background preloader

Popsm1

Facebook Twitter

Светлана

учитель

ВОЗ про тютюнопаління - підбірка фактів

Нова веб-технологія на ресурсі. Навчання переходить на Хмари! Сучасний учитель як білка в колесі! Нові горизонти ІКТ в освіті. Хмарні Excel, Lync, Mix, OneNote нам допоможуть змінити світ! Вчора у нас відбувся перший вебінар для учнів.

Хмарні Excel, Lync, Mix, OneNote нам допоможуть змінити світ!

Як то кажуть, перший млинець - грудочкою. Хтось запізнився, хтось не прийшов, трохи нас інтернет з'єднання викидало за борт, але ми не здавались - освоювали технологію вебінару. Цього разу я використовувала демонстрацію екрана. В основному трансляція йшла добре, але були окремі випадки, коли в когось не було звуку чи зображення. Для всіх, хто не встиг, або мав проблеми з входом, зробила презентацію в застосунку Office MIX: Під час вебінару наші учні виконували завдання у спільній онлайн таблиці, а результат дослідження розмістили на сторінці хмарного OneNote. В кульмінаційний момент в кімнаті вебінару було 25 учасників з різних куточків України. Відразу хочу показати продукт, створений в застосунку Office MIX командою борщівських художників: Наступний вебінар в рамках проекту 11 травня об 11.00 проводитиме вч. хімії з Маріуполя п. Команда інформатиків Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ. Творчий учитель: Опануйте Хмари і не бійтеся вірусів та хакерів! Зовсім недавно моя колега принесла ноутбук своєї сестри - студентки-заочниці, з яким трапилася досить неприємна історія.

Творчий учитель: Опануйте Хмари і не бійтеся вірусів та хакерів!

Власниця ноутбука Настя вже закінчувала працювати над дипломною роботою, як от натрапила в мережі Інтернет на цікавий документ, який їй дуже захотілося додати до своєї роботи. Отже, дівчина натиснула на кнопку Скачати, і файл миттю прилетів до неї в комп'ютер. Проте її здивував факт, що документ не вантажився у своєму рідному форматі doc, а в заархівованому вигляді. Але, Настя, працюючи в Інтернеті, ще багато чого недостатньо розуміла, тому доводилося часто експериментувати, як і в цьому випадку.

Який невимовний жах огорнув її, коли на робочому столі виступив чорний фон з червоним текстом, в якому повідомлялося, що всі файли на її пристрої закодовані, і розкодувати їх без надсилання хакерам 150 зелених аж ніяк не вийде. Але потрібно вчитися. А захист дипломної через 2 дні! Вставка динамічної стереометричної 3Д моделі у дистанційний урок. Openschool1. Вебінар для учнів. Як створити вчительський Хмарний методичний кабінет. Володіючи певним набором власноруч створених електронних методичних матеріалів, вчитель відчуває потребу мати Хмарний методичний кабінет для зберігання, систематизації та вільного доступу для демонстрації їх учням.

Як створити вчительський Хмарний методичний кабінет

Першим таким середовищем для мене став мій блог. Але, коли мені запропонували для ознайомлення та опанування Хмарний методичний кабінет, я зрозуміла: кращого хмарного вчительського кабінету немає! Отже, що там є таке, чого не можна робити через блог чи сайт: 1.можливість створення систематизованих навчальних курсів з навчальних предметів по класах ; 2.можливість створення інтерактивного уроку чи тесту, після проходження яких учні отримують оцінки в електронному журналі; 3. вчитель бачить всіх учнів та їхні оцінки за кожний навчальний модуль; 4. спосіб поєднати навчання в школі з варіантом дистанційного доступу до навчального контенту, про переваги якого сьогодні багато пишуть в освітньому віртуальному середовищі.

Структура цього тренігу відображена на схемі: Жива діаграма в школі, як у Савика Шустера. Якось одна з моїх віртуальних колег готувалася до відкритого уроку (бо атестується) і хотіла якийь крутий застосунок, щоб на дошці відображалась діаграма роботи, яку виконують учні на уроці.

Жива діаграма в школі, як у Савика Шустера

Сьогодні мова знову піде про онлайн застосунок Kahoot it! У попередній публікації я писала про створення тестів та методику проведення гри з ними на уроці, До речі, як вчитель математики, приємно вражена, що тут вбудований редактор символів, що дає можливість записувати формули. А сьогодні хочу поділитись, як на уроці можна організувати дискуію чи опитування .1. Вчитель створює свій веб-продукт у застосунку Kahoot it! 2. 3. 4. 5. GoogleForm з картинками! Технологія - клас! Технологія створення та зчитування QR кодів. В попередній публікаціїЯк створити коротке і зрозуміле посилання для друкованого видання йшлося про посилання в статтях для печатаної продукції.

Технологія створення та зчитування QR кодів

Це ж чудово, коли коротко і зрозуміло, чи не так? Сьогодні пишу про сучасний найновіший і найкоротший спосіб створення посилань - #QR код. Коли людина вперше зустрічається з таким терміном, то думає, що це щось складне та не для неї. Саме так донедавна думала і я. Але навіть не "дуже продвинуті" люди користуються телефонами, смартфонами, планшетами, на яких встановлені відповідні операційні системи і використовуть дані пристрої для перегляду сторінок в Інтернеті. Виявляється, що найпростіше і найшвидше потрібну сторінку можна відкрити саме за допомогою QR коду.

Всі учні одночасно писали про свої враження у спільній Google-таблиці ( iMindMap6 - інтерактивна інтелект-карта!