background preloader

Skrzypce

Facebook Twitter

Władimir Wietrow - zachodni "kret" w KGB. @ ^ df^ A jakich to wielkich czynów dokonał, nawiedzony głąbie?

Władimir Wietrow - zachodni "kret" w KGB

Przekazywał Amerykanom informacje, gdzie mają zrzucać atomówki, żeby Polaków skuteczniej zamieniać w pył radioaktywny, bo tylko to mógł im przekazać (ew. informacje o garnizonach armii radzieckiej na terenie Polski). Bo to nie ruscy, ale Amerykanie zasypaliby nas głowicami jądrowymi w ewentualnej wojnie między NATO, a Układem Warszawskim. Trzeba być wyjątkowym naiwniakiem, żeby myśleć, że ruscy jakiemuś pułkownikowi obcej, chociaż sojuszniczej armii udostępniali informacje dotyczące ich tajemnic o znaczeniu strategicznym, do których nawet wielu ich generałów, czy niższej rangi marszałków, nie miało dostępu.

Polakom przekazywali dane dotyczące tylko wąziutkiego wycinka ich planów odnośnie udziału Wojska Polskiego w ramach UW w ewentualnym konflikcie z NATO. Nawet Amerykanie w ramach NATO nie informują swoich sojuszników o wszystkim. Powstania Śląskie nie były antyniemieckie. "Walka z Rzeszą nie była więc celem samym w sobie, lecz - w tej konkretnej sytuacji - nieuchronnym środkiem prowadzącym do zrealizowania narodowych i niepodległościowych aspiracji ludności polskiej na Górnym Śląsku w dobie odradzania się państwa polskiego po latach niewoli narodowej" - napisał znawca Powstań Śląskich, historyk Wiesław Lesiuk.

Powstania Śląskie nie były antyniemieckie

Ujmując tą tezę w bardziej przystępny sposób - walka z Niemcami była tylko środkiem do celu, którym było przyłączenie do Polski. Polacy z Górnego Śląska czekali na to o wiele dłużej niż ich rodacy z innych części kraju. I jest to fenomen w naszej historii, o którym z różnych powodów się nie mówi, a świadomość o nim wśród Polaków można ocenić, używając szkolnej nomenklatury - na gorzej niż mierną. Yerba mate – prawidłowy sposób przyrządzania - Allegro.pl. Do rozpoczęcia przygody z yerba mate wymagane jest niewiele.

Yerba mate – prawidłowy sposób przyrządzania - Allegro.pl

Z naszego poradnika dowiesz się, jak ją prawidłowo przygotować. Generał August Emil Fieldorf - nie prosił oprawców o łaskę. Helena Wolińska - płakała raz w życiu: gdy umarł Stalin. Zbrodniarka, która po latach przebrała się w szaty ofiary i ze swych dawnych przestępczych uczynków uczyniła powód do dumy.

Helena Wolińska - płakała raz w życiu: gdy umarł Stalin

Tak najkrócej można opisać życie Heleny Wolińskiej, przedwojennej komunistki, która po 1945 roku, będąc już wysoką funkcjonariuszką Naczelnej Prokuratury Wojskowej posłała na śmierć bardzo wielu polskich patriotów, m.in. generała Augusta Fieldorfa „Nila”. Wolińska, a raczej Felicja Danielak, nigdy nie odpowiedziała za swoje zbrodnie. Stalinowska prokurator pochodzenia żydowskiego (Fajga Mindla) zmarła spokojnie w Wielkiej Brytanii w 2008 roku i została pochowana w kwaterze żydowskiej Wolvercote Cementery w Oxfordzie. James Caviezel: Nieustanne cierpienie na planie - Galeria. To był jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów, który jeszcze przed premierą wzbudzał ogromne kontrowersje – bulwersowały się zarówno środowiska katolickie, jak i żydowskie.

James Caviezel: Nieustanne cierpienie na planie - Galeria

Dopiero księża, którzy mieli okazję zobaczyć obraz, jeszcze zanim trafił do dystrybucji, i wydali niezwykle pochlebne opinie na jego temat, ułagodzili nieco nastroje. "Pasja" w reżyserii Mela Gibsona, przedstawiająca ostatnie godziny życia Jezusa Chrystusa, trafiła do kin w Środę Popielcową, 25 lutego 2004 roku. Śmieszne obrazki, zdjęcia, fotki i komiksy ala demotywatory. Dolphin Browser HD wpływa na tablety BlackBerry PlayBook z OS 2.0. Lubicie delifiny?

Dolphin Browser HD wpływa na tablety BlackBerry PlayBook z OS 2.0

A lubicie tablety? A lubicie delfiny na tabletach? Użytkownicy urządzeń z systemem Android na pewno chórem odpowiedzą „TAK!” , ponieważ od dawien dawna mogą korzystać z bardzo dobrej przeglądarki internetowej Dolphin Browser HD. Aplikacja jest kompatybilna ze znakomitą większością znajdujących się na rynku tabletów i smartfonów i charakteryzuje się przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsem, który jest okraszeniem jej prędkości. Jak zapewne wiecie, po aktualizacji oprogramowania do wersji 2.0, tablet BlackBerry Playbook zyskał możliwość emulacji aplikacji napisanych dla systemu Android.

Dolphin Browser HD dla tabletu BlackBerry Playbook możecie pobrać tutaj. Przeglądarka internetowa dla Androida z obsługą Flash? Dolphin Browser. Przeglądarka internetowa Mercury Browser zaistniała w świadomości użytkowników za sprawą wersji dla systemu iOS, która była przyzwoitą alternatywę dla natywnej aplikacji.

Przeglądarka internetowa dla Androida z obsługą Flash? Dolphin Browser

Twórcy programu próbują teraz swoich sił na nieco bardziej wymagającym gruncie, bo w dużej mierze zdominowanym przez rozwiązania Opery i Google, przenosząc swoje doświadczenia na system Android. Mercury może jednak śmiało stawać w szranki z liderami rankingu. Przy pierwszym zetknięciu można odnieść wrażenie, że „już gdzieś to widzieliśmy”, bo interfejs jest nam już bardzo dobrze znany i nie odbiega od teraźniejszych standardów - w dolnej części ekranu ulokowano przyciski nawigacyjne, przeglądarkę otwartych kart i historii, a także odnośniki do opcji konfiguracyjnych i dodatków.

Nerwowa postac babeszjozy psow. Epilepsis incident during babesia. An unusual form of canine babesiosis. Canine Babesiosis: Symptoms & Diagnosis of a Babesia Infection. By Dr.

Canine Babesiosis: Symptoms & Diagnosis of a Babesia Infection

Becker Babesiosis is a disease caused by the intracellular parasite Babesia. The infection is relatively common in dogs, but not in domestic cats in the U.S.Dogs are most often exposed to the parasite through the bite of an infected tick, but transmission can also occur via blood transfer from a dog bite, a blood transfusion, or across the placenta from an infected mother dog to her puppies.When babesiosis is a tick-borne infection, it's not unusual for an affected dog to have additional tick-borne infections including ehrlichiosis, Rocky Mountain spotted fever, and others. These infections can interact, making each one more severe. Dogs who spend a lot of time outdoors, especially in wooded areas, are at increased risk for tick bites and tick-borne infections like babesiosis, especially during the summer months when tick populations are highest.

Symptoms of a Babesia Infection The incubation period between exposure to the parasite and symptoms is about two weeks. Epilepsis incident during babesia.