background preloader

Reality

Facebook Twitter

MAPKA. Mapový portál katastra nehnuteľností (MAPKA) je webová aplikácia, ktorá umožňuje interaktívnou formou rýchlo prehliadať a vyhľadávať údaje z informačného systému katastra nehnuteľností (ISKN).

MAPKA

Okrem samotného zobrazenia údajov z ISKN aplikácia umožňuje kombináciu týchto údajov s inými priestorovými údajmi, ako napr. s údajmi ZBGIS, adresnými bodmi, ortofotosnímkami a mapovými podkladmi od spoločnosti Esri (World Topo Map, World Street Map, World Imagery). Aplikácia vznikla na základe neustále stupňujúceho sa dopytu verejnosti po údajoch KN a aj (nie len) z dôvodu umožniť prehliadanie a vyhľadávanie údajov z ISKN na všetkých platformách operačných systémov a vo všetkých bežne dostupných webových prehliadačoch. Cieľom aplikácie Mapka je umožniť rýchle zobrazovanie a vyhľadávanie údajov KN, bez nutnosti inštalovať akékoľvek zásuvné moduly (pluginy) do webového prehliadača.

Aké údaje zobrazuje Mapka ? Dôležité upozornenie: Aplikácia Mapka je momentálne dostupná v testovacej prevádzke. BALANCE. Na začiatok Vám požičiame Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť?

BALANCE

U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky. Kontakt. Www.vop.gov.sk - Verejný ochranca práv : Spoluvlastníctvo - otázky a odpovede. 1.

www.vop.gov.sk - Verejný ochranca práv : Spoluvlastníctvo - otázky a odpovede

Občiansky zákonník (ďalej len "OZ")umožňuje, aby vec bola v spoluvlastníctve viacerých vlastníkov. Aké formy spoluvlastníctva OZ rozlišuje? O spoluvlastníctve hovoríme vtedy, ak vlastníctvo k tej istej veci patrí dvom alebo viacerým osobám. 504/2003 Z.z. - SLOV-LEX. JMP - exkluzívne zrubové domy - O nás. Obchodná značka JMP bola vytvorená s cieľom dať klientom s náročnými požiadavkami na vysoko nadštandardné bývanie zrubové domy, ktoré na slovenskom trhu zatiaľ nikto neponúka.

JMP - exkluzívne zrubové domy - O nás

Našim exkluzívnym produktom sú zrubové domy v kanadskom štýle vyrábané tradičnou technológiou, avšak zariadené najmodernejšou high tech technikou, s ľahkým vzdušným interiérom, čím sa líšia od zrubov vyrábaných u nás bežne. Tým sme vyplnili medzeru na trhu a oslovili klientelu, ktorá nepreferuje iba vidiecky štýl bývania, ale potrebuje mať dom s maximálnym komfortom, aký je v dnešnej dobe dostupný.

Túži skĺbiť tradíciu s výdobytkami modernej doby. Ponúkame samozrejme aj tradične zariadené luxusné chaty, ktoré na vás zapôsobia atmosférou ešte z čias našich starých mám. 1. Banskoštiavnická realitná kancelária, Banská Štiavnica. » XXL property solutions. Strešná krytina Mediterran - Internetový predaj - Úvod. Stropy RECTOR - výrobca predpätých stropných systémov RECTOBETON a RECTOLIGHT.

Kontakt na FINAT IMMOBILIEN, realitná kancelária, Wien. Gehas - Zrealizované stavby. Zrealizované stavby Realizácie montovaných rodinných domov GEHAS v EÚ: Stavebnicový systém rodinného domu GEHAS je realizovaný v piatich krajinách Európskej únie: Česká republikaSlovenská republikaÍrskoTalianskoŠpanielsko Celkovo sme zrealizovali už viac ako 60 domov.

Gehas - Zrealizované stavby

Tenká zelená střecha plná rostlin. 1. nízká tloušťka znamená nízkou hmotnost Je zřejmé, že zelená střecha je řešení, které dokáže nabídnout uživatelům i okolí jisté spojení s přírodou a oživí stavbu.

Tenká zelená střecha plná rostlin

Střecha plná rostlin je prostě na první pohled jiná, jenže problém nastává při projektování budovy. Ceník - Cembrit - střechy, fasády. Spojená škola v Detve / Article / .proxia. So živnosťou do Rakúska či Nemecka? Bez problémov! Väčšina ľudí si zakladá živnosť preto, aby čo najviac vylepšila svoj príjem.

So živnosťou do Rakúska či Nemecka? Bez problémov!

Mnohým živnostníkom však nejde podnikanie tak, ako by si želali. Nemajú dostatok zákaziek, a ak aj majú, nemôžu si pýtať toľko peňazí, koľko by si predstavovali. Dôvodmi sú vysoká nezamestnanosť a nízke mzdy. Jedným z riešení tejto situácie je ponúknuť svoje služby za hranicami. Predovšetkým v krajinách, ktoré sú na tom ekonomicky výrazne lepšie ako Slovensko. ECOCAPSULE. Kontakt - Wooddoor - Interiérové dizajnové dvere. Fertigbeton_preisliste_2014.pdf. Stavebníctvo. Fenster Thermo-Energiespar Fenster 3 Scheiben-IsolierverglasungUg: 0,5 W/m²KUw: 0,76 W/m²K.

Stavebníctvo

Aktuálny cenník - Betafence SK. ImmoDEX - údaje o cenách nehnuteľností Celkom Rakúsko. Die perfekte Entscheidungsgrundlage für Makler, Investoren und Wohnungssuchende In der aktuellen ImmoDEX Wohnmarktübersicht Q1/2014 finden Sie auf 127 Seiten Preis- und Nachfragedaten für den gesamten Wohnimmobilienmarkt in Österreich.

ImmoDEX - údaje o cenách nehnuteľností Celkom Rakúsko

Bei den Preisdaten der Immobilien werden im ImmoDEX, neben dem Medianwert auch das oberste und unterste Quartil angegeben. Die große Datenbasis, die statistisch bereinigt wurde, sorgt für exemplarische Repräsentativität. Das verwendete Analysesystem wurde bereits 2006 von der Wirtschaftskammer mit dem Innovationspreis "Mercur" ausgezeichnet. Dom v 2410 Hainburg an der Donau: ERSTBEZUG - kúpiť základné domácnosť, č 20246/449.

AGAT s.r.o., Marcelová. J.L.V. Drevospol s.r.o. Domov - Tectum Novum a.s. Drevoprodukt P+P. Realitná kancelária - Happyliving. Kontakt na NEWHOUSING, s.r.o., realitná kancelária, Žipov. Realitná kancelária NEWHOUSING, s.r.o. - kontaktné údaje NEWHOUSING, s.r.o.

Kontakt na NEWHOUSING, s.r.o., realitná kancelária, Žipov

Žipov 10 Žipov 082 41. Kontakt na NEWHOUSING, s.r.o., realitná kancelária, Žipov. Rezidence Kampa Všehrdova 6 Praha 11000. Fachkrankenhaus für Psychatrie und Neurologie GmbH - Klinikstruktur. Die Neurologische Klinik befindet sich in einem 2004 errichteten Neubau. Die Neurologische Klinik ist mit insgesam 51 Betten, verteilt auf zwei Normalstationen, einer zerifizierten Stroke Unit mit 6 Betten sowie einem IMC-Bett und einem ITS-Bett, ausgestattet. Ob Schlaganfall, Multiple Sklerose, Epilepsie oder andere akute bzw. chronische Erkrankungen des Fachgebietes Neurologie - allen Krankheitsbildern gemeinsam ist, dass sie einen Einschnitt in das bisherige Leben darstellen. Mit einer effizienten Diagnostik nach modernsten Erkenntnissen und Einleitung einer adäquaten Therapie stehen sie als Betroffener im Mittelpunkt unseres Handelns. Schlaganfallerkrankungen: eine höchst qualitfizierte Behandlung von Schlaganfällen wird auf unserer, von der Deutschen Schlaganfall-Gesellschaft (DSG) zertifizierten, Schlaganfall-Station (Regionale Stroke Unit) durchgeführt.

Fínske zrubové domy na kľúč: zrubové domy, drevodomy, zruby, chaty, drevostavby, drevený dom, zrub, drevené domy, domy z dreva. Kontio zrub je súčtom kvalitných dielov Všetky Kontio štandardné konštrukcie a stavebné riešenia sú certifikované značkou CE a navrhnuté tak, aby boli 100% kompatibilné. Zrubový rám, steny, strecha, podlaha, stropná konštrukcia a iné podporné konštrukcie sa musia navzájom dokonale dopĺňať, aby praktický, ale pohodlný dom obstál v skúške času. Bezproblémová kompatibilita všetkých štruktúr vrátane tesnosti zrubového profilu znamená najtesnejší zrubový dom aký je na trhu k dispozícii. Pevná konštrukcia s elastickými spojmi. Produktové katalógy - Betafence SK. Index.php?main_page=index&cPath=9.

O nás. Projekčná kancelária Bc. Patrik Bukna – VIZUALDK vznikla v roku 2010, riadnym zápisom do živnostenského registra v Dolnom Kubíne, v roku 2013 bola vytvorená firma VIZUALDK, s.r.o. Jej hlavnou činnosťou je projektová a inžinierska činnosť vo výstavbe a spracovávanie vizualizácií exteriérov a interiérov ale aj realizácia stavieb. Poskytujeme poradenstvo pri výbere vhodného pozemku a lokality pre investičný zámer. Vytvárame architektonické štúdie, pre rôzne účely Tvoríme FOTOREALISTICKÉ vizualizácie v najmodernejších programoch Zabezpečujeme či už sami tak aj v spolupráci s viacerými autorizovanými stavebnými inžiniermi a architektmi PROJEKTOVÚ DOKUMENTÁCIU všetkých stupňov vrátane inžinierskych sietí. Tradičné domy. Rodinné domy EUROLINE - Bungalov 1087 - 1. Biodom. Ušetrite 1000€ — kontrakting.sk. Ponúkame výstavbu NÍZKOENERGETICKÝCH MUROVANÝCH domov www.tatradomy.sk. Freedomky.cz. Nízkoenergetický Ve Freedomku je vše koncipováno a vymyšleno tak dokonale, abyste nejen pohodlně bydleli, ale také nemuseli za provoz skoro nic platit.

My jsme nešetřili na nápadech, materiálech a zpracování a vy právě proto ušetříte na energiích. Mobilné domy MOBILEHOUSE - český výrobca mobilných domov. Wranders - Projekty rodinných domov, chát, chalúp, - Dom na mieru - katalóg rodinných domov. Rakúsko - Reality.sk. HALOO HOUSE. - mobilní stavby skládané ze samonosných dřevěných zateplených panelů (vhodné na menší zahradní mobilní domky, garsonky, kancelář, prodejní místo apod.). Lze ručně přenosit ve dvou lidech a poskládat i na místech, kam se nedostane technika. Vyrobíme na zakázku lehce rozebíratelné, stěhovatelné domky z panelů - zateplené, s izolačními eurookny, teráskou, s přípravou na zelenou zatravněnou střechu. ArTUR – trvaloudržateľná architektúra.

Optimalní tloušťka zateplení pro fasádu. Rozpočtári. Zabezpečuje výkon štátnej geologickej služby v Slovenskej republike. Kubíkovač guľatiny - Guľatina - Objem. Predaj pozemkov. Hil.sk. Drevodomy drevostavby - Arborea - Reality.