background preloader

פודקאסט

Facebook Twitter

נחשפה האישה האחרונה שתדגמן לפלייבוי בעירום מלא. באוקטובור האחרון השמיים כמעט נפלו, כשפלייבוי הכריזו על סוף עידן תמונות העירום.

נחשפה האישה האחרונה שתדגמן לפלייבוי בעירום מלא

את הצעד הזה אישר יו הפנר באופן אישי, לאור העובדה שבמגזין הבינו שאין טעם בתמונות עירום על הדפים כשאפשר להשיג אותן באינטרנט במרחק קליק אחד ובחינם. כעת פרסם המגזין את שמה של הדוגמנית האחרונה שתדגמן לפלייבוי בעירום, בגיליון שיצא בחודש פברואר של 2016 – קריסטי גארט, דוגמנית גיאורגית בת 26. "אני מלאת גאווה", אמרה. "זאת היסטוריה. זה עניין ענק, זה איקוני. מבינים למה בחרו בה צילום: פלייבוי/סשה אייזנמן גארט תככב על גבי 12 עמודים פנימיים בהם תדגמן בגיליון המיוחד שייצא. לפי הפרסומים של מערכת פלייבוי, גארט היא לא רק פנים יפות – מדובר בבחורה משכילה שדוברת שש שפות. גארט תסיים את מה שהתחילה מרלין מונרו בגיליון הראשון של פלייבוי שיצא ב-1953, אליו הצטלמה מונרו בעירום מלא. מונרו, הדוגמנית הראשונה צילום: Playboy מצאתם טעות בכתבה? פה ושם בארץ ישראל – תוכנית אודיו דוקומנטרית העוסקת בנושאי היסטוריה, מדע ותרבות מאת יפתח מזור. היסטוריה. עוד פודקאסטים – פה ושם בארץ ישראל. אימת החלל הריק- שעה של הבלים מהנים (להגדרת המחברים), מחברים: סתיו דריימן ושירי ישועה שיחות בבריאות הנפש- פודקאסט בנושא בריאות הנפש, מאת מנחם סופר עושים רוח- פודקאסט בנושאי תרבות, איזוטריה, ספרים והיסטוריה, מחברים: טליה לוין ומור דיעי פישקאסט- פודקאסט על קולנוע, מאת דורון פליישר פודקאסט סרטיה- פודקאסט על סרטים ואירועים שונים על כתפי גמדים- פודקאסט בנושאי 'משחקי תפקידים' שולחניים, מחברים: ערן אבירם ואורי לפשיץ מבוכים דרקונים ומה שבאמצע- פודקאסט על משחקי תפקידים, מאת גיימפאד- פודקאסט בנושא משחקי מחשב ווידאו, מאת לחצו כאן גיקסטר- פודקאסט בנושא טכנולוגיה, בידור וספורט, מאת עומר ניניו גיקאאוט- פודקאסט על קומיקס, סרטים, סדרות ומשחקים, מחברים: מירי נמנוב, ינאי בן נוח ואבנר מירב geekonomy- פודקאסט על כל מיני דברים (לא רק גיקי), מאת ראם שרמן ודורון ניר שטיין אנד קליין- פודקאסט על פוטבול בעברית, מאת יובל קליין ויואב שטיין חייו של גיק- פודקאסט על משחקי מחשב, מאת דור חיימובץ' (מומלץ!)

עוד פודקאסטים – פה ושם בארץ ישראל

גיקיפוד. הפודקאסט ''דברי הימים'' של אילן אבקסיס מביא את סיפורי המקרא בצורה קלילה ועכשווית ומזכיר לנו שהיה פה שמח הרבה לפני ''משחקי הכס'' אינטרנט השבוע, אנחנו רוצים להמליץ לכם על הפודקאסט ''כמה גרוע זה יכול להיות?

גיקיפוד

'' שלא מסתפק בביקורות ובודק עד כמה באמת גרועים סרטים שונים פיתוח פודקאסט השבוע הוא Radio Apps שמביא ראיונות עם המפתחים והיזמים שמאחורי האפליקציות הישראליות מדיה חברתית השבוע אנחנו רוצים להמליץ לכם על הפודקאסט של IGN ישראל, פודקאסט שבועי חדש שעוסק בכל מה שחדש בעולם הגיימינג, כולל חדשות, שמועות, ביקורות וטיפים והשבוע, הפודקאסט המומלץ שלנו הוא: קול ברלין. מסתבר שגיקים והיאבקות הולכים נפלא ביחד. 'עין הדג' הוא לא רק בלוג מצוין בנושא קולנוע, הוא גם פודקאסט מצוין שמיועד לכל מי שאוהב את המסך הגדול הפודקאסט ''מובייל ובירה'' עוסק, תודו שלא ציפיתם, בנושאי פיתוח לכל פלטפורמות המובייל והווב.

הפודקאסט המומלץ שלנו השבוע הוא ''מחשבים ומחשבות'' שעוסק במחשבים, טכנולוגיה וחברה וכל מה שביניהם. קאבום! והשבוע, הפודקאסט המומלץ שלנו הוא ''סיפור ישראלי'', עם סיפורים מרתקים, שחלקם אמיתיים וחלקם קצת פחות סטארטאפ והון סיכון. רשימת הפרקים המלאה - עושים היסטוריה: פודקאסט על מדע, טכנולוגיה והיסטוריה. הפרקים הטובים ביותר (לפי הצבעת הקהל) הקרב על האטלנטי – צוללות גרמניות במלחמת העולם ה-II (תקציר)(mp3) (קרא) באגים, מזוודות וסוכני FBI- על משבר התכנה (תקציר)(mp3)(קרא) סקס, סמים וסוזן וגה- על ההיסטוריה של הפודקאסטינג (תקציר)(mp3)(קרא) להרוג את המפלצת- על ההיסטוריה של האינפלציה (תקציר)(mp3)(קרא) פילים, פטריות ופסיכודליה- על ההיסטוריה של ה-LSD (תקציר)(mp3)(קרא) הקוף שידע לאהוב- כיצד התחלנו ללכת על שתיים?

רשימת הפרקים המלאה - עושים היסטוריה: פודקאסט על מדע, טכנולוגיה והיסטוריה

כל הפרקים רשימת המאמרים המלאה (תמלילי הפרקים) • כל הפרקים על גבי זכרון נייד (Disk On Key) • כל הפרקים להורדה כקובץ Zip (קובץ ענק!) הרשמה לעדכונים בדוא"ל על פרקים חדשים פרק 171: איך להכריח את בריה"מ להשמיד את ארה"ב – על ההיסטוריה של האינטרנט (ש.ח.) פרק 170: להפסיד את המלחמה באחה"צ אחד – על ספינת המלחמה 'דרדנוט' (תקציר)(mp3)(קרא) פרק 169: טיפול עשרת אלפים לארנבת – על ההיסטוריה של הגנטיקה (ש.ח.) Home. כי בכל מקום שמשהו קורה צריך מישהו שישאל למה.