background preloader

Cestování

Facebook Twitter

BoxforKing. Thema anzeigen - Dachzelt - Ein Eigenbau. Dachzelt - Ein Eigenbau von Hartmut Seeger, oderwie schlafe ich in einer Ski-Dachbox?

Thema anzeigen - Dachzelt - Ein Eigenbau

Zuerst möchte ich mich beim Hartmut bedanken, dass ich seine Winterarbeit hier in unserem Forum vorstellen darf. Hartmut wollte immer ein Dachzelt haben, aber selbst die gebrauchten waren ihm immer zu teuer. Was macht der liebe Hartmut wenn er etwas haben will und es sich nicht leisten kann ? – er fängt an zu basteln ! Hier findet ihr meine kleine Bastelanleitung, mit der ich auch ein bisschen Mut machen möchte so ein Projekt anzugehen. Als erstes habe ich mir eine 2,20m lange Skibox ersteigert.Die älteren, kantigen Modelle eignen sich etwas besser als die abgerundeten Neuen. Wild Camping TIPs - spací místa po celém světě. Nový Zéland - Letenky a pojištění na Nový Zéland. Kamenný koberec PIEDRA vnitřní.

Informační tabule. 7 strangely abandoned places in Bali that will give you chills. So you’ve heard all about the dark side of Bali, where hauntings supposedly leave the locals trembling in fear and superstition.

7 strangely abandoned places in Bali that will give you chills

But did you know, hidden in the dark corners of the bustling and beautiful island, are places long abandoned – resorts and parks that are more than just crumbling ruins? Now completely devoid of human life, these locations in Bali are the perfect destinations for the curious and adventurous tourist – only if your heart is up to it. This Halloween, we explore Bali’s darkest secrets. So read on if you dare! 1. Taman Festival is a large amusement park in Sanur that was never completed. Since the park – and its crocodile pit – was abandoned 14 years ago, it has literally crumbled, a sad reminder of an abandoned potential that was never realised.

Now, with shaky buildings threatening to fall at any moment, missing roofs and treacherous steps, locals refer to the old park as a “ghost town”. Gridskipper : Maps and News for Urban Travelers. Nomad List. Leisure / Business Travel Packing List - Travel Light (One Bag)!

Travel Hacking ❤ umění cestovat levně pohodlně a zábavně. Global Pass - Explore Up to 30 Countries in Europe with 1 Pass. Select - Ryanair.com. Umweltzonen in Deutschland. Sraz nezadaných cestovatelů - Diskuse - cestování, poznávání, dobrodružství. Cesty do přírody.cz - průvodce nejen po Alpách a Rakousku. Jiný kafe - cesta kolem světa jinak. Letenky levně od lowcost dopravců - kombinace nízkonákladových leteckých společností. UNICAT's Terracross: A House on Wheels. House & Home NEXT UNICAT's Terracross: A House on Wheels by rozin.abbas from Different Solutions 1.9k Share on Facebook Share on Twitter Imagine an RV on steroids.

UNICAT's Terracross: A House on Wheels

In the Terracross, all the basic needs are met. Sure, the Terracross kind of looks like a garbage truck or tank but the inside is intelligently designed to give you a sleek look plus excellent organization. Source: UNICATPhoto Source: Goods Home Design Did you remember to share this with your friends? Share on Facebook Share on Twitter Never miss a post! See More by rozin.abbas I like to eat. Letenky levně od lowcost dopravců - kombinace nízkonákladových leteckých společností. Ticket overview.

Cestovani

Zatopené lomy - Kawi.cz. Lom je povrchový důl, který slouží k získávání stavebního materiálu nebo těžbě nerostných surovin.

Zatopené lomy - Kawi.cz

Materiál, který je z lomů získáván, může být velmi rozličný co do svého druhu. Může se jednat například o štěrk, který slouží jako výplňový materiál ve stavebnictví, nebo se zde může těžit třeba kvalitní kámen pro dekorativní účely. Co je to lom asi všichni tušíme. Co se však s lomem stane, když v něm skončí těžba? Mnohé jsou zasypány nebo přeměny ve skládky, někdy se však lom ovládne příroda a stává se tak jedinečnou součástí krajiny. Pokud víš o nějakém zatopeném lomu, který tu chybí, či máš připomínku, zážitek, poznatek nebo fotku související s jakýmkoli lomem a chceš se o toto podělit se mnou a ostatními čtenáři těchto stránek, neváhej a napiš mi to Vzkazů či na mail (odkaz je tamtéž).

Lhotský lom Obec, okres, kraj: část obce Podbořánky, Jesenice, Rakovník, Středočeský kraj Odkaz na mapu: prohlédnout na Mapy.cz Těžená surovina: Krtské lomy Autor fotografií: Kawi, autor textu: Kawi. A WEEKEND BREAK. Norsko - Nejlevnější last minute do Norska od německé cestovní kanceláře. Již 10 let prodáváme last minute zájezdy do Norska od německých CK. 5 legendárních burgráren, které změní tvůj pohled na život » Storyous.com. Rozhovor s Martinou Kočařovou Na Facebooku jsem sledoval Nejlepší burger prakticky od začátku.

5 legendárních burgráren, které změní tvůj pohled na život » Storyous.com

Až po několika měsících ale vyšlo najevo, že to celé vede holka a ne nějaký kamioňák s pupkem a kšiltovkou. Holka a takováhle vášeň pro burgery. Brána do nebe i chudák Nedokončený. Deset výjimečných mostů v Česku. Když jedu vlakem po trati mezi pražským Wilsonovým nádražím a Berounem, pokaždé v jednom okamžiku s pobavením sleduji reakci spolucestujících.

Brána do nebe i chudák Nedokončený. Deset výjimečných mostů v Česku

Ti, kdo si dosud četli, najednou číst přestanou a spolu s těmi, kteří jen tak za okénkem vlaku nechávali míjet romantickou krajinu údolí Berounky, v oné chvíli zpozorní a začnou sledovat stráně s vinicemi za řekou. A pak to přijde: mezi kopci se jako zjevení z jiného světa vyhoupne Karlštejn. Koukají se všichni. Nemám nic proti Karlštejnu, jen mi přijde trochu líto, že si lidé stále všímají pouze této "prověřené hodnoty", a naopak bez povšimnutí nechali jiné pozoruhodné stavby, které právě při této cestě míjeli. Mám na mysli mosty. I při této krátké cestě to byly tři pozoruhodné mostní stavby překlenující dlouhé období tří staletí. Nejprve vlak podjížděl pod Nuselským mostem, mimořádným inženýrským dílem, po němž denně přejedou oběma směry desítky tisíc aut, navíc jeho spodní část tvoří tubus, jímž se každou chvíli prožene vlak metra. Zámecký areál Lednice-Valtice: památka UNESCO.

Zámecký areál Lednice-Valtice není z Prahy úplně po ruce, jízda autem tam trvá dvě a půl hodiny.

Zámecký areál Lednice-Valtice: památka UNESCO

Investovaný čas se vám však rozhodně vyplatí. Vůbec to není náhoda, že má tento kraj čestné místo na seznamu památek UNESCO. Klášter Rosa Coeli v Dolních Kounicích. Boutique - Office du Tourisme et des Congrès de Paris. Unlimited travel with complete freedom in the Paris region, with the various options proposed by the RATP !

Boutique - Office du Tourisme et des Congrès de Paris

**Paris Visit (pass transport)** A pass allowing unlimited travel on the bus, metro, tramway and RER networks in Paris and its suburbs. The Paris Transport travel card is perfect for those wanting to visit Paris and make unlimited, unrestricted trips around the Ile-de-France region! The Paris Transport comes with a booklet of reductions in a range of partner establishments.

Plan Interactif des transports en Ile-de-France. Map of Paris Arrondissements. Paris-top-tourist-attractions-map-08-city-sightseeting-route-planner.jpg (1024×604) City maps. Stadskartor och turistkartor - Travel Portal. Plan metro. Metro Paříž - mapa, jízdenky, doprava. Průvodce pařížskou MHD. Jak se vyznat v linkách metra a autobusů a ušetřit na jízdném. Počtem stanic je pařížské metro druhé největší na světě.

Průvodce pařížskou MHD. Jak se vyznat v linkách metra a autobusů a ušetřit na jízdném

„Jardó, ten autobus nezastavil,“ volá rozzuřeně hezká blondýna na svého společníka, když kolem ní na zastávce Palais Royal prosviští autobus číslo 21. Slyšet rodný jazyk je v cizině vždy příjemné a pomoci našinci samozřejmostí. Osmělím se a začnu překvapené slečně vysvětlovat, že pařížské autobusy staví pouze na znamení. To je ale pouze jedna z mnoha odlišností pařížského dopravního systému. Než ale začne hon po památkách, je dobré si rozmyslet, jak se pod Eiffelovku nebo k Notre-Dame dostat. Běžný turista bez relevantních informací nejspíše automaticky zvolí turistické jízdné. Jezdit jako Pařížan Neomezené využívání všech linek metra, tramvají, rychlovlaků i autobusů v zóně 1 a 2 ale umožňuje i Pass Navigo (což je něco jako naše nechvalně proslulá Opencard).

Zařídit si Pass Navigo je relativně jednoduché. Existují ovšem i další možnosti. Paříž na kole či v autě Na podobném principu je založen Autolib.