background preloader

Postahovat později

Facebook Twitter

Jak zestárnout o deset let: projet stopem střední Ameriku. Koupím si úplně stejný pirožek s masem, který jsem si dával ke snídani v Rusku, vše se mi už točí v kruhu.

Jak zestárnout o deset let: projet stopem střední Ameriku

Mám pocit, že jsem za poslední dva měsíce všechno viděl, jedl, slyšel. A to je trochu únavné. Ještě mnohem únavnější je stopovat, přestalo mě to těšit. Ale musím se překonat. Chci využít zbytku času do desáté dopolední, kdy bývá příjemně – později už je to prádelna, jakou Evropa díkybohu nikdy nepozná. Každá minuta trvá půl hodiny, ale v Panamě mám štěstí, zanedlouho zastavuje Omar. Spíš vůbec nechápu, proč tomu zpocenému trosečníkovi zastavil.

Nikdy neporozumím militantním ateistům, kteří se vysmívají víře, já hluboce věřící lidi ctím. Mimochodem, v severní Panamě projíždíme kolem několika mešit, žijí tu tisíce Palestinců. Domácí test ukáže, zda pacient potřebuje antibiotika. Při rozhodování, zda s teplotou a bolestí v krku navštívit lékaře, pomůže domácí test, který z kapky krve z prstu ukáže do pěti minut, jestli člověk potřebuje antibiotika.

Domácí test ukáže, zda pacient potřebuje antibiotika

Hladinu tzv. c-reaktivního proteinu (CRP) zjišťují v ordinacích praktičtí lékaři u dětí i dospělých, nově je možné si test udělat doma. Test prodávají lékárny bez lékařského předpisu, balení se dvěma sadami za 285 korun. Vysoké hodnoty CRP ukazují bakteriální zánět, který se léčí antibiotiky. Nízké hodnoty potvrzují virovou infekci, na ni antibiotika nezabírají. „Všichni známe situaci, kdy nás, naše děti nebo naše milé začne bolet v krku a uvažujeme, co jim je a jak je to závažné, zda jít k lékaři hned, nebo později. Co vidí šaman v psychiatrické léčebně.

Vytvořeno 16. 1. 2015 10:54 Zobrazeno: 10585 V rámci šamanského náhledu signalizuje duševní choroba „zrození léčitele“, objasňuje Malidoma Patrice Somé.

Co vidí šaman v psychiatrické léčebně

Tedy duševní choroby jsou mimořádné, spirituální stavy, spirituální krize a takto je třeba na ně nahlížet, jako na pomoc při zrodu léčitele. To, co vidí lidé na Západě jako duševní nemoc, vnímají lidé z kmene Degara „jako dobrou zprávu z jiného světa“. Osoba, která prochází touto krizí byla vybrána jako médium pro zprávu z říše duchů, kterou je třeba předat danému společenství. „Duševní choroba, poruchy chování všeho druhu, signalizují skutečnost, že se v jednom energetickém poli propojily dvě očividně nekompatabilní energie“, říká Dr. Jedna z věcí, s níž se Dr. Byl jsem šokovaný. Alex byl osmnáctiletý Američan, který se ve čtrnácti letech psychicky zhroutil. Dr. Strávil v mé vesnici celkem kolem čtyř let. Po tomto rituálu začal Alex sdílet s ostatními poselství, které měly tyto bytosti pro tento svět. Poslední, co o Alexovi Dr. Toxiny venku i uvnitř. Taky jste zaznamenali tu módu poslední doby?

Toxiny venku i uvnitř

Vynořila se mezi námi banda lidí, kteří odmítají určité zboží a místo něj si důsledně vybírají jiné. I já patřím mezi skupinu lidí, kteří již nechtějí žít postaru, čili tak, jak je to v dnešní době zvykem (i když i tento zvyk se musel někdy vybudovat). Chci prostě žít v čistém prostředí, jak venkovním, tak vnitřním (myšleno prostředí mého těla). Chudoba skrytá ve vřelosti a předsudcích. Američan fotil české Romy — Kultura. 17. 4. 2014 20:50, autor: bk Praha – "Když jsem poprvé přijel do Česka, nečekal jsem, že lidé v Evropě v jednadvacátém století budou mít takové předsudky, bez ohledu na úroveň vzdělání," prohlásil americký fotograf Kieran Kesner o vztahu Čechů k Romům.

Chudoba skrytá ve vřelosti a předsudcích. Američan fotil české Romy — Kultura

O vzájemné soužití se začal zajímat během studií a překvapilo ho, jak nelibě část společnosti o menšině smýšlí. Vypravil se proto do romských ghett na východě Čech i na Slovensku a našel jinou realitu, než o které ho přesvědčovalo okolí. zdroj: Kieran Kesner Kieran Kesner / Roma (Gypsies) zdroj: Kieran Kesner Kieran Kesner / Roma (Gypsies) zdroj: Kieran Kesner Kieran Kesner / Roma (Gypsies) zdroj: Kieran Kesner Kieran Kesner / Roma (Gypsies) zdroj: Kieran Kesner Zpočátku byl pro Romy vetřelcem, postupem času si na jeho fotoaparát zvykli. Rozhovor s Petrom, Slovákom živiacim sa pránou. Www.63plus1.cz/ruzne/stvoreni.pdf. A S T R A G A L © - Knížky pro Váš rozvoj. Doufám, že Vás nová existence této sekce potěší a že zde najdete, vše, co potřebujete a hledáte :o) Martina Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky - otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla.

A S T R A G A L © - Knížky pro Váš rozvoj

Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se přihodit i vám. Připravte se na rozhovor. Ve skutečném dialogu, odehrávajícím se v nitru každého člověka, který se rozhodl žít v pravdě, nezáleží na tom, k jakému náboženství se přiklání, nebo zda se vůbec považuje za věřícího člověka. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Po několika letech od vydání bestselleru Čtyři dohody vychází kniha Pátá dohoda. Román autora bestselleru Celestínské proroctví zavede čtenáře k dalším dobrodružstvím a k novým duchovním pravdám, jež se dnes objevují v lidském vědomí.

Zdroje: {kz}Tolle_Eckhart_7-cs+sk+en-knih-komplet_PDF-DOC.rar. A S T R A G A L © - Knížky pro Váš rozvoj. Free Vector Background Download. Free Vector Background Download. Free Vector Background Download.