background preloader

Prezes

Facebook Twitter

Prezes Elektrix

Elektrix operuje w sektorze energetycznym. Prąd dostarcza klientom od 2001, a gaz ziemny od 2011 roku. Odbiorcami oferty skompletowanej przez spółkę Elektrix są pryncypialnie przedsiębiorstwa poczynając od małych po największych graczy na rynku.Sektor energii był poważnym wyzwaniem naszej firmy przyznaje Prezes Elektrix Andrzej Wilamowski. W momencie gdy firma zaczynała sprzedaż energii elektrycznej właśnie rząd zniósł monopol na obrót elektrycznością. W początkowej fazie zainteresowani z nieufnością przymierzali się do zmiany operatora elektryczności. W tym okresie niełatwo zachęcało się odbiorcę do zakupu prądu od mało rozpoznawalnego operatora. Zawierano umowy wciąż najbardziej znane koncerny. Z czasem zmieniło się nastawienie, odbiorcy uświadomili sobie, że zmiana dostawcy elektryczności jest szybka i przynosi oszczędności. Teraz wiele uległo zmianie, świadomość kupujących się zaadoptowała do świeżych zasad w sektorze energii elektrycznej. Przedsiębiorstwa częściej z własne woli badają rynek w poszukiwaniu niedużych handlarzy energii elektrycznej którzy są w stanie zapewnić elastyczne umowy i o kontakt z klientem. Elektrix now

Prezes Elektrix Wilamowski. ELEKTRIX Sp. z o. o. Warszawa Wilamowski. ELEKTRIX - ceny prądu, taryfy, porównanie. ELEKTRIX – oferta dla przedsiębiorstw ELEKTRIX jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego.

ELEKTRIX - ceny prądu, taryfy, porównanie

Spółka działa zarówno na obszarze całej Polski, jak i rynkach europejskich. Sprzedawca prądu dla firm Na początku działalności, ELEKTRIX swoją ofertę kierował do odbiorców przemysłowych. Obecnie z usług spółki mogą skorzystać małe, średnie i duże przedsiębiorstwa – firma obsługuje klientów działających w m.in. segmencie budowlanym, ciepłowniczym, farmaceutycznym, wydobywczym.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C ELEKTRIX dla swoich klientów przygotował szeroką ofertę produktową – m.in. propozycja umowy na czas nieokreślony ze stawkami zgodnymi z obowiązującym cennikiem (ELEKTRIX Klasyczna). Gospodarstwa domowe – taryfa G Obecnie ELEKTRIX nie prowadzi sprzedaży prądu dla odbiorców z grupy taryfowej G – G11, G12. Koniecznie sprawdź ceny tego sprzedawcy w naszej porównywarce cen prądu! Struktura paliw zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej przez ELEKTRIX w 2013 roku: AntySpam - nie lubimy spamu, spam nie lubi nas! Elektrix sprzedawca prądu. Elektrix Sp. z o.o. jest alternatywnym sprzedawcą prądu i gazu, z ofertą skierowaną do firm.

Elektrix sprzedawca prądu

W zespole kieruącym firmą, znajdują się Panowie Andrzej i Michał Wilamowscy oraz Pan Kamil Kondracki. Elektrix stara się o pozytywne opinie klientów opierając swoją strategię na niskiej i stałej cenie prądu. Profil firmy Elektrix Elektrix Sp. z o.o. powstała w 2001 roku i handluje zarówno energią elektryczną jak i gazem ziemnym.

Na początku oferta Elektrix zwracała się jedynie do klientów przemysłowych, następnie firma rozszerzyła swoją działalność w kierunku małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a ambicją prezesa jest rozpocząć sprzedaż prądu dla gospodarstw domowych. Jako członek Towarowej Giełdy Energii, Elektrix wybiera najlepsze propozycje cenowe, kupuje i odsprzedaje prąd klientom końcowym. Nazwy firm mogą okazać się mylne. Elektrix : Cennik energii elektrycznej dla firm Oferta prądu Elektrix jest bardzo prosta : składa się z jednej taryfy całodobowej, według niniejszego cennika.

Prezes Elektrix: w Polsce fotowoltaika będzie się szybko rozwijać - Energetyka. W Europie zachodniej funkcjonują dzisiaj budynki całkowicie ogrzewane i oświetlane przez energię słoneczną i tym samym całkowicie niezależne od dostaw energii elektrycznej.

Prezes Elektrix: w Polsce fotowoltaika będzie się szybko rozwijać - Energetyka

Także w Polsce będzie powstawało coraz więcej takich budynków - mówi Andrzej Wilamowski, założyciel firmy Elektrix, zajmującej się m.in. obrotem energią elektryczną i gazem. Jak Pan ocenia sytuację na rynku energii w Polsce? - Ceny energii w Polsce są, relatywnie do zarobków, bardzo wysokie. Płacimy za energię elektryczną podobne ceny, jak w najlepiej rozwiniętych krajach Europy, a przecież przeciętne zarobki są nawet kilkakrotnie niższe. To jest oczywiście efekt poziomu światowych cen surowców kopalnych, które determinują cenę energii elektrycznej, podobnie jak ceny benzyny czy oleju napędowego. Elektrix: Gaz ziemny może być tańszy, ale odbiorcy muszą się do tego przekonać - Biznes i prawo gospodarcze - GazetaPrawna.pl - biznes, podatki, prawo, finanse, wiadomości, praca -

ELEKTRIX funkcjonuje jako przedsiębiorstwo energetyczne od 2001 roku, czyli na długo przed uwolnieniem rynku sprzedaży energii elektrycznej i gazu.

Elektrix: Gaz ziemny może być tańszy, ale odbiorcy muszą się do tego przekonać - Biznes i prawo gospodarcze - GazetaPrawna.pl - biznes, podatki, prawo, finanse, wiadomości, praca -

Głównym przedmiotem działalności firmy aktualnie jest handel tymi surowcami. Dokładnie tak. Spółka funkcjonuje na rynku już prawie 14 lat. Doświadczenie zebrane przez tak długi okres czasu skupione było właśnie wokół perspektywy handlowej i budowania kluczowych kwalifikacji w aspekcie optymalnego zakupu energii i obsługi posprzedażowej klientów z sektora przedsiębiorstw. Od początku również uczestniczymy w budowie konkurencyjnego rynku gazu ziemnego, który jest w stosunku do energii elektrycznej produktem bardzo zbliżonym. Skoro po kilkunastu latach sprzedaży energii elektrycznej zdecydowaliście się na rozszerzenie oferty o gaz ziemny, to jak rozumiem jest to naturalna droga rozwoju dla spółek energetycznych, swoiste poszerzenie oferty ale i drugi, kluczowy obszar działania?

Potężne podwyżki na stacjach paliw - Nafta. WNP na Facebooku Dołącz do osób, które lubią WNP na Facebooku.

Potężne podwyżki na stacjach paliw - Nafta

Podziel się ze znajomymi tym, co najciekawsze w portalu www.wnp.pl. WNP na G+ Jesteśmy także na serwisie społecznościowym Google. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. WNP na Twitterze Zobacz, o czym redakcja portalu ćwierka na najpopularniejszym serwisie mikroblogowym. Kanały RSS Dzięki kanałom RSS WNP możesz subskrybować wiadomości portalu z wykorzystaniem czytników oraz aplikacji mobilnych agregujących informacje.

Logowanie / Rejestracja PLIKI COOKIES: Stosujemy pliki cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Sytuacja w Orlenie Ceny ropy naftowej Marże rafineryjne Upstream Ceny paliw w Polsce Bezpieczeństwo energetyczne Strona główna » Nafta » Najnowsze wiadomości Potężne podwyżki na stacjach paliw Autor: e-petrol.pl 11-11-2015 13:13 Najtaniej zatankować można na Lubelszczyźnie, gdzie litr Pb95 kosztuje 4,33 zł/l, a litr diesla 4,28 zł/l. Fot. Pierwsza od sierpnia podwyżka cen benzyny ceny paliw RSS ALERT Wybierz katalog Chiny.