background preloader

Sport

Facebook Twitter

Skuteczna Legia rozbiła Widzew. Dwie bramki Kucharczyka, kapitalny debiut Mikity. Zobacz galerię zdjęć z meczu Legia - Widzew! Niedzielni kibice długo analizowali składy na dzisiejsze spotkanie. Wieść gminna niesie, że wielu z nich do teraz nie wie, skąd w ataku Legii wziął się niejaki Patryk Mikita, a tylko ci mocniej zainteresowani Legią zdają sobie sprawę, że brylujący na środku defensywy Mateusz Cichocki to nowa wschodząca gwiazdeczka klubowej akademii. Prezes Leśnodorski określił Mikitę mianem „kosmity”, co 20-latek chyba mocno wziął sobie do serca, bo już w 3. minucie przywitał się z publicznością na Łazienkowskiej asystą przy bramce Radovicia.

Później zrobiło się dość nudno. W zespole Jana Urbana tragicznie słabo prezentował się ten, który ma być reżyserem gry i liderem środka pola Legii, Helio Pinto. Jeśli w przypadku Furmana mówimy o największym wygranym okresu przygotowawczego, to w podobnych kategoriach trzeba rozpatrywać osobę Kuby Rzeźniczaka. Nie minął kwadrans, a koszmary z Łazienkowskiej zaczynały ścierać się z rzeczywistością. Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin - www.mkkk.pl - Sekretariat. Weszło! - piłka nożna, futbol, bukmacherzy, blogi, newsy! Insanity - fitness - victorianka. Kozik818 napisano 17.10.2013 18:56 czy znajde tutaj 3 dzień pierwszego tygodnia "cardio power & resistance"?? Proszę o odpowiedź skarbnicawiedzy napisano 12.11.2013 11:33 "Posiadanie marzenia to pierwszy krok na drodze ku jego realizacji. Les Brown inga1626 napisano 5.12.2013 09:20 Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika. Wirtualna Polska - www.wp.pl.

TORWAR – Ośrodek Sportowo – Szkoleniowy. Legia Warszawa - Strona Oficjalna. Aktualności. 8 minut dziennie na mięśnie pośladków. 8 minut dziennie na miesnie brzucha ( Brzuch w 8 minut ) Ekstraklasa, piłka nożna, relacje live, wyniki na żywo, liga polska - Ekstraklasa.net. LIGA MISTRZÓW NA ŻYWO, 2012/2013, wyniki LM na żywo. FCBarca.com™ • FC Barcelona, Visca el Barca!, Barça - Żyj pasją. Wideo - Bramki.