background preloader

FanFiction

Facebook Twitter

Sherlock [221b] - opowiadania - unlimitedfuture. Alone On the Water, a sherlock fanfic. Author's Note: Please DO NOT tweet, email or otherwise refer to my fanfictions (or really, anyone else's) to the showrunners or anyone else on the cast and crew.

Alone On the Water, a sherlock fanfic

Fanworks need to stay in fanspace. Sorrow's my body on the waves Sorrow's a girl inside my caveI live in a city sorrow builtIt's in my honey, it's in my milk Don't leave my half a heart alone on the waterCover me in rag and bone sympathyCause I don't want to get over you. -The National I sit and I hear the words. Inoperable. Sherlock sits next to me, legs crossed. The neurosurgeon is a classmate of mine from Bart's. I have more questions but Sherlock is on his feet. "John – I'm so sorry," says my old friend. I laugh. We say nothing on the cab ride home. I just stand there. "I'm not interested in examining my emotional state right now, John, which is clearly your object.

" "Then how about your physical state? " He snorts. "We need to talk about it. " "About what? " "Yes, all right, I do. Alone on the water. Samotny na wodze, a sherlock fanfic. Samotny na wodzie by MadLori tłumaczenie i-the-wild Rozpaczą moje ciało na falach Rozpaczą dziewczyna w mej jaskini Żyję w mieście rozpaczą zbudowanym Jest ona w mym mleku, w mym miodzie Nie pozostawiaj mej połowy serca samotnego na wodzie otul mnie łachmanami i odrobiną sympatii.

Samotny na wodze, a sherlock fanfic

Neko_wa. Rozdział 1: Nowy początek. - Mówi kapitan Bronisław Kowalski.

Rozdział 1: Nowy początek

Witam państwa ponownie, właśnie wylądowaliśmy na lotnisku Gatwick Aiport w Londynie. Mamy godzinę dziesiątą piętnaście, temperatura na zewnątrz wynosi dziesięć stopni Celsjusza. W imieniu swoim i całej załogi dziękuję państwu za lot i życzę miłego pobytu w Anglii. Płynący z głośników głos pilota zagłuszają oklaski większości pasażerów samolotu. Ja akurat nie klaszczę, zbyt zajęta siłowaniem się z uparcie zaklinowanym zapięciem pasa bezpieczeństwa. Szybko zarzucam torebkę na ramię. Po godzinie, całkowicie pochłonięta rozmyślaniami, dojeżdżam na stację King’s Cross.

Ten cały wyjazd do Londynu to w sumie przypadek. Pociąg się zatrzymuje, więc próbuję wytaszczyć walizkę na zewnątrz, ale jest strasznie ciężka. . - Może pomóc? Odwracam głowę i widzę przystojnego faceta z czekoladowymi oczami. . - Tak, dziękuję… Po chwili walizka stoi na chodniku i nieznajomy chce odejść, ale coś mi wpada do głowy. . - Przepraszam, może pan wie jak dojść na Baker Street? Blaski i cienie życia z Sherlockiem Holmesem.

Chcę być Kopciuszkiem - mykmyk - Sherlock. Kwiecień Środa, dom Molly Hooper - Czy ty mnie w ogóle słuchasz?

Chcę być Kopciuszkiem - mykmyk - Sherlock

– Molly podniosła wzrok znad książki i spojrzała na Sherlocka. Uśmiechnęła się nieśmiało i pokręciła przecząco głową. - Przepraszam. Po prostu… To nic takiego. Wieczorem Sherlock postanowił opowiedzieć o balu swoim rodzicom. Natomiast matka, praktyczna jak zawsze, zwróciła uwagę na to, że dziewczyna na bal będzie potrzebowała sukienki. Rozmowa z rodzicami utwierdziła Sherlocka w przekonaniu, że jego decyzja o pójściu z Molly na bal była właściwa. . - Kto by pomyślał, Sherlock Holmes zaprasza Molly Hooper na bal. - Spadaj, Mycroft – odpowiedział Sherlock. - Czyżbyś bawił się w dobrą wróżkę, braciszku?

Nie martw się o sukienkę, mama się wszystkim zajmie. Dziękuję, Sherlock. W poniedziałek Molly pojawiła się w pracowni Viviann Holmes. Nawet o tym nie myśl. Czerwiec Irene będzie u Ciebie za dwie godziny. Irene Adler, czy jak nazywał ją czasami Sherlock - Ta Kobieta, była prawą ręką Viviann Holmes. Zamek pośród chmur - Chapter 1 - mykmyk - Sherlock. Pękający lód Chapter 2: Rozdział 2, a sherlock fanfic. Rozdział 2 Krew brata twego głośno woła ku mnie z ziemi!

Pękający lód Chapter 2: Rozdział 2, a sherlock fanfic

Przez kilka minut przyglądałem się temu zdaniu. Wiedziałem skąd pochodziło i wiedziałem, co ono dla mnie oznaczało. Mój prześladowca wiedział skądś, co zrobiłem podczas przesłuchiwania Moriarty'ego, i zamierzał to przeciwko mnie wykorzystać. Choć z drugiej strony mogło chodzić o brata w sensie duchowym, emocjonalnym, a nie Sherlocka. Pozostawało pytanie: Kto chciał się zemścić na mnie za Sherlocka? Naprawdę dobrze się przygotowała, ta panna Riley. Za oknem zaczęło padać, ale zwróciłem na to uwagę dopiero, kiedy jedna, duża kropla uderzyła o szybę, cal od mojego ucha. Works Matching 'sherlock' "One more miracle, Sherlock, for me. Don't... be... dead." Indileen. Toroj. Author has written 60 stories for Harry Potter, Star Wars, Sherlock, and Neverwhere.

toroj

Polish (yes, it's in Middleeurope, heh). Glassstainedmaker, snaper, sherlocked and professional writer. Female with two cats, one computer and thousand books :-) Живу в Польше. Я писательница, редактор и переводчик. Mieszkam w Polsce, na Wybrzeżu. Linia czasowa moich fanfików do Sherlocka: "Po prostu John" & "Po prostu Sherlock" (między Ślepym bankierem a Wielką Grą) "Zaraza na Baker Street" (w trakcie Skandalu w Belgravii, początek grudnia) "Przedmioty" (tuż po Reichenbach) "Zwykli ludzie" (5 miesięcy po Reichenbach) "Kotwica" (5 miesięcy po Reichenbach) „Możesz mnie dotykać” (okres między powrotem Holmesa, a wydarzeniami z „Żołnierza”) "Mój piękny żołnierz" (12 miesięcy po Reichenbach)

Sherlock 1 - Read Sherlock 1 Online - Page 4.