background preloader

Social

Facebook Twitter

WordPress Checklist (Infographic): 101+ Easy Steps to Follow. Last Updated: October 13th, 2016.

WordPress Checklist (Infographic): 101+ Easy Steps to Follow.

SalesLift. Social Media Keyboards Shortcuts Guide. Host Then Profits Narzędzia Marketingowe Programu Partnerskiego. Wyobrażasz Sobie Ile Musiałbyś Zapłacić Gdzie Indziej Za Te Wszystkie Narzędzia?

Host Then Profits Narzędzia Marketingowe Programu Partnerskiego

Tutaj możesz zobaczyć ile by Cię mogło to kosztować, jeśli poszedłbyś gdzieś indziej Zatrzymajmy się na chwilę przy tych narzędziach, aby zobaczyć, co dokładnie mogą one zrobić dla Twojego biznesu online. Nasz system umożliwia natychmiastowe wysyłanie lub ustawienie daty oraz czasu, w którym chciałbyś, żeby wiadomość została dostarczona. Wyślij wiadomość do jednego subskrybenta lub do wszystkich. Hootsuite or Buffer for Scheduling Social Posts? I Say Both! Jak zwiększyć zasięg na Facebooku? - Kamil Niedźwiecki - Zbuduj Lepsze Życie. Welcome! Funkcje 5pillows. 15 serwisów które powinien znać każdy social media manager. How to post Instagram photos to a Facebook Page. Currently the default location to share photos on Facebook from Instagram is your Timeline or Wall.

How to post Instagram photos to a Facebook Page

(The label of where the photo is shared depends on if you're using the Android or iOS version of the app.) If you manage a Facebook Page and want to share a photo on that page, you may have found yourself uploading the photo to Instagram, then going back to your Camera Roll or Gallery and sharing the photo from there. But you can set up Instagram to share with your Facebook page by default. LinkedIn – przewodnik dla początkujących - WhitePress. Poszukując pracy warto skorzystać z możliwości, jakie dają profesjonalne portale networkingowe.

LinkedIn – przewodnik dla początkujących - WhitePress

Jednym z najpopularniejszych na świecie, zrzeszającym 300 milionów członków, jest LinkedIn. Dlaczego warto mieć tam konto? Zapraszamy do przewodnika po rejestracji i korzystaniu z tego portalu. LinkedIn to międzynarodowy serwis społecznościowy wykorzystywany głównie do kontaktów zawodowo-biznesowych. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz oraz od tego, czy jesteś na szczycie firmowej hierarchii czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w zawodzie – warto założyć konto na tej platformie. GoldenLine – przewodnik dla początkujących - WhitePress. Czym są portale networkingowe i dlaczego warto zacząć z nich korzystać?

GoldenLine – przewodnik dla początkujących - WhitePress

Dlaczego GoldenLine zdobył taką popularność w sieci i jak zacząć z niego korzystać? Zapraszamy na praktyczny przewodnik po portalu - jak założyć konto, rozwijać kontakty i dlaczego warto wpisać się do grup dyskusyjnych oraz jak aplikować na wymarzone stanowisko za pomocą GoldenLine. Łatwo zauważyć, że duża część życia społecznego, w tym życia zawodowego, przeniosła się dziś do Internetu. Nowy format reklamowy na Facebooku: dynamiczne reklamy produktów. Na czym polegają dynamiczne reklamy produktów?

Nowy format reklamowy na Facebooku: dynamiczne reklamy produktów

To nowa opcja dla właścicieli sklepów lub osób przedstawiających swoją ofertę w aplikacjach mobilnych. Dzięki Facebook Dynamic Product Ads mamy możliwość promować odpowiednie produkty z naszej listy. Facebookarchive/wordpress. Jak dorobić do pensji, zarabianie na youtube. 15 funkcjonalności, których nie ma w Power Editor, a są dostępne dla domów mediowych i agencji marketingowych. Funkcje oferowane w FastTony.es, których nie ma w Power Editor, dają profesjonalnym agencjom i marketerom potężne narzędzie do tworzenia skutecznych reklam.

15 funkcjonalności, których nie ma w Power Editor, a są dostępne dla domów mediowych i agencji marketingowych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie kilkunastu rodzajów reklam proponowanych przez nas, a niedostępnych w Power Editor. CPA – sposób rozliczenia, w którym reklamodawca płaci JEDYNIE za przejście na stronę, bez płacenia za inne akcje typu like, share, comment. Funkcja nie dostępna w PE, gdzie rozliczenie następuje w modelu CPC, polegającym na płaceniu się za każde klikniecie i akcję, między innymi przejście na stronę fanpage, polubienie czy skomentowanie reklamy. oCPM dla website click – model rozliczenia podobny do CPM, w którym algorytm Facebooka optymalizuje wyświetlanie reklamy, kładąc nacisk na: actions, reach, clicks lub social impressions. Tworząc taką reklamę podajemy maksymalne stawki, które jesteśmy zdecydowani płacić za każdy z powyższych elementów. Jak rozpocząć pracę z kanałem YT: od założenia kanału po promocję filmiku. Drugą wyszukiwarką po Google jest wyszukiwarka YouTube.

Jak rozpocząć pracę z kanałem YT: od założenia kanału po promocję filmiku

Ponadto materiały zamieszczone w serwisie YT wyświetlają się również w wynikach wyszukiwarki Google. To dwa powody, dla których warto zamieszczać filmiki na kanale YouTube. By jednak było to możliwe, i by materiały docierały do szerokiego grona odbiorców, stając się viralem, trzeba założyć kanał, a następnie rozpocząć jego promocję. Analizuj Instagram z NapoleonCat. Marki coraz intensywniej wykorzystują Instagram w swoich działaniach marketingowych.

Analizuj Instagram z NapoleonCat

Obok Facebooka, Instagram coraz częściej staje się drugą najważniejszą platformą społecznościową, między innymi dla marek modowych. Rodzi wię więc potrzeba bardziej szczegółowego monitorowania i mierzenia efektów działań prowadzonych zarówno we własnym imieniu, jak i tych, które prowadzi konkurencja. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu udostępniliśmy moduł analityczny profili w Instagramie. Kreatywny Instagram - Pijaru Koksu Blog. Można spokojnie stwierdzić, że potencjał marketingowy Facebooka już w dużej mierze został wyeksploatowany.

Kreatywny Instagram - Pijaru Koksu Blog

Znamy sposoby na generowanie interakcji, wiemy jakie są dobre praktyki i kreatywne kampanie. Twitter podobnie, wiadomo jaki kierunek obrać, żeby zgromadzić grono wiernych followersów. Instagram Redesign on Behance. 6 Best Tools To Auto Share Posts On Social Media. How to double your free OneDrive storage to 30GB. SocialNation z rankingiem popularności. Kto jest najpopularniejszym w sieci znawcą technologii? Jakiego dziennikarza najchętniej subskrybujemy na Facebooku? Od wczoraj możemy to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Na rynku właśnie zadebiutował SocialNation, czyli platforma, która tworzy ranking najpopularniejszych osób w social media.

Dzięki niej zobaczymy, kto posiada największą liczbę subskrybentów i followersów w takich serwisach jak Facebook, Twitter i Instagram. Kreatywny blog - Netim. An open list of social media personal profiles- SocialNation. 11 Tools For Sending Large Files To Clients. At times, you need to send relatively large files to your clients and this is where you face problems the most. Although, one can easily send a plethora of important files and folders to clients and co-workers and let them work on it; however, sending extensively larger files via emails is quite an agonizing experience. Then, the question comes how to send larger files? Well, the answer is through appropriate tools that are designed specifically for this purpose. In this showcase, we have put together some of the best tools that can let you send copious and extensively large files easily. Jak prowadzić fanpage na Facebook.com - 18 wskazówek - Brief. Ello, Ello? New ‘No Ads’ Social Network Ello Is Blowing Up Right Now.

In March a new social network launched promising the opposite business model to Facebook, i.e. not selling ads based on user data and instead relying on, perhaps, paid premium features to keep going. 9 niezawodnych technik zdobywania obserwatorów na Twitterze. Twitter to świetne narzędzie komunikacji i źródło aktualnych informacji z wielu dziedzin. Pod tym względem bije Facebooka na głowę. Może także stanowić źródło jakościowego ruchu na stronie internetowej. Jednak żeby dostarczał użytkowników twojej witrynie, musisz najpierw zgromadzić odpowiednią publiczność. Oczywiście można nie mieć prawie w ogóle obserwatorów, ale za pomocą viralowej treści (np. zdjęcia jakiegoś ważnego wydarzenia), odpowiednio dobranych hashtagów, przy odrobinie szczęścia i timingu, zapchać serwery masą odwiedzających. Jednak to są przypadki marginalne i ciężkie do zaplanowania. Gdy chce się zbudować autorytet, wizerunek eksperta w danej dziedzinie, należy zainwestować trochę czasu i energii w pozyskiwanie followersów (obserwujących / obserwatorów).

Marketing i IT - lista najciekawszych polskich kont z branży internetowej na Twitterze. Social Media Management Dashboard - Hootsuite. Twitterfeed.com : feed your blog to twitter. 7 Free Ways for Boosting Your Social Media Engagement. Hyperlapse jako narzędzie do promocji - Brief. Facebook efektywnego sprzedawcy ~ Miecz Media. Ten portal potrafi być niezwykle konfundujący i odstraszający ludzi, którzy zawodowo zajmują się sprzedażą. Social Media Management Dashboard - Hootsuite. Social Media Management Dashboard - Hootsuite.