background preloader

Creative ideas

Facebook Twitter

Stojánky na šperky - Stojánky na šperky - yahoda.eu. Vyrobeno Srdcem – užitečné rady a nápady pro váš handmade projekt. Creativebloq. Photo collages are a hugely popular way to collate your photos. This should come as no surprise, as we all carry a camera around with us and take more snaps than ever before. Gathering these images in a collage is a great way to present your image library or a snapshot of your life on one page.

But photo collage-making can be a laborious (if rewarding) task if you use Adobe's Creative Cloud suite – you may need the assistance of some Photoshop tutorials to get you started. However you could take some of the effort out with a collage maker. Here is our definitive guide to the best around, covering online, desktop, iOS (that's iPhone and iPad), Android, and Windows Phone. 01. Platform: iOS, Android, WindowsDeveloper: Cardinal BluePrice: Free with IAP Recently updated with a new layout and clean design, PicCollage is crammed with features to help you create impressive collages from photos, GIFs and videos, and if you're on iOS 10 you can also use message stickers. 02. 03. 04. 05. 06. 07. 08.

Create online photo collages.

Komponenty

Handmade byznys. Sníte o tom, že se začnete živit rukodělnou výrobou? Nebude to snadné! Podnikání v handmade má totiž jako každé řemeslo svá pravidla. Pokud je však dodržíte, práce (i byznys) vám bude vzkvétat pod rukama. Rukodělná výroba a DIY (do it yourself – vyrob si sám) zažívají velký boom. Propadají mu nejen ženy, ale i muži.

Materiál a nástroje, které bývaly dříve dostupné jen profesionálům, dnes za rozumnou cenu sežene každý. V domácích podmínkách můžete nejen šít oblečení, kutit ze dřeva, plést a háčkovat, ale také tavit sklo, vypalovat keramiku, pájet kovy, vyrábět mýdla a dělat další úžasné věci. Snad každý, kdo kouzlu handmade propadl, už slyšel od svého okolí větu „Ty by ses tím mohl živit! Na počátku je koníček Startovním bodem pro většinu rukodělných výrobců je moment, kdy jim jejich koníček začne přerůstat přes hlavu. Hned na začátku je potřeba udělat si jasno, jestli má být prodej výrobků jen přivýdělkem, nebo jestli by se dříve nebo později měl stát zaměstnáním, které člověka uživí.

Brydova.cz. Handmade Business - Etsy Teams. Malované tenisky - brydova.cz. Na relaxační pobytu v Sebuzíně jsme s klientkami malovali na tenisky. A protože se to moc líbilo, tak mám pro vás článek jak na to, aby i vaše tenisky mohly být barevné a veselé. Malovalo se na nejrůznější tenisky – nejčastěji co vím, tak byli z HM, New Yorkru apod. Při malování jsme si nevšimly, že by některé přijímaly barvu hůř a některé méně. Všechny byli ideální. Na malování podkladu jsme používali barvy na hedvábí.

Plochu, kterou jsme chtěli mít barevnou jsme nejdříve namočili vodou pomocí houbičky na nádobí. Postupně nanášejte na vlhké tenisky barvu – opět pomocí houbičky – začněte tou nejsvětlejší a dejte ji na větší plochu, než ji ke konci chcete mít. Postupně přidávejte barvy, které chcete na teniskách mít. Tyto tenisky měly doladit oblečení z Desigual a proto jsem použila tři základní barvy – tj. žlutou, tyrkys a magentu. Nakonec pomocí vlhké houbičky propojte všechny nanesené barvy do jednotného celku.

Namalované tenisky necháme dobře zaschnout. Bílé tečky rozsvítí vzor.