? Historie epiziotomie: ENVIS - Informační servis o životním prostředí: Pražské studánky - abecední seznam (rejstřík) Odvrácená strana digitálního nomádství - Dan Tržil. Nakladatelství JOTA. Děláme si to doma sami by Nakladatelství JOTA. Vegan & RAW Archives - Stránka 2 z 4 - Scribbler.cz. Vegan & RAW Archives - Stránka 2 z 4 - Scribbler.cz. Vegetariánská rodina. Začínáte s vegetariánstvím až v dospělosti a nebo chcete vyzkoušet nějaký ten den bez masa?

Vegetariánská rodina

Nebo vás jen zajímá co se doporučuje jíst, když nejíte maso, aby vám nic nechybělo a byli jste co nejvíce zdraví? V naší společnosti ještě ve stravovacích zvycích přetrvává názor, že bezmasá strava znamená chudá strava. Někde v jídelnách jen sladká jídla a nebo smažená jídla. Tak to by ale bylo velmi nezdravé, zdravější než maso, ale přesto pro tělo zatěžující a nedostatečné. Nelze se stát vegetariánem a jen vynechat maso a masné výrobky. Nestačí stát se tzv. pudinkovým vegetariánem. Je třeba si něco přečíst a nastudovat o výživě, o vitamínech, minerálech , hlavně o bílkovinách a nenasycených mastných kyselinách a kde se co v potravinách vyskytuje a co by asi tak měl člověk v potravě přijímat.

Většinu informací najdete na těchto stránkách, některé informace jsou schovány pod částí suroviny, některé najdete u receptů a některé u rozpisu vegetariánské děti. Magazín FC 3/2014. Neviditelný čert. Fotobanka ArchFoto.cz - fotografie českých památek a přírodních krás. Odkazy Veggie Parade. Vegan. NOVÉ BOHATSTVÍ. My jsme. Mark Dzirasa - spisovatel, trenér, korporátní kouč, duchovní mentor. Floowie. Bio-info. Jidlem ke zdraví. Bio-info. . . . 365 věcí, které si můžete udělat doma sami. BK: Biokontakt - úvod. Rady a návody. Jiné stránky, jiný pohled na realitu... - Jak stránky používat. Struktura Jiné Stránky jsou strukturovány do přehledných sekcí dle jejich konkrétního zaměření Z nabídky MENU, se dostanete buď na obsah sekce samotné nebo na články Dalším prokliknutím se zobrazí obsah článku samotného Novinky e-mailem Odběr odkazů na nové články je možný prostým registrováním mailového spojení.

Jiné stránky, jiný pohled na realitu... - Jak stránky používat

Váš mail samozřejmě nebude pro nikoho dalšího k dispozici a nebude zveřejněn ani ostatním příjemcům novinek. Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život! Modernisvet. Olomoucký Bajkazyl se zapojil do projektu Rekola - Ekologické bydlení. Olomoucký Bajkazyl je první odnoží známého cyklistického epicentra, pražského Bajkazylu.

Olomoucký Bajkazyl se zapojil do projektu Rekola - Ekologické bydlení

Ve své podstatě prakticky demonstruje to, co je v českých studentských městech patrné už dávno. Jízdní kolo je prostě ten nejspolehlivější a nejdostupnější prostředek, který vás hladce přepraví mezi přednáškami, školními budovami, nezbytnými nákupy a zábavou. Merlin, král čarodějů a mágů. Aktuální dění v souvislosti se Vzestupem planety Země. Každá květina potřebuje čas, aby mohla zapustit kořeny.

Aktuální dění v souvislosti se Vzestupem planety Země

Máme za sebou Kosmický kříž. Můžete se cítit, že se rozhodovalo bez vás o vás. Mohli jste se jen dívat na děj svého života, na situace, do kterých byste vy sami nevstoupili. Jaký pocit vám z toho zůstal? Vztek, lítost, pocit zneužítí, marnost….? A S T R A G A L © - Knížky pro Váš rozvoj. Doufám, že Vás nová existence této sekce potěší a že zde najdete, vše, co potřebujete a hledáte :o) Martina Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky - otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla.

A S T R A G A L © - Knížky pro Váš rozvoj

Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se přihodit i vám. Připravte se na rozhovor. Ve skutečném dialogu, odehrávajícím se v nitru každého člověka, který se rozhodl žít v pravdě, nezáleží na tom, k jakému náboženství se přiklání, nebo zda se vůbec považuje za věřícího člověka. Odcházíme.cz » Blog. „Konzumuj!

Odcházíme.cz » Blog

Když nebudeš konzumovat, staneš se outsiderem – černou ovcí! Budeš pozadu a všichni se tě budou stranit a posmívat se ti.“ - Tak nějak je nejen na děti vyvíjen tlak být více spotřebitelem, než člověkem. Podlehne-li člověk, stane se spotřebitelem, který přežívá v iluzorním světě – v bláznivé interaktivní a nekonečné virtuální hře, kde pravidla… Read More → Od dob technické revoluce jsme se zasekli ve vývoji. DIY. Humanity Healing Network. Marně sháníte léčebné konopí? Poslední šance na semínka zdarma. Šestý ročník kampaně Semínka seniorům bude ukončen 10. května na demonstraci za legalizaci konopí. Tato akce podporuje každého, kdo si přeje využívat léčebných účinků konopí, ale neví, kde nebo jak si konopí obstarat.

Podmínky pro zaslání semínek naleznete na stránkách www.seminkaseniorum.cz V pořadí šestý ročník akce Semínka seniorům byl tradičně zahájen na mezinárodním veletrhu Cananfest 2013, který se konal ve dnech 8. až 10. listopadu na pražském Výstavišti v Holešovicích. V rámci kampaně nabízíme kromě semínek všem zájemcům o konopnou léčbu i návody na pěstování, popřípadě recepty na výrobu domácích léčebných preparátů a odkazy na další zdroje důležitých informací. Healthy Body Now. Www.pokladyprirody.cz/3115-soda-a-jeji-ucinky-pro-kazdodenni-zivot. Healthy Body Now. Zdravé vaření pro děti a maminky - Jíme Jinak. Potravinová nezávislosť: Ruskí záhradkári vypestujú až 40% jedla pre krajinu.

E-knihy zdarma. Kontakt. Lohas magazín. Proti proudu. Živo-bytí.cz. Budoucnost jsi Ty. Vlna vědomí. Milí čtenáři, děkujeme za příznivé ohlasy a vřelé přijetí, kterých se nám dostalo po vydání prvního čísla. Jedna věc je ale časopis vyrobit, druhá distribuovat. Jak už jsme zmiňovali, rozhodli jsme se vybudovat vlastní síť odběrných míst, kde si časopis budou moct zakoupit jak náhodní návštěvníci, tak čtenáři, kteří dávají přednost pořízení jednotlivých čísel před předplatným. A tak si mohou časopis koupit například v obchodě se zdravou výživou, zdravé cukrárně nebo v proslulé pražské čajovně U Džoudyho. Seznam odběrných míst najdete níže nebo v této mapce.

Abychom mohli kvalitní časopis vydávat dlouhodobě, potřebujeme dosáhnout určitého počtu předplatitelů a prodaných kusů. V tuto chvíli je tedy stále nejjednodušší objednat si níže předplatné alespoň tří čísel (za 147 Kč), případně na půl roku (294 Kč) či celý rok (588 Kč). Leitmotivem březnového čísla je téma dezinformace, které je vzhledem k současným událostem ve světě více než aktuální.