background preloader

Darmowe książki

Facebook Twitter

Free ebooks - Project Gutenberg. Chmura Czytania darmowe książki. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? (pdf) Darmowe książki Ebook od CzytajZaFree - ściągaj ebooki za darmo! Ebooki download. NICHOLAS SPARKS - kindle - klauadia0o0. Terry Pratchett mobi - Pratchett Terry - Michael.d.m - Chomikuj.pl, Strona 2. Browse By Language: Polish. Eksiazki.az.pl - książki elektroniczne, darmowe ebooki, audiobooki. 19 grudnia 2009 | Kategorie: Darmowe | Tagi: darmowe, darmowe ebooki, za darmo Czy za ebo­oki trzeba zawsze koniecz­nie pła­cić?

Eksiazki.az.pl - książki elektroniczne, darmowe ebooki, audiobooki

Zadaję sobie to pyta­nie za każ­dym razem gdy się­gam po kartę płat­ni­czą przed zaku­pem e-książki. Bez wąt­pie­nia można od czasu do czasu tro­chę wydać na dobre publi­ka­cje, które warte są swo­jej ceny. Nie­mniej jed­nak w Inter­ne­cie jest sporo dar­mo­wych, czę­sto cał­kiem war­to­ścio­wych ebo­oków; trzeba tylko wie­dzieć gdzie ich szukać. Czę­sto można tra­fić na war­to­ścio­wego, dar­mo­wego ebo­oka gdzieś w zaka­mar­kach sieci, na czy­imś blogu czy na forum. Wolne Lek­tury Wolnelektury.pl to ogromna baza kla­sycz­nych utwo­rów lite­rac­kich, które, będąc czę­ścią domeny publicz­nej, dostępne są zupeł­nie za darmo.

Dar­mowe eks­iążki od Nexto Od NEXTO dosta­jemy sporą bazę dar­mo­wych eks­ią­żek, od lek­tur po porad­niki czy nawet romanse. Dar­mowe ebo­oki Zło­tych Myśli Spora baza. Virtualo.pl Zbiór, który zde­cy­do­wa­nie zasłu­guje na uwagę. Gry na Kindle oraz książki z listy TOP 100 Free w Polsce? Jako użytkownicy Kindle prędzej czy później odkryjecie listę 100 najlepszych darmowych pozycji w Kindle Store . Wśród nich znajdują się książki oraz gry. Niestety, po wybraniu konkretnej pozycji z Top 100 Free okazuje się, że książka wcale nie jest za darmo, a gra nie jest dostępna dla klientów z Europy. Standardowo z Kindle otrzymujemy Sapera oraz Kółko i krzyżyk (GoMoku). Sapera uruchomicie z poziomu głównego ekranu skrótem SHIFT + ALT + M , wciskając G podczas gry pojawi się Kółko i krzyżyk (o tym pisał już Kindlemaniak na swoim blogu). Co niektórzy z was prędzej czy później zechcą wypróbować kolejne gierki.

Na Amazon pojawiają się różnego typu komentarze krytykujące takie traktowanie klientów spoza USA , „Przecież zapłaciliśmy za czytnik tyle co Amerykanie!” Wyobraźmy sobie, że wyjeżdżamy do USA, w związku z tym powinniśmy otrzymać możliwość pobierania darmowych produktów. Pierwszy krok . Drugi krok . Trzeci krok . Teraz pozostało nam już tylko zapisać plik na dysku!

Powiązane wpisy. Prasa na twój czytnik czyli eGazeciarz.pl. Wielokrotnie na Świecie Czytników wspominałem o świetnej funkcji programu Calibre, która pozwala zapisać się na nasze ulubione serwisy, tak że ich dostajemy na nasz czytnik.

Prasa na twój czytnik czyli eGazeciarz.pl

Do dyspozycji jest już kilkadziesiąt „recept” na polskie serwisy i kilkaset na anglojęzyczne. Używanie Calibre ma jednak pewną wadę. Jeśli chcemy dostawać każdego ranka informacje z Rzeczpospolitej albo ulubionego bloga, trzeba najpierw włączyć komputer i Calibre. Ideałem byłoby, gdyby nowe treści czekały na nas gdy siadamy do porannej kawy. Rozwiązaniem są tutaj serwisy działające „w chmurze”. eGazeciarz.pl to projekt rozwijany od ponad pół roku przez Artura Stacheckiego, znanego także jako soxymora. Instrukcja korzystania z eGazeciarza jest prosta: Dobre Darmowe e-booki - www.ebooks43.pl. Spis wszystkich utworów. Zaginiony Almanach: Katalog darmowej fantastyki. Wikibooks.