background preloader

Seo

Facebook Twitter

Ghost - Just a blogging platform. [Exclusive] List of 250+ PR6-PR2 Do-Follow Blogs - You Won't Believe How Much This is Going to Help You. - Silent SEO Ninja. Alright, folks.

[Exclusive] List of 250+ PR6-PR2 Do-Follow Blogs - You Won't Believe How Much This is Going to Help You. - Silent SEO Ninja

We are dropping the bomb. Nobody in the SEO industry is dedicated as us to helping our clients and readers. In order to prove this, we have compiled the ultimate list of PR2-PR6 Blogs for you to go comment all over. Now I know what you might be thinking. We are not big proponents of blog commenting, so why are we sharing this? Well, we understand that everybody has their own budgets and goals when it comes to SEO.

So instead of letting people dive into the scary world of blog commenting, we thought we would put together an amazing list of blogs covering a multitude of niches. All of the sites listed below have been checked by my staff and appear to be clean/authoritative. In addition, all of these sites are authoritative, so do not expect spam to be tolerated because it won’t be. Check Google ban tool - check if your site is banned by google Is Banned ??? Pozbądź się toksycznych linków. Narzędzie do audytu linków. Leaving Facebook... Bing - SEO Analyzer. Image SEO – optymalizacja obrazków na stronie pod kątem pozycjonowania.

PageSpeed Insights. Page Speed Matters! Why You Need to Improve Yours Today. Use These Tools To See What Entities Are On A Web Page. 5 zaawansowanych taktyk SEO na YouTube. 5 zaawansowanych taktyk SEO na YouTube 5.00/5 (100.00%) 4 votes Oto 5 zaawansowanych taktyk SEO na YouTube, które zwiększą ruch na Twojej stronie i liczbę odsłon Twoich filmów.

5 zaawansowanych taktyk SEO na YouTube

Dodatkowo, jak wiadomo, obecność i posiadanie konta w tym serwisie (które żyje!) To doskonała metoda na silne wsparcie „mocy” w Twoich SEO-działaniach. Dlaczego warto inwestować w YouTube i jak działać, aby coś zdziałać – tego dowiesz się w tych 5 najważniejszych wskazówkach. Nie jest tajemnicą, że YouTube stanowi źródło ruchu z niemal nieograniczonym potencjałem. Oto krótki elementarz YouTube SEO.

Zanim zagłębimy się w sposoby optymalizowania filmów na YouTube, prześledźmy kilka z najważniejszych czynników rankingujących, które funkcjonują w serwisie. Ta infografika przygotowana przez serwis Tag SEO całkiem trafnie je podsumowuje: To dużo informacji do przetworzenia, dlatego przygotowaliśmy dla Was listę najważniejszych sygnałów, których wiemy, że używa YouTube: 1. Dlaczego uznaję to niemal za przestępstwo? 2. 3. How to Rank YouTube Videos on the First Page of Google.

Is Your Anchor Text Profile As Natural As Amazon's? Fat Joe. SEO Software Platform by WebCEO: Enterprise SEO Tools w/ White Label Reporting. How to Defeat Duplicate Content - Next Level. Pięć wtyczek, które zwiększą moc wewnętrznego linkowania - JacekJagusiak.pl. Działania prowadzące to tego, aby użytkownik pozostał jak najdłużej na naszej stronie to nie lada wyzwania dla każdego webmastera.

Pięć wtyczek, które zwiększą moc wewnętrznego linkowania - JacekJagusiak.pl

Im więcej przybywający na naszą witrynę przemierzą podstron tym większe jest prawdopodobieństwo na to, że zostaną naszymi czytelnikami, oczywiście o ile serwujemy im przydatny content. Dodatkowo zwiększa się lojalność użytkownika jak i mamy o wiele większe szanse na konwersję w przypadku witryn sprzedażowych. Wszystko, co musisz wiedzieć o optymalizacji stron docelowych w Adwords. Dobrze przygotowana strona docelowa wpływa na sprzedaż oraz na generowanie leadów w serwisie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o optymalizacji stron docelowych w Adwords

Nawet dobrze prowadzone działania reklamowe nie wygenerują dużej liczby konwersji na serwisie, jeśli opisy reklamowe nie będą korespondować z dobrze przygotowaną stroną docelową. Strona docelowa stanowi część składową Wyniku Jakości oraz wpływa na ranking reklamy i koszta związane z promocją strony. To m.in. od niej zależy czy będziemy mieli możliwość uzyskania niższych minimalnych stawek CPC, za które Google zgodzi się wyświetlić naszą reklamę. Poznaj i analizuj Wynik jakości Wynik jakości ocenia nasze działania reklamowe w odniesieniu do zainteresowań użytkowników. Wynik jakości w kampaniach AdWords sprawuje pieczę nad tym, by nasze reklamy były dopasowane i przede wszystkim użyteczne do potrzeb internautów. Więcej o Wyniku Jakości oraz o czynnikach, których nie uwzględnia przeczytasz TUTAJ. WP RSS Aggregator - The no.1 Plugin for Importing RSS into WordPress. Duplicate Content Checker - wyszukiwanie zduplikowanych treści.

Po dłuższej przerwie przyszła pora na zaprezentowanie kolejnego ciekawego narzędzia, tym razem do hurtowego sprawdzania unikalności treści.

Duplicate Content Checker - wyszukiwanie zduplikowanych treści

Aplikacja którą dzisiaj omówię nosi nazwę Duplicate Content Checker, dostępna jest na platformę Windows, jej podstawowa wersja udostępniana jest całkowicie za Free. Jeśli poszukujesz ciekawego checkera, być może ta aplikacja spełni Twoje oczekiwania. Darmowa wersja posiada pewne ograniczenia, lecz bez trudu pozwala sprawdzić stopień podobieństwa tekstów. Poznaj szczegóły... Program świetnie nadaje się do porównywania ze sobą treści, a także do określania stopnia podobieństwa na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika przedziałów. SEO Tools, Software and Articles - SEO Site Checkup.

UrlRadar Platform Validator. Compressor.io - optimize and compress your images and photos. Przyspieszenie stron WordPress w kilku krokach. 5 wskazówek jak zdobywać pingwin-friendly linki. Mateusz Dela 4.11.14, g.10.08 Link building na przestrzeni ostatnich lat mocno ewoluował.

5 wskazówek jak zdobywać pingwin-friendly linki

31 źródeł pozyskiwania linków by Jon Cooper. Już 21.11 do Warszawy przyjeżdża Jon Cooper, by podzielić się swoją wiedzą na temat sposobów budowania linków.

31 źródeł pozyskiwania linków by Jon Cooper

Większość osób na co dzień zajmujących się Link Buildingiem doskonale zna Jona i jego metody, którymi dzieli się na swoim blogu pointblankseo.com. Dla tych jednak, którzy nie śledzą jego publikacji na bieżąco, przygotowaliśmy próbkę tego, czego można spodziewać się na szkoleniu. Poznaj 31 źródeł pozyskiwania linków, opracowanych przez Jona Coopera! Przygotowując poniższe zestawienie, za cel postawiliśmy sobie przedstawienie skutecznych metod zdobywania linków. 8 SEO tips for migrating your site. Blog Racy Mind - strony www, sklepy, aplikacje internetowe. Darmowa lista serwisów ogłoszeniowych. Ogłoszenia są dodatkowym elementem, który może być wykorzystywany w promocji strony www, dlatego też przygotowaliśmy listę serwisów ogłoszeniowych.

Darmowa lista serwisów ogłoszeniowych

Lista zawiera 360 serwisów, gdzie można dodać swoje ogłoszenie (z linkiem – klikalnym lub nie, bez linku), które zostały odpowiednio uporządkowane. Serwisy ułożone są w kolejności alfabetycznej wraz z oznaczeniem PageRank oraz rodzajem serwisu (ogólne, tematyczne, lokalne). Jak dobierać frazy kluczowe – ABC. W swoich codziennych kontaktach z klientami często poruszam temat skuteczności stosowanych metod promocji serwisów internetowych.

Jak dobierać frazy kluczowe – ABC

Dotycz to zarówno sklepów jak i stron firmowych, serwisów informacyjnych, katalogów usług itp. Jedna z najczęściej powielanych opinii sprowadza się do tego, że uzyskanie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania daje gwarancję wysokiej sprzedaży. Tak oczywiście nie jest. Wbicie nieadekwatnej frazy do, powiedzmy, TOP3 będzie działaniem bezsensownym. Podobnie, gdy fraza będzie wprawdzie generowała sprzedaż, ale koszty jej pozycjonowania będą wyższe niż potencjalne korzyści.

Wichtige Webkataloge. Webkatalog ist nicht gleich Webkatalog.

Wichtige Webkataloge

Jak założyć konto firmowe na Google+? Google+ jest jednym z portali społecznościowych, dla którego warto poświecić kilka minut i założyć na nim konto. Dlaczego się opłaca? Utworzenie profilu na Google+ nie wiąże się z żadnymi kosztami, i co więcej stanowi kolejne źródeł komunikacji z potencjalnymi oraz obecnymi Klientami Twojej firmy. Strony firmowe założone w serwisie Google Plus są uwzględniane w wyszukiwarce Google jako jedne z pierwszych na zapytania brandowe, ponieważ wyszukiwarka sama dba o pozycjonowanie swojej własnej marki jaką jest G+. Ciekawą opcją jaką odnajdziemy w serwisie Google jest Hangouts, który umożliwia zorganizowanie videokonferencji z wieloma osobami naraz – bardzo pomocne zastosowanie przy organizacji szkolenia np. z obsługi programu. Uzupełniając zalety założenia konta należy wspomnieć że, ilość użytkowników na portalu Google+ sięga ponad 550 milionów, a popularność tego portalu wciąż rośnie. Optymalizacja stron internetowych pod SEO - WhitePress.

Wyrażenia Regularne (Regular Expressions) [MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE] Monitorowanie Stron Internetowych Za Darmo - SukcesStrony.pl. Gdy Twoja strona internetowa nie działa, nie tylko irytuje to Twoich klientów i wstrzymuje promocję usług i sprzedaż produktów, ale może też spowodować utratę pozycji w wyszukiwarce Google (chwilową lub stałą, jeśli awaria trwa kilka dni). Dlatego niezmiernie ważne jest ciągłe monitorowanie dostępności witryny internetowej i reagowanie na powiadomienia o problemach z jej otwarciem. Koszt takiej usługi zaczyna się od 160zł i niekiedy sięga ponad 1.000zł rocznie. Ja udostępniam Ci narzędzie do automatycznego monitorowania strony za darmo. Skrypty PHP Skrypt sprawdzajacy strone. Skrypt ten sprawdza zmiany w kodzie na stronie pobiera zródlo do pliku .txt i porównuje z plikiem txt na serwerze skrypt zostal napisany aby sprawdzal ptzplace :P na lockerz otwiera nowe okno i informuje dziekiem kiedy beda jakies zmainy w kodzie echo 'U nas jest godzina '.

$godzina. Website Monitoring Service. Seo Toolbar. [Test 1] Optymalizacja strony – słowo: xrumer, domena: testypozycjonera.pl. Ten test postanowiłem zrobić na „żywym materiale” czyli portalu Testy Pozycjonera. Celem testu było oszacowanie w jaki sposób pełna optymalizacja strony będzie miała wpływ na pozycję głównego słowa kluczowego oraz sporej liczby fraz pobocznych. Dodatkowo chciałem sprawdzić jak Google oceni obszerny artykuł – z poprzednich testów dotyczących długości tekstów (dla tekstów spamowych) wynikało, że najszybciej Google indeksowało i promowało teksty krótkie, one pierwsze wskakiwały na pozycje, jednak po kilku tygodniach długie treści pojawiały się znacznie wyżej. W tym przypadku treść jest dobrej jakości, przeznaczona dla użytkownika. Optymalizowana podstrona: www.testypozycjonera.pl/xrumer/Fraza główna: „xrumer” + frazy poboczne i szczegółowe.Brak jakiegokolwiek linkowania z zewnątrz. Gdzie zamówić teksty SEO? Po kolejnej wrześniowej aktualizacji Panda i zbliżającej się aktualizacji Pingwina coraz istotniejsze jest posiadanie wartościowej treści na stronie internetowej.

Istotne jest posiadanie własnych a nie skopiowanych opisów produktów, czy też tekstów poradnikowych. Branża SEO już dawno na świecie a powoli w Polsce doszła do wniosku, że nie liczy się ilość precli, wpisów w katalogach a liczy się jakość tekstów promujących nasze produkty czy też usługi. To dzięki wysokiej jakości treści możemy poza pozyskaniem nowych klientów pozyskać tak istotne w budowaniu pozycji w Google naturalne linki.

Zestawienie blogów o SEO i Wordpressie. Zestawienie blogów o SEO i Wordpressie. DOZ.PL – Kupowanie przez wyszukiwanie - Brief. -Źródło: Bluerank.pl; Photo: © tuk69tuk - Fotolia: : : Właściciel serwisu www.doz.pl w 2008 roku potrzebował kompleksowej i długofalowej kampanii marketingu w wyszukiwarkach (SEM) i do realizacji zadania wybrał agencję Bluerank. Wspólnie wypracowana długofalowa strategia działań obejmowała: poprawę widoczności serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania, promocję produktów za pomocą kampanii w obrębie płatnych wyników wyszukiwania oraz wykorzystanie zaawansowanej analityki webowej do monitorowania ruchu i optymalizacji serwisu.

Cele kampanii miały charakter sprzedażowy oraz wizerunkowy. Jak zostać liderem branży farmaceutycznej? Według danych Gemius/Megapanel w maju 2014 roku z aptek internetowych skorzystało 1 747 873 internautów, z czego 1 455 607 (83 proc.) osób odwiedziło portal doz.pl. Kolejna apteka w rankingu miała w maju zasięg na poziomie 186 010 użytkowników. Wyzwanie dla Bluerank Działania dla serwisu doz.pl realizowane przez Bluerank rozpoczęły się w 2008 roku.

★★★ [NEW] Web2.0 Blog List ★ Over 100 Updated ★★★ Thanks for the new list been following your first thread, really help me a lot here is what I do, maybe someone can use it or revise it.. hope this can add value to this incredible thread...I have workers that do the registration and posting I create the spun articles since they can't do that several posts on each properties let's say 5 posts on each, one article per day/propertiesI start putting link on third post, usually goes to homepage (main keyword) 4th and 5th posts go to inner pages (secondary keywords) 1st post is general welcome post bla..bla.. WPSEO i WPDASH - czym się różnią te narzędzia? WPSEO i WPDASH to dwa nasze narzędzia, które powstały z myślą o usprawnieniu i ułatwieniu zarządzania wieloma domenami jednocześnie. Nie samym WordPressem człowiek żyje – o generatorach stron statycznych.

Swoje pierwsze strony WWW robiłem jeszcze w czasach, kiedy prawie nikt nie słyszał o czymś takim jak CSS (a przynajmniej ja nie słyszałem), zaś układ strony projektowało się za pomocą tabelek zagnieżdżonych w tabelkach, zagnieżdżonych w tabelkach, zagnieżdżonych w… Jako że nie znałem za bardzo nawet podstaw PHP, to poszczególne podstrony były po prostu osobnymi plikami html. AUTOR PŁAKAŁ JAK SPRZEDAWAŁ – czyli jak stworzyć odjechany tekst? [INFOGRAFIKA] Negatywne SEO: nie bądź jego ofiarą. Niezbędne wtyczki do przeglądarek każdego specjalisty seo. 9 sposobów na stworzenie wyjątkowego tytułu artykułu na bloga? - Silesia SEM. Jak zdobyć linki ze stron z wysokim PR? Pozycjonowanie stron. BotChief - Create your custom bot to automate your any task.

Wtyczki do Firefox’a ułatwiające codzienne zadania w SEO - WhitePress. The Definitive Guide To Technical Mobile SEO. Keyword Tool: FREE Alternative to Google Keyword Planner. SEO Tools. Built for People.Pozycja strony w Google - łatwy sposób na SEO - Positionly. Suggest Listing  Keyword Position. Jak tworzyć i podlinkować profile? 8 wtyczek do WordPressa! Które wspomogą działania SEO.

PageSpeed Insights. Improving Smashing Magazine's Performance: A Case Study. WebPagetest - Website Performance and Optimization Test. [ściąga] Jak linkować w 2014 r.? – Dywersyfikacja umiejscowienia linka. Łowca Fraz. Introducing Structured Snippets, now a part of Google Web Search. Blog Racy Mind - strony www, sklepy, aplikacje internetowe. Czy samą optymalizacją sklepu internetowego można osiągnąć efekty w SEO? Analiza Przypadku. – eSTaN.

Link Building Tips for Small Businesses. Twitterfeed.com : feed your blog to twitter. 4 narzędzia dla blogera - Pijaru Koksu Blog. Darmowa lista blogów CommentLuv dofollow. Seo-ranking-factors-2014.png (PNG Image, 1100 × 1530 pixels) - Scaled (65%) Technika orki, czyli jak wydobyć domenę z płetw pingwina. SearchMetrics Released SEO Ranking Factors For 2014: Content Now Really King? Serper.pl. Wpływ sygnałów społecznościowych i linków nofollow na SEO. INSTANT LINK INDEXER - Fast & Cheap Backlink Indexing Service.

JustPaste.it - Wklej tekst lub zdjęcia i pokaż znajomym. Google Penguin Recovery Method - The Orca Technique. 301 Code - Moved Permanently. Wyniki organiczne - słowa kluczowe. Poradnik Content Marketing: Treści na bloga, sklep czy serwis www. Content Marketing: Gdzie kupić teksty na blog, sklep czy serwis? Skąd brać treści na blog, serwis czy zaplecze SEO? 5 porad od SEOWAY!

SEMSTORM – odkrywa (not provided) i daje wgląd w konkurentów - Silesia SEM. How Content Quality Analysis Works With SEO. Google Releases Chrome Extension For In-Page Google Analytics.

Arty

Narzedzia. Backlinki. Black. Analiza linkow. Pobieranie danych Whois, sprawdzanie adresów e-mail - eToolz. Keywords. Sprawdzanie linkow. Monitoring. Content. Predkosc strony.