background preloader

Pirania

Facebook Twitter

Taroteca [ ] - Tarot Decks. Student, a potrafi:) Piątka - Obserwator - forum na grupie ENNEAGRAM - osobowość oswojona. Główne problemy Piątki Dystans emocjonalny Dzieci, które odczuwają konieczność ucieczki, uczą się sposobów dystansowania się.

Piątka - Obserwator - forum na grupie ENNEAGRAM - osobowość oswojona

Jeden z nich to zostać w swoim pokoju za zamkniętymi drzwiami, inny to zbudować sobie mur dystansu emocjonalnego, izolujący od własnych uczuć. Z czasem można się nauczyć stawać twarzą w twarz z kimś, kto usiłuje się wedrzeć w nasze życie i nic nie odczuwać w obliczu takiego natręctwa. Ktoś określił to w ten sposób: „Mogli kontrolować moje zachowanie, nigdy jednak nie mogli do mnie dotrzeć. " Kosmopolitańczykowianeczka. Napisało takie pismo, którego imienia nie zdradzę za nic w świecie, co następuje: „100 najlepszych seksrad roku”.

Kosmopolitańczykowianeczka

Pomijam już fakt, że samo nowe słowo „seksrad” kojarzy się z jakimś sztucznie wytworzonym pierwiastkiem. Zapewne promieniotwórczym. To leci tak: 1. Kochajcie się jak bohaterowie „Czystej krwi” – bez rozbierania. No Rest For The Wicked. Awesome People Reading. Niebieski notes. Reunions, Rowdiness and Phone Calls, a sherlock fanfic. Title: Reunions, Rowdiness and Phone Calls Author: starjenni Disclaimer: Not mine!

Reunions, Rowdiness and Phone Calls, a sherlock fanfic

Pairings: Sherlock and John gen, but it can always be slashed. Warnings: Most probably OOC John, but that's because he's pissed as a newt. Swearing. Rating: T Spoilers: The usual. Summary: John goes on a school reunion and gets drunk. John is going to a school reunion. "Why, after your successful escape from such a place and such people, would you then willingly return to it? " John shrugs. Sherlock's withering glance says everything. He comes back down exactly twenty-seven minutes later, avec nice dark blue suit but sans tie. "Have you got a blue tie I can borrow? " Sherlock goes to get one and then, because he has a hunch, offers to put it on John himself. "You're nervous. " "No I'm not.

" "John. " John sighs. Unlike me, Sherlock thinks but, with unusual tact, does not say. "Try and find a case that urgently needs my assistance, hey? " "I'll try my hardest," he says as lightly as possible. He will never tell John this. Zobacz wątek - [Z] [T] Związani. Dziękujemy śliczie za wszystkie komentarze, ten rozdział tłumaczyła Kaczalka, za betę dziękujemy Yami i Liberi i zapraszamy do czytania.

Zobacz wątek - [Z] [T] Związani

A kolejny rozdział zgodnie z planem, czyli 1 grudnia 1 — 4 października Dzień 3 (czwartek — ciąg dalszy) Muszę pamiętać, że żyję ze Ślizgonem, do tego wyjątkowo niesympatycznym i mściwym, pomyślał Harry podczas obiadu.Jak do tej pory dzień nie przebiegał szczególnie dobrze. Na transmutację spóźnili się osiem minut i chociaż wszystkim, co zrobiła McGonagall, było przerwanie w środku wypowiadanego właśnie zdania i pełne zjadliwości oczekiwanie, aż zajmą swoje miejsca, od tego momentu nastrój Malfoya stał się okropniejszy niż kiedykolwiek.

. — Zacznijmy więc — powiedziała pani Pomfrey. — Każdego dnia będę zadawała wam wiele pytań i chciałabym, abyście odpowiadali na nie szczerze. Archive of Our Own » pseuds show. Taroteca [ ] - Ancestral Path. Mind Body Spirit Odyssey. Qwertee : Limited Edition Cheap Daily T Shirts. OtherTees - Let the Magic Begin by SOULTHROW - 7.5£ / 9€ / 12$ / 35zł. ArwendeImladris. We Go Anywhere But To The Ground, a sherlock fanfic. This fic is a monster.

We Go Anywhere But To The Ground, a sherlock fanfic

I started writing it a few days after Reichenbach aired, and just couldn't seem to stop. Przepisy wegetariańskie. Przepisy wegetariańskie: Ulubiony krem z porów. Jestem coraz bliżej końca egzaminów, jeszcze tylko kilka dni i ostatnie poprawki w pracach.

przepisy wegetariańskie: Ulubiony krem z porów

Tylko niestety siły mi się kończą! Przepisy wegetariańskie: Zupa królów. Krem z pietruszek i gruszki. Przepis na krem z pietruszek i gruszki nie opuszcza nas od tygodni.

przepisy wegetariańskie: Zupa królów. Krem z pietruszek i gruszki.

Co kilka dni schodzę do warzywniaka na Kraszewskiego z pięcioma złotymi w kieszeni i kupuję siatkę pełną korzeni pietruszki oraz jedną dorodną gruszkę, najlepiej konferencję. Wszystkie warzywa kroję i długo duszę na małym ogniu, potem podlewam je mlekiem i gotuję wielki garnek białego kremu. I gdyby kiedyś w zimie miał mnie odwiedzić jakiś ważny, niespodziewany gość, to na pewno wyskoczyłabym po pietruszki, przygotowała ten krem i spytała, co go sprowadza. Krem z pietruszek i gruszki. Slipping. Biżuteria artystyczna, recznie robiona : Felide Galeria Rękodzieła. Sklep internetowy. Biżuteria, biżuteria artystyczna, kolczyki, naszyjniki, pierścionki, wisiorki, scrapbooking, ceramika, hand made. Lemon Lovely.

Youtube

Blogi. Tak zwana kultura. 10/10 prawie jak arcydzieło - Temat. Napisałem prawie bo jak wiadomo arcydzieło może być stworzone tylko przez wybitne jednostki a nasi reżyserzy czy scenarzyści jeszcze mają dużo do zrobienia. mimo to daje z czystym sercem 10 pkt na 10 choć jeśli można by było, dałbym 12pkt!

10/10 prawie jak arcydzieło - Temat

-film podobno oparty na faktach-brakowało mi w kinie takiej przygody-przynajmniej od grudnia 2011 nie widziałem wspomnianych aktorów w żadnym polskim hicie- no może z wyjątkiem Karolaka ale jego to nawet w reklamie tamponów z chęcią bym oglądał-trailery zrobiły na mnie wrażenie, nie powiem, lepsze niż oryginał i avatar razem wzięte-liczę na dobrą grę aktorską i wiem że ją dostanę bo po dyżurnych "aktorach" naszej sceny kinematograficznej, nie można się spodziewać niczego złego-już zrobiłem specjalne miejsce na półce gdzie postawie obok innych hitów polskiego kina lat ostatnich tj: ławeczka, kochaj i tańcz, big love, idealny facet dla mojej dziewczyny i dziesiątki innych!

Kobietą być

Sherlock. Inaya. Poomoc.pl - Kliknij i pomóż - Pajacyk funduje obiady, Pełna Miska dla schroniska, Habitat buduje domy, a Pusta Miska pomaga zwierzakom :)